Hangi yemek takımını kullanıyosunuz?

Karaca aldım en son.
Öncekilerde sonradan soyulmalar oluştu.
Soyulma olmaması için elde yıkamak isterdim ama o da çok mümkün olmuyor.
Genel olarak çatlama,kırılma sorunu yaşamıyorum genelde soyulmalar ve renk kaybı olduğu için belli aralıklarla değiştirmek zorunda kalıyorum.Sade takımlar da çok ilgimi çekmiyor.
Kullandığım markalar içinde Karaca'yı önerebilirim.

Günlük sofra takımım güral markası.
Misafire ayrı sofra takımım var kullandığım oda falez.
Memnunum.
Bi sorun yaşamadım.
Falezleri uğurlu çeyizden almıştık .

Benim yemek takımları çok eskidi güzel ve kaliteli bi şey istiyorum. Hem misafirlerde hem günlük de kullanabileceğim şık ama kullanışlı bi model arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
Porland kullanıyorum bu konuda en iyisi o bence. Çok şık modelleri var bira tuzlu olanlar misafirlik vs. Ama günlük modelleri de okadar güzel ki misafire vs herseye cıkarıyorum daha ortalama fiyatları. Yine alacak olsam yine porland alırım..

inst...da takip ediyorum bende bu satıcıyı, kullanmadım ama çok şık görünüyorlar internetten.

Günlük kullanımda tulu porselen kullanıyorum. F/p ürünüydü aldığımda geçen sene 1000 TL bile değildi günlük takımı.
Misafir takımı jumbo.

Karaca autumn 5 yıldır kullanıyorum makinaya da atıyorum çok şık duruyor bencee

Benim yemek takımları çok eskidi güzel ve kaliteli bi şey istiyorum. Hem misafirlerde hem günlük de kullanabileceğim şık ama kullanışlı bi model arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
Güral porselen tek geçerim mağazalarında model desen vs seçenek çok ve yaldızlı olan tabağım 4 yıldır makinede yıkanıyor hiçbirşey olmadı

Ben emsan kullanıyorum çok memnunum

Korkmaz ,çeşit ve desen açısından çok iyi.

Royal porselen. Saglam, renkleri solmaz ve fincan yerine 12 adet ara boy tabak var.

Kütahya porselen ve emsan kullanıyorum cok memnunum makinada ne yipranma ne solma deforme hic birsey olmadi 6 7 senedir

Ben 10 yıl önce Bernardodan çeyiz seti almıştım. Yemek takımımdan çok memnunum. Hem çok şık, hemde makinede kullanımdan hiç zarar görmedi. Tencereler de iyi çıktı ama demliklerden ve çatal bıçak takımından pek memnun kalmadım.

11 yıldır emsan kullanıyorum, ne çizildi, ne deseni soldu ne de yere düşünce kırıldı. Sağasağlam. Ama hangi modeli bilmiyorum yani adını bilmiyorum. O zaman çeyizime almıştım.

Günlük dediğiniz için güral porselen iris takımına bir bakın derim. Porlandın meşhur botanical serisini seven bunu da sever.

Bende ikisi de var, ikisi de çok güzel. Renk solması olup olmayacağını anlayacak kadar çok kullanmadım yalnız güral porseleni.

Son düzenleme:
Günlük yemek takımı olarak sade olan takımı misafir içinde diğerini kullanıyorum. İkisi de Kütahya porselen.Neredeyse hiç elde yıkamam diyebilirim ve hiç renklerinde solma atma gibi bir sorun yaşamadım. Çok memnunum severek kullanıyorum

Eklentiler

• Screenshot_2024-10-17-12-09-52-546_com.android.chrome.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_2024-10-17-12-14-11-484_trendyol.com.jpg
    116,1 KB · Görüntüleme: 19
Valla ben öğrenciyim, Migros ve Tedi tabaklarından devam ama hediye alacakken Porland veya Karaca'dan bakıyorum. Özellikle Porland takımları çok hoş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…