Hatalı kararlar vermek ve Sosyal Fobi

1. Belki de kro görünmek istiyorlardir siz nasıl dudağınizi büzerek konustugunuzda dişi olduğunuzu sanıyorsanız onlarda kro görünerek erkeksi/kadınsı olduklarını düşünüyorlardır
2. Erkeklerin o yaşta karşı cinse çekici görünmek için burunmedikleri rol kalmıyor ergenlik diyoruz biz buna gayet normal değil mi
3. Erkek ve kadın bir aradayken aslında estetik görünür örneğin neredeyse bütün kültürel danslarda kadın ve erkek birlikte dans eder ve tabi kide daha estetik görünüyorlar
Ama ben kendimi bir herifle estetik hissedemem. Ama 2 kız arkadaşımla beraber ilçemizin merkezî bir kafesinde otursam kendimi çekici hissederim. Daha sonra da kız kıza gidilecek yerler tabii ki de internet kafe olamaz. Ben de şöyle düşünüyorum yaşlı herifler kıraathaneye onların erkek torunları da internet kafede pinekliyorlar. Ama artık internet kafeler de kapatılıyor zavallı erkolar. 🤣

Sende aşağılık kompleksi var. 25 yaşındayım DGS ile lisansı bitirdim ve 2004'luler falan vardı bitirdiğimde evet kucuktuler ama kimseye bu şekilde yaklasmadim çocukça geldikleri oluyodu ama ne güzel diyordum. Seninki kompleks 21 yaşında genç kız evet delilik ister çılgınlık ister ama seninkisi bambaşka bişey. Yasayamadigin her seyi kin olarak etrafa dokuyorsun. Acilen tedavi olman gerekli ruhsagligin ve etraftaki insanlarin sağlığı açısından hiç normal bir kafa değil sende ki. Komplekslerin ileride sana ve etrafına zarar vermeye başlayacak.

2004'lülerden nefret ediyorum. 🤬🤬🤬
Sende aşağılık kompleksi var. 25 yaşındayım DGS ile lisansı bitirdim ve 2004'luler falan vardı bitirdiğimde evet kucuktuler ama kimseye bu şekilde yaklasmadim çocukça geldikleri oluyodu ama ne güzel diyordum. Seninki kompleks 21 yaşında genç kız evet delilik ister çılgınlık ister ama seninkisi bambaşka bişey. Yasayamadigin her seyi kin olarak etrafa dokuyorsun. Acilen tedavi olman gerekli ruhsagligin ve etraftaki insanlarin sağlığı açısından hiç normal bir kafa değil sende ki. Komplekslerin ileride sana ve etrafına zarar vermeye başlayacak.

Ay umarım tedavi olmadan topluma karismazsin hasta gibi davranıyorsun. Senin için soyluyorum gidişatın iyi değil.,
2004'lülerden de nefret ediyorum, o p**leri görmek de istemiyorum. Benim yanımda kimse yok. Yaşıt kuzenim de yok arkadaşım da yok. Benden 3 yaş küçük olup benden daha iyi hayat yaşayamazlar anladın mı yaşayamazlar!

2004'lülerden de nefret ediyorum, o p**leri görmek de istemiyorum. Benim yanımda kimse yok. Yaşıt kuzenim de yok arkadaşım da yok. Benden 3 yaş küçük olup benden daha iyi hayat yaşayamazlar anladın mı yaşayamazlar!
Balım gerçeksen eğer senin arkandan çok dalga geçiyorlardır :d

Ama ben kendimi bir herifle estetik hissedemem. Ama 2 kız arkadaşımla beraber ilçemizin merkezî bir kafesinde otursam kendimi çekici hissederim. Daha sonra da kız kıza gidilecek yerler tabii ki de internet kafe olamaz. Ben de şöyle düşünüyorum yaşlı herifler kıraathaneye onların erkek torunları da internet kafede pinekliyorlar. Ama artık internet kafeler de kapatılıyor zavallı erkolar. 🤣
Ya ne dediğin bile anlaşılmıyor cümlenin başı kalk gidelim diyor sonu bok yeme otur diyor estetikten kiraathaneye bağlıyorsun bende salak gibi gelmiş cevap yazıyorum sana öf ne halin varsa gör deli mi ne

Led_BiR_Vele_DisTiri Led_BiR_Vele_DisTiri kiz gel, 21 yasinda ki kizlar birbiriyle sevissin geldi hdhdhdh
Sen ne diyorsun ya? Hâlâ bel altı konuşup duruyorsunuz ben konumda böyle şeyler gormek istemiyorum. Liseli pislikleri baş tacı ettiniz ama 2004'lü p**lere izin vermem asla değer göremeyecekler. Ben hakaret bile işittim az önce, aşüfte dediler. Ben de bu kelimeyi 2004'lü boş beleşlere ve liseli kadınlara armağan ediyorum!

Sen ne diyorsun ya? Hâlâ bel altı konuşup duruyorsunuz ben konumda böyle şeyler gormek istemiyorum. Liseli pislikleri baş tacı ettiniz ama 2004'lü p**lere izin vermem asla değer göremeyecekler. Ben hakaret bile işittim az önce, aşüfte dediler. Ben de bu kelimeyi 2004'lü boş beleşlere ve liseli kadınlara armağan ediyorum!
Hangi yas kadınları olsundu senin yaninda? Sen bi kadinlari korumak icin kendini feda etmistin di mi? Kac yaşındaydı o kadinlar?

21 yaşında neler başaran insanlar var. Sırf başarı da değil konu. Mesela şuna da kibir denmez bence. Örnek veriyorum 20 yaşlarında üç kız ilçenin merkezi bir kafesinde oturur. Ve sonra garson gelir. Kızlardan biri bağırarak "ben senden servis almak istemiyorum, çünkü sen çok kısa boylusun/şişkosun. Ben şu an seni aşağılıyorum. Ve benim gibi kaliteli birinin bana servis yapmasını istiyorum" der sonra diğer kızlar da "hadi kızlar kalkalım ben buradan aşırı rahatsız oldum deseler ve üçü birlikte kalkıp daha kaliteli bir ortama aksalar. Ben bunu yaşayamıyorum. Çünkü böyle bir arkadaşım ve arkadaş grubum yok. Bunu 30-40 yaşlarında da yaşayamam. Çünkü bu tavır sadece üniversiteli bir genç kıza yakışır... 21 yaşındaki bir kız için bazı şeyler mazur görülmeli diye düşünüyorum.
Ben ne okudum😒

X