Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
offf ya suan eşimle pc basında deli gibi araştırma yapıyoruz Allahm bu gerçekmi kızlar :S:SS: inanamıyoruz ya, kızlar Allah isteyen herkese nasip etsin.... ya sizler icin cook dua edicemmmm of cok şaşkınım ilk denememizde oldu şok geçiriyorum ya ne yapacağım simdi elim ayağım buz kesti

kızlar bekledikçe çizgi daha da belirdi foto atayımmı

At kuzum tabiki valla bu ilkler oldu olmadı olmuyo bende ilk denemde nokta atışı olduyd yok şimd çok başıboş bıraktm spermleri kafalarına göre takılıyolar içerde

Annesiym çok tebrik ederim çok çok sevindim.... Küçük anne adayimız maşallah....Evet herkes anlattığı gibi neler uyguladin söyle bakalım

tamam bebeğim hemen bekleyin
Allah kucağına almayı nasip etsin canımcımm çok tebrık ederim.bizler içinde dua et arkamdan gelelim hehehe ay valla şaş beş olduk o çizgileri görelim dıye ne güzel seninki nal gibi ortada.yarın hemen koşşşş kan testini veriver yavrum

Çok teşekkürler iyi dilekleriniz icin, iyiki varsınız iyiki sizleri tanıdım.. Allahım tez zamanda hepinizin kucağınu doldursun gönlünüze göre versin, 1 saattir ağlıyorum inanın, Allahım nolur herkes bu duyguyu yaşamalı diyorum. İnsallah cok güzel olacak hersey arkadaslar.. az sonra test öncesinde şüphe duydugum 3-4 birsey oldu onları paylaşıcam sizinle, özeldn konustugum arkadaslarda vardı surekli söyluyordum onlaraa da

arkadaslar bu benim telefonumun ekranından çekildi telefonuma günleri kaydettim daha iyi görebilmek icin. Şuan bunu sizinle paylaşıyorum..
yanında s yazanlar ilişkiye girdiğimiz günler arkadaşlar. Normalde ben 28 gunde 1 regl olmam 30-32 yi bulur yani ama ayın 22sinde regl sancıcı gibi sancılar olmaya basladı ve bunlar 3 gundur devam ediyordu bu durum beni şüphelendirdi yoksa 26sından önce idrar testi yapmazdım asla..özelden mesajlaştıklarıma da diyordum reglime 4 gun var diye :) Birde bugun yani ayın 24ünde belime de bıcak saplar gibi ağrılar girdi..
ayrıca psikolokijmi bilmiyorum ben zaten cocuk dşündğümüzden beri herseye cok dikkat ettim, cok ağır kaldırmadım ya da çok ani hareketlerden kaçındım normalde düzenli spor yaparım bantta 9da 10da koşarım soluksuz 1 saat yapabilirim bunu, 1 aydır sadece 6 da yurudum, 1kg dumbel çalıştım.. bunun dısında yorgunluk son 1 haftadır söz konusuydu, birde regl sancısı gibi sancılar olmaya baslayınca ayaklarım hep coooooook üşüdü hala da üşüyor. Mide bulantısı, baş dönmesi, kusma, hiç olmadı en ufak rahatsız olmadım bunlardan. Sadece
-kasık sancısı
-bel ağrısı oda sadece bugun 1 kere
-ayak üşümesi
-ha birde sindirim sistemi iptal :) wc olayı zor oldu son 2 haftadır
-rüya gördüm 3 gece üst üste hamile oldugumu
-yuzumde 1 gecede ayın 22si gecesi boynum çenemin altı tum yüzüm sivilce oldu

arkadaslar merak ettiğiniz seyler varsa sorabilirsiniz benim aklıma bunlar geliyor suan

Saol canm bilgilendirmen için Allah devamını getrsn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…