Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37

canım 22 mm yazan benim zaten hergün büyümeye devam ediyor.20 olduğuna göre yakında çatlar dediğine göre yazdığım yanlış değildir herhalde.bi sıkıntı yok stres yapma canım.doktorun ne dediyse o doğrudur

Ya bana herkes diyor öyle eşimde dahil en çok o istemesine rağmen:) ama deneyip olmayınca ben umutsuzluğa kapılıyorum çocuğum olmuyor benim demeye başladım bile hic doktora gittinmi sen bunun icin
hmm bende senin gibiydim canım dua et dua ettikce rahatlıyorsun bu duşuncelerden kurtuluyorsun ben artık hasta oldugumu görünce aglıyordum yine olmadı diye ben doktara gittim daha cok yenisin ilaca gerek yok dedi folio diye bir hap verdi vitaminmiş sonra adet olunca 3. gün gel dedi yumurtalıklara baktı gayet iyi dedi sonra yumurtlama günü görenmek için 12.günü cagırdı ve o verdi hapı degiştirdi ve ınofolic verdi bekliyoruz hala

günaydın kızlarr ben dün hiç bişi yapmadm valla bunaldm Allaha bıraktm ondan çarşanba olmşt zaten içerde bekleyen vard geçen ay hergün yaptmda nolduu sanki olacağı varsa olur

Kızlar adetim bitti. bu hafta çalışmaya gerek yok dimi? zaten artık görev gibi olacak diye korkuyorum, üşeniyorum.
yumurtlama testini 2 gün önce yaptım T, C kadar koyu değildi ama koyuydu, dün yaptım daha silikti. 1 hafta sonra yapsam daha sağlıklı olur sanırım. :)

Cnm kesinlikle katılıyorum sana ben artk sıkıldm gerçekten kocamla birbirimize bakıoruz yinemi der gibi evliliğimde bölesine bi konu sıkınt olcak diye korkuyorum iş göreve doğru gidiyo ben bıraktm valla artk ilk bebeğim aşk bebeğiyd bu görev bebeği olsn istemiyorum bıraktm ben atk olduysa olmuştr yeter dışarı çıkcaz acaba 24 saat doldumu yapsakmı yapmasakmı stres oluyorz ne gerek var sanki hepimiz plan çocuğz bıraktm ben

evet ya anamız babamız plan yaptı da olduk sanki benim adetlerimle ilgili sıkıntım var (annemde de varmış aynısı çatır çatır doğurmuş ) bu ay bırakayım diyorum ama korkuyorum da ya denk getirmezsem diye. off ya amaannn

ben bıraktm valla canm bu ay 3 kez denedm geçen ay hergün denedim 10 gün boyunca yeter daha aşk çocuğu olsn bebeim :)

Kizlaaaaaaaaar hamileyimmmmmmmmmmmmmmmm
Canım hayırlı olsun Allah yar ve yardımcın olsun sağlıcakla kucağına alırsın İnşAllah
benim de bat pazartesi günü.sabah test yapcaktım şimdi çıkmaz da üzülürüm diye yapmadım.artık iyice kendimi dinlemeye başladım ya.akşam canım nasıl limon istedi anlatamam.gece de rüyamda göğüslerim patlıcak şekilde şişmiş Allah tan ümit kesilmez ama bendeki bu belirtiler sanırsam psikolojik püfff

Kızlar öncelikle hepinizi çok teşekkür ederim :) biliyorsunuz benim bat aslında bugün. Ama ben dayanamadim iki gün önceden test yaptim silik çizgi çıktı dün sabah da test yaptim silik çizgi çıktı. Dün kan verdim bugün aldım sonucu sonuç 33 çıktı. Doktor daha çok yeni 3 haftalik falandır dedi. Çünkü daha batin üstünden gün bile geçmedi

Belirtiler de valla kizlar ben bu ay kendimi dinlemicem dedim çünkü her ay psikoljk olarak mide bulantısı baş dönmesi falan oluyordu bu ay hiç öyle bir belirtim olmadı ki mide bulantilari için zaten erken. Ama midem çok yanıyor du 5 gündür falan sabahları kalktığımda özellikle ve dünden beri gün içinde ara ara oluyor. Test yapmıcam demiştim günüm geçmeden ama beni test yapmaya iten en önemli belirti sol kasımda ki batma gibi böyle sanki bişey atıyor orda gibi çok değişik daha önce hiç öyle birşey hissetmedim sanki orda bişey var gibi ki varmış da çok şükür annesinin kuzusu goguslerim hassas ama adet öncesi hassaslık tan farklı sis ama sert değil dün den beri olan belirtim bu. Belirtilerim oldukça yazarım size kızlar ama eminim bünye den bünyeye değişir belirti. Bir de kızlar ben bu ay 4444 defa okunan selati tefriciye okudum meryem suresı okudum bol bol dua ettım. Birde corek otu kürü zaten o en başından beri beni çok etkiledi HATİRLİYORSANiz size söylüyordum bende değişik bi etki yapti diye. Yumurtlama döneminde 2 defa ilişki oldu.yumurtamin catladıgını gün hamile kalmış olabilirim ovu testi kullanmadım ama akıntıdan anladım. Birde yumurtlama dan sonra ateş çok basiyor du beni kızlar ellerim ayaklarım yanıyor du.
Baya uzun bir yazı oldu ama aklıma gelenleri yazdım kızlar. Bu sevinç tarif edilemeyecek bir mutluluk hala inanamıyorum ve cok korkuyorum bişey olur diye. Topik bana ugurlu geldi inşallah sizlere de ugurlu gelir kızlar. Allah kimsenin kucağıni boş bırakmasın. Bol bol dua edin ve Allah dan isteyin O ol derse olur sizlere de nasip etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…