Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

mentor tam tarıf ettgnız gbı.ne cok yumusak ne de cok sert tam orta karar.

kızlarr marka konusunda ben de kararsızım yaa... benimde istedğim çok sert olmaması ama çokta yumuşak olmaması. artık gideceğimz doktorlar ne önerecek bakalım :44::44:

Arzuma katiliyorum, sunu yazmak istedim , operasyonun ilk haftasinda bu konuyu okudum, korkunc bunalima girmistim, yazilanlar cok etkiliyor, hele ilk gunlerde. Mentor var bende de daha simdiden ilk ayda oldukca yumusama oldu, kimse bosuna endise etmesin

natrell protez taktıran warmı aranızda arkadaşlaaaarrrrr!!! bu markayı da beğendiimmm:84:

mentoru biliyorum bir yakınıma takıldı eleeyince asla anlaşılmıyor ben şok olmuştum anlayamamıştım çünkü

Nagor ilk 2 hafta vücudum protezi kabul etme aşamasındayken hafif sert gibiydi ama 15.günden sonra ne varlığı ne yokluğu ...
hiç bişey yok içinde göğsümün sanki..
O kadar benim yani göğüslerim,bir çok kişi de elledi baktı muayeneye gittiğimde, herkes aynı şeyi söylüyor" wallahi demesen asla anlamayız silikon taktırdığını, elliyoruz yine yok yine yok" diye..
Eşim de hissedemiyorum diyor.. ee ben daha ne diyeyim ki..

tamam tabıkıde,butun sureclerını anlatırım ama yumusaklıgının ve kalıtesının ıyı oldugunu udydum bende

aynen canm bende yumuşaklığı we kalitesinin iyi oldğnu öğrendim . kullananlardan da bu yorumları duymak istiyorum . inşallah memnun kalırsn cnmm we paylaşırsn bizlerlee

bıraz once doktorumla konustum suands tr dekı en pahalı protezmıs .suan cok sert oldukları ıcın hıc bırsey soyleyemıyorum ınsallah oyledır :)

bıraz once doktorumla konustum suands tr dekı en pahalı protezmıs .suan cok sert oldukları ıcın hıc bırsey soyleyemıyorum ınsallah oyledır :)

ben de görüşmeye gittğim (görüşmeden memnun kaldığım 2 doktor) doktorlardan natrelle markası hakkında çook güzel şeyler duydum içime çook sindii. eğer yaptırırsam ya natrelle ya da arion olacak inşallah.

natrell protez taktıran warmı aranızda arkadaşlaaaarrrrr!!! bu markayı da beğendiimmm:84:

canım bende natrelle taktırdım Allergan markasının üretimi Allerganın ürünlerini çok iyi tanırım kalitesinden şüphem yok bildiğim kadarıyla ilk protez veya ilklerden biri olan McGhan nin isim değitrmiş aynı ürün zamamnında sırf bu protezin fiyatının 1800 2000 eurolara satıldığını duydum tabii rakipler çoğaldıkça fiyatlar düşer doktorum seçenek sundu açıkçası diğerleride güzel kötü sonuçlar almıyoruz dedi ama natrellenin fiyat olarak biraz daha fazla olduğunu söyledi açıkçası ömürlük birşey yaptırıyoruz tercihim içime sinendi bende natrelle olsun dedim birde ömür boyu garantisi var Allah problem yaşattırmasın hiçbirimiz kullanmayalım kızlar garantilerimizi....kısacası canım bende maya gibi zamanla sana ayrıntılı tecrübelerime dayanarak bilgi veririm önce bir tecrübe edelim

aynenn cnm bende isim değiştirdğini duydum doktordan. hadi bakalım inşallahh ömürlük olurr tekrar hayırlı olsuuunn :92: gelişmleri snden de bekliyoruum

aynenn cnm bende isim değiştirdğini duydum doktordan. hadi bakalım inşallahh ömürlük olurr tekrar hayırlı olsuuunn :92: gelişmleri snden de bekliyoruum

amin canım hepimiz için problemsiz olur inşallah darısı senin başına en iyisi neyse o çıksın karşına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…