Hastanede yatmak ve aldatılmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz kadınlar eşlerimiz hastanede yatsın bir an başından ayrılmayız ama...
Onlar da hastalığı fırsat bilerek gününü gün ediyor. Adalet mi bu?

Biz kadınlar eşlerimiz hastanede yatsın bir an başından ayrılmayız ama...
Onlar da hastalığı fırsat bilerek gününü gün ediyor. Adalet mi bu?
Bilmiyor.
Yürek yemediyse sizden boşanmak istiyor olabilirmi?Yani bu kadar alenen ve hiç utanmadan sizi engelleyerek,story filan atarak hiç korkmadan nasıl kadınlarla tatile gidebildi bu adam?
Aklım almıyor ya..
Story lerde o yok....onun değil arkadaşına gizli bir hesaptan bakıyorum....

İnternete girdiğinize göre Antalya’da bir dedektif de bulabilirsiniz. Oteli söyleyin, size fotoğraf çekip atsınlar. Yok bulamam diyorsanız bir arkadaşınıza para verin, uçak vs ayarlayıp o çeksin fotoları. Yok olmadı, bir avukatla anlaşın, savcılıktan izin çıkartıp otelden kayıtları ve giriş yaparken vs video görüntülerini alsın. Avukata danışınca o ne yapacağını bilir zaten.

Mahkemede ispatlayıp, manevi tazminat isteyip sürüm sürüm süründürün. Maksat para değil, davranışı yanına kar kalmasın. Davranışlarının sonucunu görsün.
Evet otel ismi görüntüleri aldım.fakat ben bunlarla uğrasamıcam

Kahve alışkanlığı vardı.bir iki kere gelmediği oldu..ama böyle habersiz bir anda kimliği bile ev de sen çık arkadaşınla bekar kadınlarla bas git...evlilikte sorun demiyelim de onun karekter ve huyları kendini bekar sanması
Benim esimde evliliğimiz in ilk iki yılı böyleydi aldatma vs olmadı ama arkadaşları ile sürekli takılırdı beraber olmamız gereken zamanlarda

Taki o bekarlar evlenip kendi evlerine kapandılar benimki ortada kalınca mort oldu resmen

O evlenenler boşanınca aramaya başladı tekrardan bu seferde benimki gitmedi ve kahve işini tamamıyla bıraktı

Seni çok iyi anlıyorum en güzel anında adam bekar arkadaşları ile plan yapıp gitmesi insanı delortiyor

En güzel zamanlarda yalnız kalıyorsun falan benim çocuk vardı vosanmadim bu sebepten çekilecek şey değil bu durum

Allah yardımcın olsun

Demek istediğim şuydu: Şimdi ben eşimin arkadaşlarının fotoğrafını görsem eşimin o ortamda olduğu aklıma gelmez. Ama sizin gelmiş. Demek ki zaten güveniniz yokmuş, güveninizi sarsacak şeyler olmuş. Bu kadar net boşanmaya kararlı insan daha önce güveni sarsıldığında da boşanırdı bence.
Yanılıyor olabilir misiniz diye düşündüm. Şehir dışına tatile giden adam neden "akşama erken gelirim" desin ki?

İlişkiniz nasıl bilmiyorum ama siz hastayken yanınızda durmaması bile bir kabahat bence. Evliliğin amacına aykırı. O yüzden sinirinizi anlıyorum, eş olamayan adamı boşamak lazım.
Ama tatil konusunda yanılıyor olabilirsiniz.
Eşiniz sürekli bir Arkadaş O ile geziyorsa sende görünce aklına ilk o gelir..bu bariz ortada

Benim esimde evliliğimiz in ilk iki yılı böyleydi aldatma vs olmadı ama arkadaşları ile sürekli takılırdı beraber olmamız gereken zamanlarda

Taki o bekarlar evlenip kendi evlerine kapandılar benimki ortada kalınca mort oldu resmen

O evlenenler boşanınca aramaya başladı tekrardan bu seferde benimki gitmedi ve kahve işini tamamıyla bıraktı

Seni çok iyi anlıyorum en güzel anında adam bekar arkadaşları ile plan yapıp gitmesi insanı delortiyor

En güzel zamanlarda yalnız kalıyorsun falan benim çocuk vardı vosanmadim bu sebepten çekilecek şey değil bu durum

Allah yardımcın olsun
Amin...

Ben konunun gerçekliğine inanmıyorum , Pazar gününden beri engellisiniz , nerdeyse bir haftadır hiç bir iletişim yok, hastanede yatıyorsunuz anneniz yanınızda , size akıl veriliyor şöyle yap böyle yap diye , yok onu yapmıcam uğraşmıcam falan yazıyorsunuz, ya işin için de başka bir iş var ya da yalan söylüyorsunuz

Ben konunun gerçekliğine inanmıyorum , Pazar gününden beri engellisiniz , nerdeyse bir haftadır hiç bir iletişim yok, hastanede yatıyorsunuz anneniz yanınızda , size akıl veriliyor şöyle yap böyle yap diye , yok onu yapmıcam uğraşmıcam falan yazıyorsunuz, ya işin için de başka bir iş var ya da yalan söylüyorsunuz
Sen bilirsin..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X