Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Aynen benim de perşembe günü 33 çıkmıştı canım. Ben battan önce vermiştim kan tahlilini.bu hafta ici tekrar vermeyi düşünüyorum
Bende aynı canım adetimin 22. Günüydü benim buqün yumurtlamadan 11 qün qeçti hatta dün 10. Gündü idrar testinde silik çıktı buqünde 33 çıktı 3 haftalık hamilesin dedi bende salı ya da çarşamba qene vercem canım kan bakalım yükselcekmi.
Tebrik ederim senide cnm Allah bütün isteyenlere nasip etsin

Amaaan doktor derse desin boşver.bu ay olmazsa bi daha deneriz... Vaktini saatini beklicez.hepimiz birer birer hamile kalicaz mevlamin izniyle.ayy hadi inşaallah
aynen yaaa her ay yeni başlangıç sonuçta. Allahın izniyle hepsi gelicel bize vaktini bekliyorlar sadece. Rabbimiz dualarımızı geri çevirmiycek..

Çok sağol canım aynen bana da 3 haftalik daha yeni demişti doktor. Allah razı olsun canım seni de tekrar dan tebrik ederim. Rabbim isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu tattirsin inşallah. Dogumlarimiz pes peşe olacak gibi Çin takvimine baktın mi cinsiyet için

çin takviminde bana da bakar mısınız kızlar hangi bilgileri söyleyeyim.. kız istiyorum ama hayırlısı kız olursa adı eylül olacak ve sanırım zaten eylülde doğacak cok heyecanlı ya

teşekkür ederim canın Darısı isteyen herkesin basına dualarım sizlerle
Yarın sabah test yapacam. Ya hiç umut yok içimde bilmiyorum nie. Olursa mucize gibi gelir bana çünkü yumurtalık zayıf benim. Beş altı gün olacak yarına adetim gecikmeli Hiç hayatta gecikme olmaz bende.

Yarın sabah test yapacam. Ya hiç umut yok içimde bilmiyorum nie. Olursa mucize gibi gelir bana çünkü yumurtalık zayıf benim. Beş altı gün olacak yarına adetim gecikmeli Hiç hayatta gecikme olmaz bende.
kasıklarında batma varmı canım birde neden umut yok diyorsun... umut baya var bence regl gecikmiş

Ben taa hamişliqimi bilmeden bakmıştım cnm çin takvimine qöre erkek ti :) senin ne cnm?
Amiinn canım sevincimizi beraber yaşayalım İnşallah Allah isteyen herkese nasip etsin

kızlar bana da bakar mısınız çin takvimine doğum tarihim 20.11.1988 eşim; 09.02.1984 son regl; 26.12.2015
istediğim cinsiyet kız. bunlar yetermi bilgi olarak

kasıklarında batma varmı canım birde neden umut yok diyorsun... umut baya var bence regl gecikmiş
Yok batma falan. Ne göğüste değişiklik ne ağrı ne sızı. Bel ağrısı felaket sadece onbeş günden beri seyrek durumda bel Ağrı'sı çektim normal Zaman'lardan daha fazla. Akıntı oldu gibime gene. Bulantı başka aylardaki de olurdu adetten önce bulantı olurdu.

Ben taa hamişliqimi bilmeden bakmıştım cnm çin takvimine qöre erkek ti :) senin ne cnm?
Amiinn canım sevincimizi beraber yaşayalım İnşallah Allah isteyen herkese nasip etsin
cnm snn bebek 3 haftalık diyor nasıl anladın ya tebrikler cok erken anlamışsın

Aminnnnnnn :) :) benim de erkek çıktı canim ama ben bakmadan ilk hemen içimden erkek geçti Rabbim hayirlisiyla kucağımiza almayi nasip etsin yeterki cinsiyeti hiç önemli değil canm.

ama canım herkeste aynı semtomlar olmuyorki mesela benim belim hiç ağrımadı.. bak snn ağrımıs, inşallah cıkarsın gün aşırı ilişki yaşamaya çalış özellikle yumurtlama zamanı canım.

cnm snn bebek 3 haftalık diyor nasıl anladın ya tebrikler cok erken anlamışsın
Evet cnm dün çıktı benim idrar testi yaptım silik çıktı dünden buqüne dört tane test yaptım hepsi aynı çıkınca buqün kan verdim 3 haftalık hamilesin dedi çok şükür. Saol canım bende seni tebrik ederim

Bu arada benim ikizlerim var zaten ama bi Bebek daha isteriz Tüp bebek olmuştu üçüncü denemede. Bi buçuk yıl uğraştan sonra. İkizler 21 aylık Gene kendiliğinden olursa Bebek isteriz. Hiç korunandık iki yıl oldu

Aminnnnnnn :) :) benim de erkek çıktı canim ama ben bakmadan ilk hemen içimden erkek geçti Rabbim hayirlisiyla kucağımiza almayi nasip etsin yeterki cinsiyeti hiç önemli değil canm.
Aynen öyle valla kız erkek hiç farketmez hayırlı saqlıklı uzun ömürlü olsun Rabbim acısını qöstermesiinn isteyen herkese nasip etsin cnm.
Bide rus takvimi var onda babanın doqum tarihinide qiriyosun orda kız çıktı bakalım hayırlısı :) sende bak istersen

Değerler yüksek olsaydı ikiz olabilir. Bende dokuzyüz çıktı ikizlerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…