Hangi yemek takımını kullanıyosunuz?

Evet bu sene oscar ödül törenlerinde kullanıldı ünlülerin kullandığı yemek takımından yiyoruz yani
Modeli çok güzelmiş memnun musun peki bulaşık makinesi için uygunmu?porselen kalitesi vs nasıl

Bende karacanın aynı koleksiyondan stream bone geo modelini kullanıyorum memnunum onada bakabilirsin ama o bulaşık makinesinde yıkamaya uygun değil canım aklında olsun
Valla karar vermesi çok zor ben en iyisi mağazadan gidip oradan karar vereyim bu modeller için çok teşekkür ederim

Benim yemek takımları çok eskidi güzel ve kaliteli bi şey istiyorum. Hem misafirlerde hem günlük de kullanabileceğim şık ama kullanışlı bi model arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
kızlar çok pardon giremedim birkaç gündür hızlıca hepsini okuyup yanıtlayacağımm

Porland’da çok güzel modeller var.
Karacanın 1000 kat daha kaliteli modelleri daha uygun fiyata yalnız porland bana biraz abartı bir marka gibi geliyor ya da ben aldığım ürünlerinden hiç memnun kalmadım bilmiyorum geçen sene yılbaşı ürünlerinden almıştım ama hep soyuldu bardak ve tabakları..

Porseleni tercih ederim canım teşekkür ederim

Keramikada da çok güzel ürünler var ama arkadaşlar makinede yıkayınca desenleri zamanla gidiyor haberiniz olsun. Yanları soyuluyor . Ben kullanıyorum ama elde yıkamayacaksaniz uzun ömürlü degiller
Ayol elde yıkamakla uğraşılmaz devir zaman kazanma devri her misafir ya da her yemek öncesi bulaşıkları düşünemem

Ben daha oval takımlarına bakıyorum zaten köşelilerin hepsi hangi marka olursa olsun zaten mecburen çarpıyo kenara köşeye :) Karacadan oval yemek takımlarından var mıdır tavsiye ettiğiniz?
Karacanın yemek takımını kullanıyorum benimki kare ama köşeli olanlar çok çabuk bir yerlere çarpıp kırılıyor oval çok şık yemek takımları var

Şu an kullandığım takımım Karaca ondan önceki de karacaydi. Sırf desenlerini beğendiğim için aldım bir süre sonra içlerinde damarlı damarlı oluyor o yüzden karacayi tavsiye etmem
Karacadan birkaç model beğendim kızların dediklerinden sizinkide porselen miydi acaba?

Porland’ı makineye tereddütsüz atıyorum senelerdir, şimdiye kadar küçük bir soyulma bile olmadı. Karaca’da da güzel modeller var ama Porland’ın çok güzel bir çizgisi var. İkisi de bebeğim.

Valla karar vermesi çok zor ben en iyisi mağazadan gidip oradan karar vereyim bu modeller için çok teşekkür ederim
Yani imkanın varsa mağazada görmek daha iyi tabi ama karacanın sitesinden görüp aldıklarım birebir aynısı oluyo genelde onlineda daha sık indirim yapıyorlar bide eğer mağazada yoksa oradan da alabilirsin

Bende çok parçalı yemek takımı arıyorum kesinlikle daha kullanışlı oluyor. Siz neleri kullandınız, kullanıyorsunuz şu an?

Sen şanslıymışsın geçen sene yılbaşı zamanı kurşun askerli tabak modellerden almıştım ben 3. makineye atışımda hemen soyuldu alırkende sormuştum makinede yıkandığını söylemişlerdi. Fiyat olarakta çok cazip gelmiyor açıkcası gereksiz pahalı buluyorum belki ondan yanaşmadım bilmiyorum :))

Bende onun ürünlerine bakıcam artık sanırım memnun olan sayısı çok, siz bir de uzun zamandır kullanmışsınız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…