Doğuma Hazırlık hastane çantalarına neler koyacağız pekiiii???

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ben de 26+3 teyim.aralık sonu gibi hazırlamayı düşünüyorum.
koca bir bavul olsa da sorun değil bence,sonra ihtiyaç olur vs,kendi isteklerimizi seçsek daha güzel gibi geliyor.acil olarak alınan şeyler iyice düşünülememiş olduğundan eksik gedik vs olabilir.
bebek için biberon emzik de bulundurmak lazım sanırsam.
emmezse biberona sağılıp vermek gerekebilir minişlerimize.

benim doğumum şubatın 19 una geliyor bir değişiklik olmazsa tabii kii... ben daha hazırlamadım erken diye düşünüyorum... ocak ayının ortalarında bebeğin bütün kıyafetlerini yıkıyıp ütüleyip öyle hazırlayacağım çantayı.... hayırlısı ile doğsun gerisi çok kolay...

arkadaşlar bebeğe giydirmeleri için hemşirelere neler verdiniz
bi de bunları neyin içine koydunuz
bohça şeklinde mi yaptınız yoksa bir çantanın içine koyup mu verdiniz
hastane çantasını hazırlıyorumda doğar doğmaz giyeceği şeyleri neyin içine koyacağımı bilemedim
yardımcı olur musunuz

kızlar fazla eşya almanıza gerk yok bence kendinize gecilik ve çıkarkende ipek pijama ve sabahlık tercih ediliyor ben kızımda öyle yapmıştım bebegimede 2 takım zıbın battaniyesi şapkası eldivenleri kendime birde hasta bezlerinden almıştım kendim kullanmak için bebegimin bezi zaten hazırdı
dogumdan çıkınca ilk önce geceligi tercih edin kızlar çünki dr gelip kanamanızın duruma bakıyor pijamayla bu zor olur malum geceligin önü dügmeli tercih ettim emzirmek kolay olsun diye ben şanslıydım sabah dogum yaptım saat 4 çıktım hastaneden
şimdide 8 ay sonra yapıcam bebek çantasını kısmetse

X