Hatalı kararlar vermek ve Sosyal Fobi

Hayatında bozuk olan bişey göremedim

20'li yaşlarda genç bir öğretmen olarak gerçek hayata dönmen temennisi ile...
Bak abla bunda anlamayacak ne var? Ben kelimeleri bile eze eze konuşuyorum. E harfini çok inceltirim kızların daha çok hoşuna gitmesi için. Sonra ağzımı büzüştürme nedenimde daha kibar bir ses çıkarmak için ve çok kısık sesle konuşuyorum. Benim de derdim bu yani. Herkesin derdi çocuk, koca olamaz!

İşte güzel kardeşim, neden başkalarına hoş görünmek zorunda olasın? Bu anlattığın davranışlar oldukça komik duruma düşürüyordur seni.

Valla ilk defa bir konuda konu sahibinin ağzına kürekle vurasım geldi
Liseli kadın öğrencilerin erkek öğrencilerle gezmesi sizi hiç rahatsız etmiyor mu ? Veya meslek lisesinde okuyan p** sesini kalınlaştirarak konuşuyormuş. Erkek olduğu için ve daha maskülen görünmek için. Ben de kız olduğumdan dudağımı büzerek ve E harfini inceltip kısık sesle konuşuyorum daha dişi görünmek için. Benden başka kimseye yüklenemediniz daha hatalı oldukları halde!

Liseli kızlarla erkeklerin beraber gelmesinden doğal birsey yok meslek lisesinde okuyan p... Ne onu anlamadım dudağınizi büzerek kısık sesle konuşarak daha dişi olmuyorsunuz disilik öyle olmaz olsaydı herkes dediğiniz şekilde konuşurdu o şekilde konuşunca başka birseyi cagristiriyorsunuz onu burda söylemeyeyim

Çok merak ettim neyi çağrıştırmışım?

1. Hepsi çok kro gözüküyorlar
2. Erkeklerin alayı keko o yaşlarda
3. Erkek ve kadın bir aradayken estetik gözükmezler!
1. Belki de kro görünmek istiyorlardir siz nasıl dudağınizi büzerek konustugunuzda dişi olduğunuzu sanıyorsanız onlarda kro görünerek erkeksi/kadınsı olduklarını düşünüyorlardır
2. Erkeklerin o yaşta karşı cinse çekici görünmek için burunmedikleri rol kalmıyor ergenlik diyoruz biz buna gayet normal değil mi
3. Erkek ve kadın bir aradayken aslında estetik görünür örneğin neredeyse bütün kültürel danslarda kadın ve erkek birlikte dans eder ve tabi kide daha estetik görünüyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…