Hastanede yatmak ve aldatılmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şuan sizlere bu yazıyı hastanede ki odamdan yazıyorum...herşey bu kadar mı üst üste gelir..
Ameliyat oldum sonra biraz ağrı yaşadım ve şuan bu ağrılar ve kan için hastanede yatırıyorum.eşim işe pazar günü evden işe diye çıktı işe gitmemiş..yakın arkadaşının İnstgram hikayesinde yabancı ülkeden gelen 1 kadın gördüm..deme ki eşim onların yanına gitti dedim.tabi açtı teli pazar günü nerdesin dedim işte olmadığını biliyorum bana boş boş konuşma dedi ve teli tamamen kapattı. Pazar gecesi diğer hattını aradım.açtı sesimi duydu kapattı ve engel attı...sonra yakın arkadaşının story lerde bir baktım ki yabancı ülkeden gelen 3 kadın ile antalyada tatile gitmişler. Eşim fotolarda yok.ama masalarda 5 servis var.eşim kelimesi nide mecburi yazdim burda iyi anlaşılın diye..Şuan eşim o bekar arkadaşı ve diper yabancı kızlarla antalyada herşeyi yapıyor bende hastanede yatıyorum ...
Bİ haber varmı o adamdan ne yaptınız

İster yabancı kadınlarla olsun ister olmasın. Böyle bir durumda seni yalnız bırakan bir adamla ömrünü heba etme .. Allah sana en kısa sürede şifa versin 🙏

Harbi harbi ciddimisin sen hastahanede yatıyorsun eşin olacak adamda yabancı karilarla Antalya'da keyif atıyor hemen bir avukat bu boşanma davasını aç kötü gününde olamayan birinin iyi gününde de olmasın zaten

esı hastanede hasta yatarken dısarda fink atan kısıyı eş dıye adamdan saydırmayın
dıyeceklerım bukadar

Kahve alışkanlığı vardı.bir iki kere gelmediği oldu..ama böyle habersiz bir anda kimliği bile ev de sen çık arkadaşınla bekar kadınlarla bas git...evlilikte sorun demiyelim de onun karekter ve huyları kendini bekar sanması
Adam sizi sevmiyor boşanmak istiyor ama siz sorun görmüyor musunuz

Durup dururken mi? Her şey iyi giderken whatsappdan engelledi tatile gitti öyle mi? Ne tuhaf şaşkınım

Güzel kardeşim okudum tabiki geçmiş olsun tez vakitte iyi ol..içinde bulunduğun durumu tahmin edebiliyorum kendini değersiz ve yalnız hissediyorsun eşin yüzünden.birde hastasın.
Ama herkesin verdiği fikre hemen karşı çıkıyorsun sana aldattığını kanıtla diyorlar uğraşama diyorsun sessiz sakin boşanacaksın belli ki..değermi diyoruz bizde adami süründür alsın ağzının payını ona da yok diyorsun.
Belki bıktın yoruldun bilemiyorum.
Ama böyle sessiz kalma adam ortada yok birşeyler yap. Normal değil o da sende
Allahımdan bulsun.dava açıldı zaten.olmayan parasını mi alcam.

Gider,yapar,eder,uğraşmam,seviyesine inmem vs vs.. konuyı ne diye açtın anlamadım? Ne verilen fikirlere ihtiyacın var nede 1 haftadır öldümü kaldımı diye merak etmediğin kocana! Varsayımlarla boşanıcakmışsın adamında senden haberi yok! Hikayede eksik çok ve anlamsız bir konu olmuş. Tek diyeceğim geçmiş olsun!
Sanane neden açtığım..cevap veriyorum ben

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X