Hayatimin mucizesi ** ecenas** 30.07.2008

kocaman bır masallah:nazar:
her dogum hıkayesınde gozlerım dolar..iki tane dogum yaptım onlar gelır aklımaa
Allah analı babalı saglık sıhhatle buyutmeyı nasıp etsın:nazar:a.s.gecmıs olsun

elifcim evt bana benziyor,valla fotoları kaldırdım kızlar nazar değmesin kızıma,

canım arkadaşım benim allahım anzarlardan saklasın ecenasını :) çok şeker bi kuş inanki... allahım analı babalı büyütsün yavrunuzu :) darısı bzilere artık..

Arzucum ne güzel canim aldin bebişini kucağina kavuştun yavruna şimdi bol bol doyurursun annesi meleği ben resimleri göremedim nedense ama olsun eminim dünya tatlisi bi kizdir

Canım arkadaşlarım sağolsun,ya ben nazara inanıyorum sanırım nazar değer gibi oldu kızıma o yüzden kaldırdım resimlerini,avatar resmimiz ile idare edin artık kızlar :KK43:

Tabiki cnm hiçbirimiz kötü gözle bakmiyoruz ama onlar daha melek bende çok korkuyorum nazar değcek diye rabbime emanet olsunlar inş.

allah analı babalı büyütüsn canım...ben fotoları göremedim ama maşallah diyeyim kilosuna sağlığına..allah güzel ömür versin sizlerle birlikte..çok öptüm seni kızını da kokluyorum canım..

Sevgili ecenas, öncelikle geçmiş olsun....ufaklığı avatardan gördüğüm kadaıyla çok şeker:nazar: allah analı babalı etsin, tüm hayalleri gerçek olsun...güle güle büyütün:nazar:

cnm anca okudum hikayeni maşalhh maşallah kızına ve sana cnm :) Allah güsel bir ömür versin üçünüze.ama ben koyduğun resimleri göremedim :KK43:

cnm anca okudum hikayeni maşalhh maşallah kızına ve sana cnm :) Allah güsel bir ömür versin üçünüze.ama ben koyduğun resimleri göremedim :KK43:

Canım nazara cok inanıyorum, biraz daha büyüsün kuzucum,her nekadar herkez iyi dileklerde bulunsada maşallah desede kızıma nazar değer gibi oldu,o yüzden kaldırdım fotolarımızı,avatardan idare edeceksiniz artık :)

Evet kaldırdım arkadaşlar ecenasın resimlerini,avatardan idare edin,

:sm_cool:Bugun göbeğimiz düştü,:sm_cool:
Doktora gittik 100gr almışız,hafif sarılığımız varmış ama sorun yokmuş takip edin yüzünde sararma olursa test yaptırın dedi,başka bir sorunumuz yok 2gün sonra banyo yapıcaz bakalım,

Merhaba Canım arkadaşlarım,

Öncelikle hepinize tşk ediyorum,böyle güzel bir olayda yanımda olduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum,Anlatabildiğim kadar detaylı bir şekilde anlatıcam doğum hikayemi,
Başlıyorum;

