Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Anaaa ben yanlış bakmıştım cin takvimi de rus takvimi de kız diyor :) :) Rabbim den başka kimse bilemeZ de işte bizimkisi merak

Kız millet cinsiyet isim konuşuyor biz daha duram ovu testi,kür,jel konuşam Minesuu seieda

Valla sabh sabah delirtti bu 3 gacı beni :) kıyamam onlara sençten Allah kucaklarına almayı nasip etcem ben bi patlatsam burda kimse kalmıcak :) şaka bi yana inş bu ay alırız mutlu haberi cnlarım yoksa bizde ayrı topik mi açsa Minesuu şubat uğurlulark diye :) rüyamda yine adet oldm ben iptal bu ayda USER]

günaydın kızlar biraz rahatsızdım kaç gündür giremiyordum buralar beta hcg kokuyor.maaşallah yeni gebeler var hayırlı olsun çok sevindim.allah tamamına erdirsin sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah darısı diğer bekleyen herkese olur.
@ccv95km Annesiym

canım cok teşekür ederiz suan kan verdim beklemedeyimmm, allah isteyen herkese nasip etsin

ya kızlar şu inetrnetten satılan ovulasyon testleri markası nedir nereden aldınız iyi mi gerçekten, bide gebelik testi mi veriyolarmıs nasıl yapalim o işi eger bat lar gelirse

ya kızlar şu inetrnetten satılan ovulasyon testleri markası nedir nereden aldınız iyi mi gerçekten, bide gebelik testi mi veriyolarmıs nasıl yapalim o işi eger bat lar gelirse

canım ben 2 yıl önce kullanmıştım. gittigidiyor dan almıştım.laboquick marka almıştım.gebelik testi hediyesi var.kaliteli birşeye benziyor onu alabilirsin

canım ben 2 yıl önce kullanmıştım. gittigidiyor dan almıştım.laboquick marka almıştım.gebelik testi hediyesi var.kaliteli birşeye benziyor onu alabilirsin
gördüm o markayı evet tatlım, onu deneyeyim ozaman.sen kullandığında işe yaramışmıydı

Amiinn canım İnşallah. Teşekkür ederim :)

Canım hayırlı olsun çok sevindimmmm. Ne güzel bi heyecan. Bize de yaşatsın inşallajih. Yumurtlama testi filan yapmış mıydın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…