Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
bende dun aldım hedıyelerı sadece mumlar ve sekerler kaldı yarın onlarıda aldımmı son iş paketleme ve notlar kalıcak pakete cok özenıyorum mesela dun ayakkabıcıları dolastım buyuk cızme kutusu bulmak ıcın çalıştıgım yerdedee özel el işi şeritler var onlarla bi susleme yapıcam buyuk ıhtımal öglen gonderırım kurbanımın hedıyelerını umarım begenırr cok heyecanlıyım tek uzuldugum bnm katılım olmaması ınsan bı msj atar ıpucu verır ama yok artık umudum kesıldı

bende hediye paketi bulamadım güzel o kadar gezdim ama yok . Üzülme canım benim katilimdende haber yok bende umudumu kestim unuttu beni

bende hediye paketi bulamadım güzel o kadar gezdim ama yok . Üzülme canım benim katilimdende haber yok bende umudumu kestim unuttu beni

benım yaptıgım gıbı yap bı karton kutu bul hedıyelerının sıgacagı o kutunun ustune elyaf yaa sunger yapıstır ustunude kadıfe bı kumasla kaplayabılırsın sonra ıcıne hedıyelerını yerlestır gercı ben serıtle kaplıcam yarın baya ugrasıcam anlasılan kurdelalarlada susler yapabılırım kafamda cok canlandırıyorum ama umarım ıyı olur

süpersn gönder çok beğenirm

bende marketten kutu istedim koli onu kaplayacaktım kaplık ile yarın mal gelecekmiş onu bekliyorum.işte hediye paketi bulamadı onu ne yapsam ki gazete kağıdıyla mı kaplasam

merhaba kızlar
bakıyorum hediyeler alınmış nasıl paketleneceğine karar veriliyor.benim kurbanımda sadece ismini yazdırmak için uğramış bir kere buraya sonra birdaha haber alınamadı kendinden
şöyle birazcık uğrayıverseydi de birkaç ipucu verseydi
nerdeeeeeee

bu ınsanlar sadce cekılış olsun dıyemı yazdırıyo adını bılmıyorumkı bende hıc heyecanı kalmıyo bole

slm kızlar ne güzel tamamlıyosunuz herşeyi. benim katilim nerelerde acaba. kendimi çok iyi tanıttım heralde ne arad ne sordu . çokta merak ediyorum off.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…