Hangi yemek takımını kullanıyosunuz?

Karacaya baktın mı hiç? Ben geçen sene red carpet koleksiyonundan stream bone modelini almıştım memnunum

Seramik değil mi onlar? Kenarları çıt çıt gitmesin.

Benim yemek takımları çok eskidi güzel ve kaliteli bi şey istiyorum. Hem misafirlerde hem günlük de kullanabileceğim şık ama kullanışlı bi model arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
Karacanın yemek takımını kullanıyorum benimki kare ama köşeli olanlar çok çabuk bir yerlere çarpıp kırılıyor oval çok şık yemek takımları var

Bende arayıştayım ya önerir misiniz? bir de keramika bana biraz ucuz duruyor gibi geldi geçen metro markette görmüştüm. Ama eski ürünleride olabilir belki. Siz hangi modelini aldınız?

Şu an kullandığım takımım Karaca ondan önceki de karacaydi. Sırf desenlerini beğendiğim için aldım bir süre sonra içlerinde damarlı damarlı oluyor o yüzden karacayi tavsiye etmem

Seramik değil mi onlar? Kenarları çıt çıt gitmesin.
Malzeme: Stoneware / Earthenware

böyle yazıyor. Ben internette araştırdığımda bu malzemenin porselenden daha sağlam olduğu yazıyordu. bakınız;

"Porselen, stoneware kilinden daha yüksek derecede pişen bir kildir. Yapısı saydamdır, ışık geçirgenliği vardır. Stoneware daha tok bir yapıya sahiptir ve kırılma, çatlama konusunda porselene göre daha dayanıklıdır. Darbelere karşı daha sağlam bir yapısı vardır."

Ha giderse kenarlardan porselenden devam artık yapacak bir şey yok ama modeli çok beğendiğimiz için, kahvaltı takımıdır vs her şeyini set aldım. Yok mu hepsinin çöp olması ayyyy

İyi iyi daha sağlamsa süper. İyi günlerde kullanın. Ben bulaşık makinesinden çıkarırken tezgaha vuruyorum ne alakaysa kenarlardan gidiyor hep.

Benim yemek takımları çok eskidi güzel ve kaliteli bi şey istiyorum. Hem misafirlerde hem günlük de kullanabileceğim şık ama kullanışlı bi model arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
Bende karacanın aynı koleksiyondan stream bone geo modelini kullanıyorum memnunum onada bakabilirsin ama o bulaşık makinesinde yıkamaya uygun değil canım aklında olsun

Ben de yeni takım arayışındayım, one dekor diye bi satıcı var trendyl. da onun takımları çok hoşuma gitti. Bide 27 veya 29 parça 6 kişilik 2 takım alacağım kesinlikle. kayık ve kaseler çok kullanışlı oluyor. Diğer türlü çorba kasesi, tuzluk, biberlik, peçetelik, kürdanlık, derken kullanmadığım parça sayısı artıyor.

Karaca Nazende serisi olan takımları kullanıyorum ve seviyorum bence güzel...

Günlük yemek takımımı bekarken almıştım Karaca'dan. Evlendim 7 yıl oldu, her gün bulaşık makinasına girip çıkıyorlar en ufak kırıkları bile yok :) Sağlamlık diyince Karaca! Porland'ı tavsiye etmem pasta tabakları un ufak oluyor üst üste dizerken bile

Evimde birçok yemek takımı var, severim kendilerini.
Günlük kullanım için yakın zamanda narin olmayan, modern ve başka alt üstlerle kombinleyeceğim bir şey aldım. Schafer stylish yeşil desenli.
Ürünler kalın ve kabartmalı, hem gold hem gümüş ürünlerle kombinliyorum.
Kahverengi ve siyah başka yemek takımlarla eşliyorum vs vs.
Schaferın günlük 4 kişilik yemek takım serilerine bakın derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…