Hayatimin mucizesi ** ecenas** 30.07.2008

kocaman bır masallah
her dogum hıkayesınde gozlerım dolar..iki tane dogum yaptım onlar gelır aklımaa
Allah analı babalı saglık sıhhatle buyutmeyı nasıp etsına.s.gecmıs olsun

Arzucum miniğin ayni sana benziooo maşaaallllllllaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhh........

elifcim evt bana benziyor,valla fotoları kaldırdım kızlar nazar değmesin kızıma,

canım arkadaşım benim allahım anzarlardan saklasın ecenasını :) çok şeker bi kuş inanki... allahım analı babalı büyütsün yavrunuzu :) darısı bzilere artık..

Arzucum ne güzel canim aldin bebişini kucağina kavuştun yavruna şimdi bol bol doyurursun annesi meleği ben resimleri göremedim nedense ama olsun eminim dünya tatlisi bi kizdir

Canım arkadaşlarım sağolsun,ya ben nazara inanıyorum sanırım nazar değer gibi oldu kızıma o yüzden kaldırdım resimlerini,avatar resmimiz ile idare edin artık kızlar

Tabiki cnm hiçbirimiz kötü gözle bakmiyoruz ama onlar daha melek bende çok korkuyorum nazar değcek diye rabbime emanet olsunlar inş.

allah analı babalı büyütüsn canım...ben fotoları göremedim ama maşallah diyeyim kilosuna sağlığına..allah güzel ömür versin sizlerle birlikte..çok öptüm seni kızını da kokluyorum canım..

Sevgili ecenas, öncelikle geçmiş olsun....ufaklığı avatardan gördüğüm kadaıyla çok şeker allah analı babalı etsin, tüm hayalleri gerçek olsun...güle güle büyütün

cnm anca okudum hikayeni maşalhh maşallah kızına ve sana cnm :) Allah güsel bir ömür versin üçünüze.ama ben koyduğun resimleri göremedim

cnm anca okudum hikayeni maşalhh maşallah kızına ve sana cnm :) Allah güsel bir ömür versin üçünüze.ama ben koyduğun resimleri göremedim

Canım nazara cok inanıyorum, biraz daha büyüsün kuzucum,her nekadar herkez iyi dileklerde bulunsada maşallah desede kızıma nazar değer gibi oldu,o yüzden kaldırdım fotolarımızı,avatardan idare edeceksiniz artık :)

Evet kaldırdım arkadaşlar ecenasın resimlerini,avatardan idare edin,

:sm_cool:Bugun göbeğimiz düştü,:sm_cool:
Doktora gittik 100gr almışız,hafif sarılığımız varmış ama sorun yokmuş takip edin yüzünde sararma olursa test yaptırın dedi,başka bir sorunumuz yok 2gün sonra banyo yapıcaz bakalım,

canım allahım sağlıkla büyütmeyi nasip etsin sende bizim için dua et bizde allahın izniyle senin gibi bir avazda kurtulalım canım öpüyoruz siziiiiiiiiiiiii:))

kaydirigubbakcemile3hihoyyytkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
arzu cnm hayırlı olsun göbeğiniz düşmüş:) maşallah kuzuna!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…