Hayatımın hatasını yaptım.

Kendi kendine kuruntu yapıyorsun bence. Tabi meslek edinmen ayakların üzerinde durmak istemen çok güzel ama evlendikten sonra herhangi bir sıkıntı olmadıysa sorun yaratıcak bişey yok biraz paranoyaklık var gibi geldi sende. Bence huzura odaklan biraz ikinizinde hayatını mahvetmeye gerek yok evlenmeden önce kabul edip evlenmişsin zaten ki evlendikten sonra sorun olmadığı halde böyle yapman yanlış.

Anlamadığım bir iey var yanlış anladıysam düzeltin; bu olay siz evlenmeden önce oldu sonra siz affettiniz barıştınız, evlendiniz ve ondan sonra başka bir hatasını görmediyseniz unutun bunu derim. Hem evlenmeden önce olmuş (sadece mesaj var, yani aldatma vb yok) affetmişsiniz evlenmişiniz, unutun artık.

Mesajın içeriği önemli.

Eğer ki Arkadaşına, sanki o kızla birlikte olmuş gibi mesajlar atıp hava atmaya çalışmışsa evet evli de olsanız bu karakter de birinin değişeceğini düşünmüyorum..

Sindiremediginize göre yüksek ihtimal öyle bir mesaj.

..ki öyleyse zihniyeti bozuk bir insanla nereye kadar gider.

Eninde sonunda böylesi tekrar patlak verir.

İyi düşünün ona göre karar verin.

Yorumların hepsini okumadim ama yakin zamana kadar issizlik psikolojisini yasayan bi kadin olarak soyleyebilirim ki aslinda en buyuk probleminiz issiz olmaniz
Sizi cani gonulden anliyorum .. surekli calisan bi kadin olarak issiz kalinan donemde kendimi bir hiç gibi hissedip surekli farkli gundemler yaratmistim kendime.. erkek arkadasimla geçmişte yasayip uzerini kapattigimiz ne kadar konu varsa acip kendimi doldurmustum. Bu sure gecici bir sure arkadasim , devlet olmaz da ozel sektör olur ama bi sekilde calisirsin . Seni degerli yapan sey calisip çalışmaman degil ,sensin.. gecmisteki aldatma mevzusu hakkinda yorum yapamam ama su anki ilgisizlik gibi mevzular tamamen senin calismiyor olusunu kafana takmanla alakalı

Bir tek ben mi anlamadim problemi? Su an adamin bir yanlis hareketi yok ama gecmiste bir kez olmus anladigim kadariyla. Ve guven problemi var sanirim degil mi? Yanlis mi anladim? Guven tek kullanimlik. Bir kez sarsilirsa bir daha yerine gelmiyor. Sadece bunu soyleyebilirim.

Affedip evlendiysen surekli bu konuyu gundeme getirmemen lazim. Yok affedemediysen hic evlenmeyecektin. Simdi esin surekli gonlunu yapmaz, cunku affettigini soylemissin adama

Yazdıklarınızı okurken adam evlendikten sonra neler yapmış acaba merakıyla okudum ama konu bitti. Şikayetçi olduğunuz tek konu hatasından dolayı gönlünüzü almıyor oluşu mu? Ben mi tam anlayamadım, canınızı sıkan başka bir husus mu var? Eğer başka bişi yoksa kendi kendiniz mutsuz ediyorsunuz gibi geldi. Geçmişe takılıp kalmanın bi anlamı yok çünkü

Acaba eşinizi sevmiyor olabilirmisiniz?
Hanimlar evet elle tutulur bisey yapmiyo ama biriniz demissinizya bu karakterde biri diye. Iste bnde bunu dert ediyorum kendimi bu karakterde bi erkekse ya yine yaparsa yine hissetmezsem yeni uyandim ve daha az önce rüyamda gördum yine aldatiliyodum bosanmaya calisiyodum bilmiyorum bilincaltimmi oyun oynuyo tek bildigim agir geliyo yasadiklarim. Ruyamda alelacele avukata gittim e avukata vercek para yok is ariyorum bulamiyorum sürekli bu dongunun icindeyim iste.
Bilmiyorum iste bu ruh haline girince cidden nefret ediyorum soguyorum esimden bizim o güzel iliskimizi ne hale getirdi gerek var miydi. İste böyle dusununce herseyi esimi de dahil bi kenara birakip yeni bi başlangıç yapmak istiyorum. Bi yandan vicdanim rahat bırakmıyor su an bi hatasi yok sen onu biraksan üzülmücek mi kendini suclamicak mi diyo. Bi yandan da üzülmeyi coktan haketti ne yaparsa yapsin diyo.
Psikiyatra giderim ama su an sınava hazirlaniyorum o haplar sürekli uyutmuyo mu? Ondan gitmedim.
Sevgi konusuna gelince bence benimki herseye ragmen kaybetme korkusu ne kadar kendime yediremesem de seviyorum

Cok guzel bi mesaj cook teşekkür ederim.
Peki atandiniz mi merak ettim

Sevgini gösterebiliyor musun eşine? Sevildiğinin farkında mı?

Bnce tek sorun calismyor olmanz. Calstgnzda gecmisi irdeleme zamaniniz olmyck. Kendinizi dinlmycksiniz. Zamaninda annesi de dahil szi ikna etmk icn ugrasms. Siz de ikna olmssnz. Bu konu ancak zamn icnde guven tazeleyerek çözülür hefiyeyle,pismnlik gosterleryle degl bnce.. Artik tekrarlarsa affetmyn tamam ama bnce şu anda enerjnizi buna harcycgnz bi durumda deglsnz. Is bulmaya odaklanin.. is bulursanz eger bi hatasi olursa da işim var ayrilirim guveni olck.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…