Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

kızlar, protezlerin kutularını naptınız? saklayacak mıyız bunları . herhangi bir garanti durumu için , inşaallah kimseye gerekmez tabii, kutuyu saklamak mı lazım . yoksa sadece ıcınden cıkan kagıdı mı saklasak .
bir de bunlar hangi durumlar için garanti kapsamındalar acaba.

ya sahi kutular duruyor. Onca yol yanımda mı taşıyacağım onları. Atsam bir şey olur mu. Kağıtları saklarım kutuyu atsam bile.

ya sahi kutular duruyor. Onca yol yanımda mı taşıyacağım onları. Atsam bir şey olur mu. Kağıtları saklarım kutuyu atsam bile.

Kızlar en iyisi saklamanız veya bilgilerin olduğu bölümü kesip almanızda olabilir.. En iyisi doktorunuza bir sorun bakalım ne diyor :)

sızde olması gereken kıtapcıgı ve kartlaarı..yanı kutunun uzerınden cıkarılnı 1 karta onlu arkalı yapıstırıyo doktorunuz yanı bana o sekılde verdı ve o kartı kaybetmemmem saklamam gerektıgını soledı kutularına gerek yok yanı..

Kızlar en iyisi saklamanız veya bilgilerin olduğu bölümü kesip almanızda olabilir.. En iyisi doktorunuza bir sorun bakalım ne diyor :)

aaaaa :0000000000
biz onları daha hastanedeyken çöpe attık yahu :) kimse bişe demedi ki.. okudum ettim.. eşim dedi, bi daha lazım olmayacak nasılsa, atıyorum dedi, ben de at, dedim... iyiymiş walla :)

aaaaa :0000000000
biz onları daha hastanedeyken çöpe attık yahu :) kimse bişe demedi ki.. okudum ettim.. eşim dedi, bi daha lazım olmayacak nasılsa, atıyorum dedi, ben de at, dedim... iyiymiş walla :)

Ben ağırlık olmasın diye hastane odamda gelen çiçeklere kadar bıraktım bende almamıştım :)
Ama hastaneyi aradım arşiv kayıtlarında bilgilerim mevcut inşallah gerek kalmayacak o yüzden çok düşünmüyorum bu kısmı :) Ama saklabilen saklasın tabi.

Garanti belgesi Barkodları Kitapçığın Üzerine Yapıştırılmış olarak Odama getirip teslim Ettiler ..

2 ay önce mentor silikon kullanıldı ama hala çok sertler ne zaman yumuşar ne kadar yumuşar arkadaşlar mentor tecrubesi olanlar bilgi verebilirse çok memnun olurum gerçekten

2 ay önce mentor silikon kullanıldı ama hala çok sertler ne zaman yumuşar ne kadar yumuşar arkadaşlar mentor tecrubesi olanlar bilgi verebilirse çok memnun olurum gerçekten

Canım banada mentor marka protez koyuldu ama mentor protezinde sertlik derecesi var 1,2,3 diye.Bana 1 seviye koyuldu,yani yumuşak koheziv jel,2 numarası orta sert,3 numarası en sert yogunluk oluyor oda anatomik protezde var,yuvarlakta 1 ve 2 kısım sertlikte var.Seninki hangisi acaba,ona bir bak.Ben korkudan elleyemiyorum henüz ama doktor valla öyle sıkıyorki,şimdiden gayet kıvamı iyi diyebilirim.

arzum bunu söylediğin çok iyi oldu
bende bu hafta içi görüşmeye gidicem ve doktorum mentor kullanıyor en azından sertlik derecelerini öğrenip ona göre sorarım :)

arzum bunu söylediğin çok iyi oldu
bende bu hafta içi görüşmeye gidicem ve doktorum mentor kullanıyor en azından sertlik derecelerini öğrenip ona göre sorarım :)

Daha ayrıntılı bilgi için google dan -mentor protez- yazarsan orada elektronmedikal çıkıyor.Protez çeşitleri ve açıklayıcı bilgilerini bu siteden bulabilirsin canım.:79:

çok tşklr göğüsümün duruşundan çok memnunum ama sertler bana kas üstü yuvarlak takıldı ama derecesini bilmiyorum açıkçası umarım sertliği bununla kalmaz

Daha ayrıntılı bilgi için google dan -mentor protez- yazarsan orada elektronmedikal çıkıyor.Protez çeşitleri ve açıklayıcı bilgilerini bu siteden bulabilirsin canım.:79:

çok tşkler hemen bakıcam
gerçekten yarın soracağım en önemli konulardan biride bu
sen söylemeseydin sadece marka olarak konuşcaktım
şimdi en azından sertliğinden memnun olmayan kişiler oduğunu vebunuönemli bir ko olduğunu öğredim

Tabi çok ta sert olması hoş olmaz,sonuna kadar şişirilmiş balon gibi düşün.Ama eminim doktorun sana en uygun olanını tercih edecektir.İşte bu yüzden diyorum kızlar doktorunuzu iyice araştırın diye.Bunlar önemli mevzular yani..

Kızlar, daha yeni araştırmalarıma başladığımda, en çok McGhan (şimdi Allergan isimi taşıyan) ve Mentor markaların en güvenli olduklarını duymuştum. bu iki markanın fiyatları da en yüksek olduğunu biliyorum..ama çok iyi kalitesiyle beraber çok iyi marketing yani reklam yapılmıştır onlara. bu arada ABD üretimidir.
Sonra Arion, Nagor gibi markaları duyduğumda fikrimi çok zor değiştirdim. Ama benim beğendiğim doktorlar onları da kullanıyorlar diye, araştırmaya başladım ve anladım ki bu çok duyulmayan markalar da hiç fena değil, hatta bazı konularda (yumuşaklık falan) daha da iyiler.
Nagor markası hakkında hiç kötü yorum duymadığım için, kendim için onu seçtim, yaptırırsam tabi en sonunda :97:
Ve tartışmaya hiç gerek yok, sonuçta hepimiz farklıyız yapı olarak, doktorunuza da güvenmek lazım..:79:

kızlarr marka konusunda ben de kararsızım yaa... benimde istedğim çok sert olmaması ama çokta yumuşak olmaması. artık gideceğimz doktorlar ne önerecek bakalım :44::44:

fatih dagdelen le görüştüm ve bana teksçır ya da texture diye bi protez kullandıgını söyledii...en iyisi bu dedi..arion yumusakmıs dedim,bu en iyisi diye ısrar etti..bilen var mı???

doğru tek değildir.iyi de tek değildir.hepsinin kendine göre avantajları var.en iyisi fazla bu işlere karışmamak , doktora bırakmak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…