Hastanede yatmak ve aldatılmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz kısa kısa cevaplar verdiğiniz için ve anlattıklarınız da hayatın olağan akışına uymadığı için oturmuyor ister istemez. Yani bir adamın eşinden/ailesinden habersiz çıkıp tatile gitmesi ve telefonlara bakmaması insanların kolay anlayacağı cinsten değil.

Eşinize Pazar gününden sonra ulaşamadığınızda endişelenip emniyete falan başvurmadığınıza göre bu yaptığı ilk değil. Zaten böyle bir cesaret bir anda gelmez insana.

Eşiniz ya kendi işinde çalışıyor, ya planı taa Cuma gününden yaptı, ya da çalışmıyor. Bayağı planlı bir iş yani. Hoş, farketmez planlı olup olmaması.

Eşinizin başına bir şey gelmediyse ve durum anlattığınız gibiyse hemen boşanın zaten. Böyle bir evlilik olamaz. Delil toplamayı da ihmal etmeyin, boşanmayı kolaylaştırır.

Siz hastanede yatıyorsunuz, kocanız yanınızda yok.
Aldatsa ne olur aldatmasa ne olur zaten bitmiş.

Karısı ameliyt olmuş,adam tatile gidiyor
İnsan bırak esi 1.derecedn akrabası olsa gidemez,
Aldatma konusuna geçemedim bile.
Gercekten vicdan yokmuş adamda..

Ama kimligi evde demissiniz.
Kimliksiz nasil tatile gitsin

Karısı ameliyt olmuş,adam tatile gidiyor
İnsan bırak esi 1.derecedn akrabası olsa gidemez,
Aldatma konusuna geçemedim bile.
Gercekten vicdan yokmuş adamda..
Adam karısının hastanede olduğunu bilmiyor ki..Çok tuhaf bir konu
Adam 1 haftadır yok
Kimlik evde
Karısı hastaneye yatıyor
Adamın telefonları kapalı
Konu sahibi engelli

Güzel arkadasim, gercekten senin adina uzuldum. Ancak kac arkadasimiz 'esi hastanedeyken kendisi keyif ediyor antalyada' yorumlarina karsilik 'hastanede oldugumu bilmiyor' cevabi yaziyorsun. Canim benim daha kotu degilmi ? Bi adam pazar gunu seni opuyor 'aksam erken gelirim' diyip evden cikiyor ve gelmiyor ? Hic bir aciklama yapmadan kac gundur ortalarda yok. Sen arkadasinin story'lerine bakmasan adamin nerde oldugunu bilemiceksin. Kocan olcak kiside story'lere baktigini bilmiyor ? Yani nerde olduguna dair bilginin oldugunu bilmiyor degilmi ? Bu nasil bir es nasil bir iliski ki adam karisini arkada birakip hic bir haber vermeden bir aciklama yapmadan eve gelmiyor kac gundur ? Farz edelimki sen hastanede degil evde onun yolunu gozluyorsun ve nerde oldugunu bilmiyorsun ? Insan polis'e bile gider esim kac gundur ortalarda yok diye. Esiniz ne kadar sorumsuz bencil bir adam. Kolay kolay kimseye bosanin demem ama esiniz sizi affedersiniz biseyine saymiyor

sonCamene Dediğiniz çok mantıklı.

Bekara koca boşamak kolay derler ama zor gününüzde yanınızda olmaması bir yana aldatması affedilemez.

Bence de oteli arayıp teyit edin ve kesin kanıt sağlayıp fotoğrafları da ss alın. Direkt bir avukata gidin. Size yüklü bir para ödesin ve istediği gibi bekar olsun. Bu kadar da olmaz.

Ehliyetle gitsin ok.
Ama bir suru eksik var.
Paylasimlarda esini gormuyorsun sonucta belki basina bir sey geldi.
Git polise bir haftadir yok janer alamiyorun kendisinden de bence.
Polis bulur :)

Demek ki seni kaybetme korkusu bile yok! Ya zaten benden boşanmaz diye rahat, ya da kusura bakma bacım ama seni sevmiyor ve zerre değer vermiyor..Boşanma desek de karar senin ama inşallah ayrılırsın umarım ayrılır bizi de şaşırtırsın... Rabbim acil şifalar versin.

Fotoları msjları saklayın ve donuna kadar alın avın davayı adi yaratıga !!!

Anneniz arkadaşını arasın acil ameliyata aldılar ölüyor desin de verir belki telefonu o boşlukta .
Belli olur .

Gider,yapar,eder,uğraşmam,seviyesine inmem vs vs.. konuyı ne diye açtın anlamadım? Ne verilen fikirlere ihtiyacın var nede 1 haftadır öldümü kaldımı diye merak etmediğin kocana! Varsayımlarla boşanıcakmışsın adamında senden haberi yok! Hikayede eksik çok ve anlamsız bir konu olmuş. Tek diyeceğim geçmiş olsun!

Yukarda hastanede yazıyor okudün mu..
Güzel kardeşim okudum tabiki geçmiş olsun tez vakitte iyi ol..içinde bulunduğun durumu tahmin edebiliyorum kendini değersiz ve yalnız hissediyorsun eşin yüzünden.birde hastasın.
Ama herkesin verdiği fikre hemen karşı çıkıyorsun sana aldattığını kanıtla diyorlar uğraşama diyorsun sessiz sakin boşanacaksın belli ki..değermi diyoruz bizde adami süründür alsın ağzının payını ona da yok diyorsun.
Belki bıktın yoruldun bilemiyorum.
Ama böyle sessiz kalma adam ortada yok birşeyler yap. Normal değil o da sende

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…