Hayatimin mucizesi ** ecenas** 30.07.2008

canım ne mutlu sana... allahım nazalardan korusun biricik kızını... rabbim analı babalı büyütsün...

kusma problemimiz biraz biraz gecti sanirim arkadaşlar,emzirdikten sonra gazini cikartiyoruz ve kusma olmuyor;fakat şimdi hafif hafif derimiz soyuldu,bu normal sanirim bilgisi olanlar varmi bu konuda,ayrica c:tesi günü banyo yapicaz ilk defa yanliz olduğum için bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar lütfennn yardimmm,

kimse yok sanırım yanında eşinin yardımıyla bebek yere bakacak sekilde dönder sağ elinle göğüz tarafından tut eşin suyunu döksün sende yıka ama üst üste çok su dökmemeye dikkat et yardımcı olabilmişimdir inşallah....

gerçi ayşe öner oyuncak bebekle tarif etmiş çok basit görünüyo bizimkilerin eli ayagı oynarken biz nasıl yıkarız bilmiommm..

canim bende baktim oraya ayni senin düşündüğün gibi düşündüm, oyuncak bebeği herkez yikarr benimki altini değiştirirken bile çirpiniyor eller kollar durmuyo ki, ama yinede faydali olur herhalde en azindan nasil tutulmasi gerektiğini felan göstermiş kadin,

Allah analı babalı büğütmeyi nasip etsin canım. Darısı benim ve tüm hamişlerin başına...

canim bende baktim oraya ayni senin düşündüğün gibi düşündüm, oyuncak bebeği herkez yikarr benimki altini değiştirirken bile çirpiniyor eller kollar durmuyo ki, ama yinede faydali olur herhalde en azindan nasil tutulmasi gerektiğini felan göstermiş kadin,

Cnm bebegı yıkarken legenıne fılesını takarsan cok rahat oluyor ve yüzükoyun olarak tut bebgı esın de su döksün ama kucuk ve aralıklı su olacak önce vücudunu en sona da kafasını yıkaman gerekıyor. kolay gelsınnn
kucuk oldukları ıcın zor oluyor ama en buyuk rahatlık fıle uzerınde yıkamaktır

Selam kızlarrrr,
Arkadaşlar bugun güzel bir deneyim yaşadık Kızımınzın İLK BANYOSU nu yaptırdık,
çok zor olmadı canım kızım suyu sevdi ağladı biraz ama suyu dökünce sakinleşti babasıda sürekli konuştu onunla,kolay bir banyo oldu,bişey sorucam yıkarken biraz derisi soyuldu kızımın bir sorun olmaz dimi canlarım, ayrıca hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim,
sehercim sinemcim sizlerinde msn desteğiniz cok iyi geldi,kaydirigubbakcemile5
(Elvin) Nihancım çok saol canım arkadaşım telefon ile aradın zahmet verdim sana cok iyi oldu canım,annenin sesini duydum cok güzeldi doğrusu annenle tanışmak isterim eski istanbul hanımefendilerinden annen sanırım cok tatlı bir konuşması vardı,tekrar tekrar teşekkür ederim nihancım,
a.s.

NİHANCIM TELEFONDA BEPANTEN KULLAN DEMİŞTİN PUDRA YERİNE BUNUN İKİ ÇEŞİTİ VAR BİRİ KREM BİRİ MELHEM,BU FOTOLARSAN HANGİSİ CANIM KOYU RENKLİ OLAN MI ACIK RENKLİ OLAN MI TERETTÜTTE KALDIM,EŞİME SÖYLEMİŞTİM BEN O KREM OLANDAN ALMIŞ,

..%5Cimages%5CVademecum%5Cfirma_25%5C369.jpg
a.s.

DÜN AKŞAM 2ci BANYOMUZU YAPTIK, KIZLAR ARTIK 2 günde BİR YIKASAM YETERLİMİ SİZCE,KİMİLERİ HERGÜN DİYOR AMA HASTA OLMAZ MI OZAMAN BEBEKLER,BENİM EVİM ÖYLE COK SICAK OLMUYOR SERİN OLUYOR,EE BİRDE AKŞAMLARI BABAMIZ GELİNCE YIKIYORUZ,GERÇİ DÜN AKŞAM KÜÇÜK ELEKTRİKLİ SOBAMIZI YAKTIK BİRAZ ODANIN İÇİ KIRILSIN DİYE,

yok canım hasta olmuyorlar.su onları daha çok rahatlatıyor bildigim kadarıyla.akşamları da yaptırdığın zaman daha rahat uyur diye biliyorum ama tabi yaşayan da sensin canım.

SELAM ARKADAŞLARRRRa.s.

BUGUN COK MUTLUYUZ BİZ AİLE OLARAK CANIM KIZIM ECENAS 1 AYLIK OLDU,ALLAH ONA UZUN UZUN SAĞLI GÜZEL BİR ÖMÜR VERSİN İNŞALLAH,DAHA UZUN GÜNLERE AYLARA YILLARA HEP BERABER GİRİCEZ İNŞALLAH,ÖPTÜK HEPİNİZİ,hihoyyyt:eek:

Allah analı babalı büyütsün.Hayırlı evlat olsun inşallah.Okurken çok duygulandım ne güzel mubarek gecede abdestini alıp gitmişsin doğuma.Allah da yardımcın olmuş çok güzel sağlıklı bi bebek dünyaya getirmişsin.Maşallah çok şeker.Allah bana da böyle doğum nasip eder inşallah.

her yeni günümüz dünden daha güzel miniklerimizle ALLAH ömür boyunca sağlık mutluluk versin bebişlerimize.güzel kızına da maaşallah yaşını kutlarız inş.

ay maşallah yiyenlerime ve arkadaşlarıma çok tatlısınız ya allah möululuğunuzu daim etsin canım arkadaşlarım yalnız kız aslı bebişler objektife bakmış sen nereye baktın gıııı öptüm sizleri 41 kere maşallah

X