Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
ben 5 şubatta adet olursam inşallah arkasından düşünücem
inşallah yeni maceralara yelken açmam
eylülden bu yana sürekli kanamalar düşükler ameliyatlar.puffff çok yoruldum

evet kuzum hep stresten düşünmekten sürekli kendimizi dinliyoruzz. ah bebişler ahhhhhhh :):)
Evet geçen ay kafayı yedim resmen, bu siteden çıkmadım gece gündüz. Bir sürü belirti oldu ama negatif ben çok deneyimsizim ya. Doktora gitmek istiyorum aslında yumurtlama takibi filan için bi yandan da bikaç ay denesek diyorum. Eşim bekle diyor ama ben de ya bişi varsa erken öğrenelim diyorum. Kararsızım...

ben 5 şubatta adet olursam inşallah arkasından düşünücem
inşallah yeni maceralara yelken açmam
eylülden bu yana sürekli kanamalar düşükler ameliyatlar.puffff çok yoruldum
Allah yardımcın olsun kuzum yaa, onları yaşamak apayrı zor. hem piskoljisi hemde fiziksel olarak yıpratıcılığı.
ama içini ferah tut, herşey hallolmuş şekilde sorun yaşamadan gelicektir bebeğin :):)

birkaç ay dene tatlım bence, doktor da yoruyor piskolojiyi noldu ne bitti var mı sorun derken.. zaten 4 -5 ay tutmaması cok normal bi sıkıntı olmasa da sen içini ferah tut sadece

Inşallah canim içimi rahatlatiyorsun valla çok teşekkür ederim.☺ ne bilim inanamıyorum ya ondan içim telasli

bırak git lütfen burda işin olmasın ayhhh :))) hamile olduğun kesinleşirse sıkılırsın sen bu konulardan farklı heyecanlar başlar

Ilgi alanım doğal olarak degisir herhalde canım bebis için faydalı şeyler neler onları araştırmaya başlarım herhalde ama sizi takip ederim kimler hamiş diye bakmadan duramam ki kiz

Hayirlisi olsun kuzular Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah ☺ sizlere de tez vakit de nasip eder insallah. Nasip bakalim sağlıklı olsun da kuzum ama benim içime erkek gibi bir doğdu

birkaç ay dene tatlım bence, doktor da yoruyor piskolojiyi noldu ne bitti var mı sorun derken.. zaten 4 -5 ay tutmaması cok normal bi sıkıntı olmasa da sen içini ferah tut sadece
Haklısın canım bu ay sakin kalıp akışına bırakmam lazım.
Geçen hafta göğsümden süt geldi prolaktin yükseldi sanırım. Oluyomuş bazen eylül ayında baktırdım tüm hormonlarıma sorun yoktu...

Haklısın canım bu ay sakin kalıp akışına bırakmam lazım.
Geçen hafta göğsümden süt geldi prolaktin yükseldi sanırım. Oluyomuş bazen eylül ayında baktırdım tüm hormonlarıma sorun yoktu...

aynen öyle canım hıcbı sıkıntı yoksa zaten sıkma kendını doğal akışına bırak kendılıgınden olur zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…