Hangi yemek takımını kullanıyosunuz?

Benim yemek takımları çok eskidi güzel ve kaliteli bi şey istiyorum. Hem misafirlerde hem günlük de kullanabileceğim şık ama kullanışlı bi model arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
Kütahya porselen en iyisi bana göre
Sade ve şık bir takım alırsanız hem günlük hem misafire kullananilirsiniz, ben öyle yapıyorum.

Seramik değil mi onlar? Kenarları çıt çıt gitmesin.

Bende arayıştayım ya önerir misiniz? bir de keramika bana biraz ucuz duruyor gibi geldi geçen metro markette görmüştüm. Ama eski ürünleride olabilir belki. Siz hangi modelini aldınız?

Keramikada da çok güzel ürünler var ama arkadaşlar makinede yıkayınca desenleri zamanla gidiyor haberiniz olsun. Yanları soyuluyor . Ben kullanıyorum ama elde yıkamayacaksaniz uzun ömürlü degiller

Schafer kullanıyorum 10 yıldır hala herhangi bi solma falan yapmadı.kare olmasına rağmen bulaşık makinesinde yıkadım ama zarar gormedi.bende yeni bı set almayı düşünüyorum konunuzu takipteyim.

Schafer/İnci tozu serisi
Bu seriye hayranım,iyi ki almışım asla yıldızları soyulmadı solma olmadı sade ve şık
-seri şuan yok ama benzer modeller var

Benim yemek takımları çok eskidi güzel ve kaliteli bi şey istiyorum. Hem misafirlerde hem günlük de kullanabileceğim şık ama kullanışlı bi model arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
Uygun fiyatlı ve hoş royking bakabilirsin. Günlük ve misafirlik için kullanıyorum

Teşekkür ederimm <3
Bende kesin ilk başlarda kıyamaz elde dikkatlice yıkar, bir ay sonra löp löp atarım makineye
Aşkım makineye atınca kenarları pıtır pıtır dökülüyor sakın atma. Bende de vardı tabakların kenarları hep gitti.

Ben bernardo kullanıyorum gayet memnunum. Kahvaltı takımım karaca, günlük takımım kütahya porselen. Hepsi güzel.

3 takımım var. Porland, karaca, schafer. Üçünü de misafire de günlüğe de kullanıyorum. Üçü de sade, şık, zarif modeller. Jel deterjan kullanınca hiçbirine bir şey olmuyor bu arada. Hiçbirinde bir şey yok. Keramika nın da seramik pasta tabakları var. Jel deterjanla onda da sıkıntı yaşamadım. Hiçbirinde en ufak deformasyon yok. 3 senedir de kullanıyorum

aculi karaca öneririm ben bir senedir kullanıyorum kaliteli. Memnunum. Güzel modeller var

İkea Kullanıyorum ben güzel kaliteli

Güral porselen kullanıyorum birde kütahya porselen iki markadanda çok memnunum

Keramika zamanla çatlıyor ve çatal bıçak iziyle çizilip mahvoluyor.

Porland kullanıyorum memnunum çevremde kullananlar da var kimsenin şikayeti yok

Valla Porland Güral filan hikaye... aldığım kahve takımlarında bile renk solması var.Yaldız olayını beğenmiyorum. Karaca hem yemek takımı ,hem pasta takımı bir de özel fincan serisini almıştım. Hiç bir sorun yaşamadım. Tencerelerde diamond serisi çok hoşuma gıdıyor :)

Yaa çok üzüldüm şu an. Benim hali hazırda evimde kullandığımda bernardo çok memnunum. Kahvaltı takımıma kadar hepsini keramika aldım birde çeyiz için hay allah

Karaca fine pearl Helen çok guzelll

7 yıldır kütahya porselen bone amore serisinden kullanıyorum. Ayda 1 misafir agirlarim, bazen çok saha sık. Tek bir tabak kaybım olmadı. 82 parça olarak duruyor. Desenleri makinada sormadı hiç altın yaldızlı olmasına rağmen. Ayrıca her tabak altında numarası var. Kırılırsa temin edilebilir.

Bu arada ben arastiriyor olsam asla karaca almam.
Makineye atılmayan takım almam.
Kare ya da amorf şekilli almam. Daire candır.
5 yıl.alti kullanım tavsiyesini dikkate almam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…