Hangi yemek takımını kullanıyosunuz?

Bunlarda çok güzelmiş, ben genelde daha çok parçalı yemek takımı arayışındayım tek takımla tüm ihtiyacımı kapatsın diye çok teşekkürler

Kesinlikle bakıcam o halde çok teşekkür ederim model çeşidi bol bende hem şık hem sade olabilecek bi şey arıyorum. Siz karacanın hangi modelini kullanıyosunuz?

Annem belki 40 sene olmuştur hala karacanın takımlarını kullanıyor çeyizindeki takımları :)) Ne modası geçti ne kalitesi bozuldu aktif olarak 15 senedirde makinede yıkanıyordur belki. O yüzden yemek takımı konusunda benim için karaca 1 numara kim ne derse desin. Tarzını bilmiyorum ama bendeki modeli bu belki beğenirsin; Karaca Fine Pearl Roma 58 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı Karaca

Oraya baktım ama pek tarzım modeller yok teşekkürler önerileriniz için karacadaki modeller daha çok içime sindi

Çok teşekkürler önerileriniz için en çok gelenlerden birisi oldu gözüme kestirdiğim birkaç model var zaten artık karacada. Siz memnun musunuz kalitesinden vs?

Günlük kullanımda tulu porselen kullanıyorum. F/p ürünüydü aldığımda geçen sene 1000 TL bile değildi günlük takımı.
Misafir takımı jumbo.
Anladım teşekkür ederim hem f/p açısından hemde kullanım açısından en iyisini bulmaya çalışıyorum :)

Çok teşekkürler önerileriniz için en çok gelenlerden birisi oldu gözüme kestirdiğim birkaç model var zaten artık karacada. Siz memnun musunuz kalitesinden vs?
Valla 1 bardak makineye sığmasa elde yıkamak yerine ikinci turu bekleten biri olarak 3 senedir sayısız kere makineye girdiler, hiç çizilme soyulma damarlanma olmadı, mikrodalgaya da sokuyorum sıklıkla

Valla ben öğrenciyim, Migros ve Tedi tabaklarından devam ama hediye alacakken Porland veya Karaca'dan bakıyorum. Özellikle Porland takımları çok hoş
Ay öğrenciyken bizde öyleydik ne olursa artık :)) ama şu an karacanın takımlarından birkaç model gözüme kestirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…