Fatih Bezmi alem hastanesi

İnşaallah senin de bebişin mucizen olur🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 dua edelim Allah büyüktür🙏🏼❤ desteğinçin saol kardeşim Allah senden razı olsun
Sendende Allah razı olsun canim benim Rabbim isteyip dileyen kimsenin kucağını boş bırakmasin icinde bizde olmak üzere 🤲

Benim sadece 2 gün 19 ve 20 agrım oldu. Sadece 2 gün 🤭 şimdi ne akıntı var ne göğüs hasasiyeti ne mide bulantısı😖 belki de daha erken bu belirtilerçin🙏🏼🙏🏼🙏🏼
İnşallah erkendir sebep olarak bendede hiç bişey yok çünkü bekleyelim bakalım 🤭

Selam kardeşim. Nasılsın? Bugün de 12ci gün silik çıktı. Yarın da yapıcam silik olursa kan testi vericem inşaalah. Sende durumlar nasıl?
Kuzucum benim 7.gun daha bugün duphaston başladım doktorum vermişti bakalım bekliyorum inşallah yarına daha koyulaşır testin🤭🤗

Kuzucum benim 7.gun daha bugün duphaston başladım doktorum vermişti bakalım bekliyorum inşallah yarına daha koyulaşır testin🤭🤗
Yok canım git gide daha silik oluyo🤭 ben de içiyorum dyufaston. Bizde ayni ilac ayni etki veriyo galiba🤣 biloyomusun içim çok rahat ablam🥰 önceleri adet olduğumda çok kötü ağrıyordum şimdi nedense çok huzurluyum sakinim karnım bile şişmemiş 😁😁 acaba diyorum acaba bebiş mi böyle rahat oturduğu için🤗🤭🤭🤭 bekleyelim ben haberdar edicem seni de. Benim adet ayın 3ü 🤭 inşaalah olmam ablam🤭🙏🏼 dua edelim hep Allahtan ümit kesilmez vardır bir bildiği verse de hayırlısı vermese de hayırlısı demek ki 🙏🏼

Yok canım git gide daha silik oluyo🤭 ben de içiyorum dyufaston. Bizde ayni ilac ayni etki veriyo galiba🤣 biloyomusun içim çok rahat ablam🥰 önceleri adet olduğumda çok kötü ağrıyordum şimdi nedense çok huzurluyum sakinim karnım bile şişmemiş 😁😁 acaba diyorum acaba bebiş mi böyle rahat oturduğu için🤗🤭🤭🤭 bekleyelim ben haberdar edicem seni de. Benim adet ayın 3ü 🤭 inşaalah olmam ablam🤭🙏🏼 dua edelim hep Allahtan ümit kesilmez vardır bir bildiği verse de hayırlısı vermese de hayırlısı demek ki 🙏🏼
İnşallah Allah im inşallah rabbim gönlümüze göre verir bende mutlaka haberdar ederim 14.gün test yap demişti doktorum yada 15 haftaya çarşamba perşembeye denk geliyor sabırsızım bende 😁

İnşallah Allah im inşallah rabbim gönlümüze göre verir bende mutlaka haberdar ederim 14.gün test yap demişti doktorum yada 15 haftaya çarşamba perşembeye denk geliyor sabırsızım bende 😁
Sabrın sonu selametdir canım benim❤🙏🏼 inşaalah güzel haberlermizi yazalım❤🙏🏼

Oy kuzum benimimmm inşallahhhh 🤭🤭🤲🤲
İyi akşamlar abla. Dün test yaptım silik oldu. Bugün sabah yaptım malesef negativ. Umudumu kayb etdim . Adet olucakmış gibi de hiss ediyorum. Çok üzüldüm abla kendimi o kadar inandrmıştım ki anlatamam😞😞😞 inşaalah sen güzel haberlerni verirsin🙏🏼🙏🏼🙏🏼

İyi akşamlar abla. Dün test yaptım silik oldu. Bugün sabah yaptım malesef negativ. Umudumu kayb etdim . Adet olucakmış gibi de hiss ediyorum. Çok üzüldüm abla kendimi o kadar inandrmıştım ki anlatamam😞😞😞 inşaalah sen güzel haberlerni verirsin🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Üzülme inşallah döner pozitife 🥰

Üzülme inşallah döner pozitife 🥰
🙏🏼😞 inşaalah ama umudum halen var adet olmadim daha . Çatlatma iğnesi yaziyolar ki 1 haftayla 2 hafta içerisinde hamile kalmazsan adet olursun. Yarın 15.günüm bi umutla adet olmayacagimi düşünerek hayeller kurarak uyanıcam inşaallah🙏🏼 Allah büyük elbet bi bildiği vardır Elhamdulillah❤

🙏🏼😞 inşaalah ama umudum halen var adet olmadim daha . Çatlatma iğnesi yaziyolar ki 1 haftayla 2 hafta içerisinde hamile kalmazsan adet olursun. Yarın 15.günüm bi umutla adet olmayacagimi düşünerek hayeller kurarak uyanıcam inşaallah🙏🏼 Allah büyük elbet bi bildiği vardır Elhamdulillah❤
Sonuçtan haberdar et benide inşallah gönlümüzce olsun herşey 🤲

Belimde ağri oluştu dünden beri. Ateşim çıkti. Göğeslerim de ağriyo şişmiş gibi. Ama mide bulantisi filan yok
Benide yoklayan ara ara kasık ağrım var 10.gün başladı bugün 12.gun 😇 inşallah yavrularımız bizimledir

Abla 2 gün önce test verdim kandan bugün cevabim negativ cikti. Demek ki adet olacağım.😞 inşaalah sende güzel haberler olur. Çok kötüyüm o kadar umutluydum ki anlatam abla😞

Selam kızlar. Ben klomen ve ovitrelle iğnesi göbekten vurdum. Buugün iğnenin 8ci günü ama hiç bi şey hiss etmiyorum😞 kocam da 3 aylik yurt dışına gidiyo. Yani umudum Allahdan belki de tutmuştur 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 belirti olmadan hamile kalan olmuş mu onu merak ediyorum ablalar. Bir de hamile ablalarımdan rica ediyorum benim için dua edin inşaallah tutmuş bu defa🙏🏼
Canım bende 28eylulde çatlatma iğnesi oldum öğünden beri bel kasık ağrılarım var bugünde dayanamayıp yaptım testi hafif silinik çıktı umutlenmek istemedim ama ins diyorum ins tutar güzel sonuçlarda alırsın sende bende

X