Günlerden Salı 29.07.2008 Güzel ferah mübarek bir gün,o günün güzelliği ile akşam yemeğimizi yedik, tv de camiden yayın yapan bir programa baktık dualar ettik,kocam ben ve kız kardeşim ile birlikte, saat 22.00 gecmişti, eşime dedimki bi duş alayım sonra bi abdest alıp namaz kılalım dedim, sonra kalktım banyoya gittim iç çamaşırımlarım kalmıştı ki baktım bacaklarımdan bişeyler sızıyor, sonra iç çamaşırımı cıkarttım ben işiyorum sanıyorum tutmaya calışıyorum yok hiç tutamıyorum aksine aktıkca akıyor,birde böyle çişmi ne olduğunu anlayamadım,hemen eşime seslendim o soğukkanlı bir şekilde geldi ve baktı, eliyle baktı hafif sümüksü,o tabi bana çaktırmadan bişeyin yok çişini yapıyorsun dedi, ve beni oturttu küvetin kenarına,sonra cıktı banyodan o ara yukarıya cıkmış cok samimi olduğumuz bi komşumuzu çağırmış,hemen beni giydirdiler bana dedilerki bi kontrole gidelim dedi,neyse ben bi duş aldım giyindik cantaları almış eşim,tabi ben cantaları görünce bi heyecan yaptım, sonra bindik arabaya 20 dk lık yol bana 1 saat geldi, neyse hastaneye girdik beni hemen doğum hanede ntsye bağladılar, ama ondan önce catala yattım catı muanesi oldum hani olmucam diye hava atıyodum ya sırnaşık şey neyse sonra nts ye bağladılar,tabi ben doğum haneye girince bi soğukkanlılık bi rahatlık kendime şaştım,sonra kocam ile o arkadaşımı aldılar içeri onlarla konuştuk beni doğuma alıyorlar dedim,onlarda pis pis sırıta sırıta biz biliyoduk zaten dediler,bu arada eşime sineme habervermesine ve sizlerede habervermesini söyledim eşim sinemi aramış sonra bi baktım 15 dk sonra sinem yanımda sırnaşık şeycok güzel bi duyguydu sinemi yanımda hissetmek, adeta hepiniz yanımdaydınız,
sonra doktorum arandı akşam yemeğini biraz gec yediğim için neler yediğimi sordular,o akşam hafif sebze yemeği yemiştim,ozaman bi 2 saat beklememiz gerekiyor dediler anestezi için,neyse ben beklerken bi kadın daha geldi onun acildi kanaması vardı hemen alınması lazımmış doğuma o kadına yaptıkları herşeyi gördüm, catı muanesi sonda felan cok kötüydü o an, kadını resmen cıplak gördüm yani neyse doktorum geldi onunla konştuk biraz beni rahatlattı,sonra o acil olan kadını aldılar doğuma öncelik ona verdiler ben tabi soğuk soğuk terliyorum bir yandan bir yandanda kızımın kalp atışlarını dinliyorum,neyse sıra bana gelmişti, bana ameliyat giyisisi giydirdiler, sedyeye yattım gidiyorum,hemen eşime kardeşimi arkadaşlarıma seslendiler önce sinem geldi kocam dışarlarda deli gibi dolanıyormuş naniknanik bekledik bekledik gelmedi meğer adam sıkıntısından taa hastanenin acil girişine gitmiş sırnaşık şey sonra hemen haber verdiler bi yandan da ebeler artık gitmemiz lazım diyorlardı o anda sinem cıkıştı kocası görsün girmeden felan diye,bana bi cesaret gelmişti ama sinemle arkadaşlarım hatta kocam bile şaşırmış sonra söylediler o ne yüz ifadesiydi ozaman diyesırnaşık şey sonra aşkım geldi sarıldık bana dua etti öptüü vee sonra gözden kayboldular, ameliyat haneye girdim hiç etrafıma bakmadım yani incelemedi sadece kızımı düşünüyordum, hemşire geldi sonda takıcaktı bende beni bayıltınca yapın dedin,tamam dedi(ama takmamışlar) sonra ameliyat masasına yattım ellerim ayaklaırm bağlandı karnıma bişey sürdüler,bi ameliyathane görevlisi vardı ona fotoğraf makinesi vermiştik benim fotoğrafımı cekmişti beni konuşturuyordu,sonra anestezi uzmanı geldi elimden damar yolunu takmak için elimi tuttu benle konuşurken damar yolunu acmıştı,onlada konuştuk biraz,sonra dedim ki ben uyuyacağım dimi şimdi dedim,evet dediğini duymadım hatırlamıyorum yani,saat 00.38 de kızım 3.190gr 49,5cm olarak annesine merhaba diye diye doğmuş, ameliyata girdikten 20 dk sonra kızım dünyaya gelmiş 20 dk sonrada ben cıkmışım,toplam 40 dk sürmüş, sonra beni cıkartmışlar ben gece 3 doğru ikinci emzirmemde hatırlamaya başladım,kapıdan cıkar cıkmaz ayılmışım konuşmuşum ama hiç birini hatırlamıyorum,hatta sürekli kızımı istemişim herkezden iyimi güzelmi diye onu getirin diye orda olan herkesin ismini sayıp istemişim,sonra bebeğimi getirmişler hemen emmiş annesini canım kızım,gece bi ara kanamam arttı tansiyonum düştü eşim korkmuş baya bir kaç iğne yapmışlar hemşire altımı temizledi giydirdi tabi ben bunları hatırlamıyorum,sonra 2 ci emzirmeden sonraki şeyleri hatırlıyorum,işte bizim hikayemizde bu,kızlar bu duygular anlatılmaz yaşanır,allah herkeze evlat sahibi yapsın, yok böyle bi duygu canım kızım herşeyim,gece bi hemşire geldi kan almak için sarılık testi için o ağladıkca ciğerim yandı sanki,işte annelik bu galiba,şimdi herşeyim o oldu,herkeze kolay doğumlar diliyorum canım arkadaşlarım,
Dualarınızı eksik etmeyin canlarım ben hepinize doğuranlara doğurmayanlara dua ettim ameliyathanede,

(Bugün kontrolümüz vardı ve canım kızım doğum kilosunu gecmiş biraz doktor amacamız Çok güzel beslemişsin annesi maşallah dedi,)

İŞTE CANIM KIZIM VE BEN
SL270397.jpg

SL270403.jpg

İLK GÜN HEP ŞİŞTİ YÜZÜM ELLERİM AYAKLARIM
SL270415.jpg

SL270414.jpg

SL27042121.jpg

MAŞALLAH DEMEYİ UNUTMAYINN KIZLARRR,

canım allahım sağlıkla büyütmeyi nasip etsin sende bizim için dua et bizde allahın izniyle senin gibi bir avazda kurtulalım canım öpüyoruz siziiiiiiiiiiiii:))

kaydirigubbakcemile3hihoyyytkaydirigubbakcemile3:nazar:
Kzm.jpg
:nazar:
1.jpg
2.jpg

Son düzenleme:
X