Hastanede yatmak ve aldatılmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaş O nerdeyse oda ordadır bu hiç şaşma
Arkadaşının insta da gördüm kadının resmini..eşimi aradım.teli kapattı..sonra Arkadaşı bavulla story attı..ordan anladım

3 yıldan beri böyle kadinlarla görüşüyor mu yani bekar arkadaşı yanındayken?
Bir şeyler yapmayı dusunmuyor musunuz
Onunla çıkıyor maç herşey.. Ben her dakika görmüyorum ne yaptığını.bu boşanma olması benim hastanede olmam onun başka kadınlarla takılması. Öncesi bu şekilde değil

Amin

Pazar geçesi 1.hattı kapattı...ikinci hattan whatsapp engel attı..bende salı günü yattım hastaneye. Pazar gecesinden sonra ikinci hattı ne aradım ne mesaj attım
1 haftadır eşiniz evine gelmiyor mu?
Vallahi konunuzdan bir sey anlamadım. Çok kopuk ..Millet hemen beddualara başlamış..

İllaki gelecek o tel kapatmalarını nasıl açıklıcak acaba merk ettim
boşa bunu sen hastanelerde yatarken o elin o... larıyla düşüp kalkacak

Oteli aramak en mantıklısı eşinizi bağlatin çaktırmadan eşim otelinizde tatilde yakını vefat etti kendisine ulaşamıyorum vs diyin ordan old kanıtlamanız lazim.Yani ölseniz allah geçinden versin koca ortada yok

1 haftadır eşiniz evine gelmiyor mu?
Vallahi konunuzdan bir sey anlamadım. Çok kopuk ..Millet hemen beddualara başlamış..
Aynen bende butun sayfayi tek tek okudum ve pek bisey anlamadim hersey kopuk kopuk ve konu sahibi aciklayici sekilde yazmiyor.. hatta ne yalan diyim sanki konu bana fake gibi geldi..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…