Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
kızlar merhaba nasılsınız:) konunuzu takip ediyorum, yeni üye oldum beni de aranıza alır mısınız? bir sorum olacak size, ben 1 yıllık evliyim çocuk istiyoruz. özel bir doktor bu ay yumurta takibimi yaptı. 14.gün gittim 16 mm dedi yumurta, 17.gün gittim 20 mm civarında yakında çatlar dedi. ama ben forumlarda baktım 22 mm olması lazım yazanlar olmuş kafam çok karıştı çünkü 2-3 gün içinde çatlaması lazım yoksa koca yola çıkacak 3 gün sonra :KK43:
bi başka doktorla ayaküstü sohbet ederken çatlatma iğnesinden bahsetmişti ama kendi doktoruma sorduğumda hayır gerek yok dedi.

kızlar merhaba nasılsınız:) konunuzu takip ediyorum, yeni üye oldum beni de aranıza alır mısınız? bir sorum olacak size, ben 1 yıllık evliyim çocuk istiyoruz. özel bir doktor bu ay yumurta takibimi yaptı. 14.gün gittim 16 mm dedi yumurta, 17.gün gittim 20 mm civarında yakında çatlar dedi. ama ben forumlarda baktım 22 mm olması lazım yazanlar olmuş kafam çok karıştı çünkü 2-3 gün içinde çatlaması lazım yoksa koca yola çıkacak 3 gün sonra :KK43:
bi başka doktorla ayaküstü sohbet ederken çatlatma iğnesinden bahsetmişti ama kendi doktoruma sorduğumda hayır gerek yok dedi.
öncelikle hogeldin bende bu ay yumurta takibi yaptrdım doktorum bana gerek olursa çatlatma iğnesi vurucaz dedi ama 15. günü kontrole gttiğimde iyi gelişmiş çatlatma iğnesine gerek yok kendi çatlıycak demişti muhtemelen seninkide kendi çatlıycak stres yapma sakın inş olucak de düşünmemeye çalış

Aynen doktorlarda söylüyor canım bebek düşünen kadınlarda o belirtiler her ay görülebilir psikolojik olarak gecikmede yaşanabilir diye
doktor stres cok etkiliyor diyor banada vitamin verdi ön hazırlık dedi bi de daha kolaylaştırcak bebek olmasını dedi ama hala yok :KK43:

Kızlar şimdide yaptm bi torumlayın ovu testi çatlamş dimi

Eklentiler

• WP_20160121_002.jpg
    WP_20160121_002.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 63
öncelikle hogeldin bende bu ay yumurta takibi yaptrdım doktorum bana gerek olursa çatlatma iğnesi vurucaz dedi ama 15. günü kontrole gttiğimde iyi gelişmiş çatlatma iğnesine gerek yok kendi çatlıycak demişti muhtemelen seninkide kendi çatlıycak stres yapma sakın inş olucak de düşünmemeye çalış
Tesekkur ederim canim cevabin icin. Zaman kisitlamasi oldugu icin cok sitres oluyorum ister istemez. Sen sitres olmuyor musun canim. Doktor catlar dedi ama benim duzenli olmuyor reglim belki onun umdugu gibi catlamiycak. Bilemiyorum icim sikiliyor. Tesekkur ederim cevabin icin, ben acemiyim ilk kez kontrole gittim onun da etkisi var.

Herkese merhabalarrr ☺️ ALLAH kimsenin kucağını boş bırakmasın.İsteyen herkese sağlıklı, hayırlı bebişler nasip etsin.Ben de 6 aylık evliyim ve 6 aydır korunmuyoruz.Bu aya kadar hiç hesap yapmamıştım.Adetim genelde düzenli olduğu için bu ay yumurtlama günüme göre çalışmaya karar verdim. Sat 7 ocak, beklenmeyen adet tarihim de 4 şubat. Bu ay 14 ocak (gece)-16 ocak (sabah)-17 ocak (gece)-18 ocak (gece) çalıştık.Yani adet bitiminin 8-10-11-12. günleri çalıştık.Yumurtlamam 21 ocak yani bugün olması lazım 2 gündür de çalışamadık Bu tarihlere göre bebiş olasılığı var mı sizce

normalde kaç günde bir adet oluyorsan onu ikiye böl bulduğun gün senin ovulasyon günün olur.eğer 28 günde bir olduğunu varsayarsak 28 in yarısı 14 gün yapar adetin birinci gününden itibaren 14. güne kadar sayıyorsun.tabi üçgün öncesi ve üç gün sonrasında da yumurtlayabilirsin.bazen çok erken ya da çok geç ovulasyon gerçekleşebiliyor.eğer bu hesaplanan günlerden önce ovulasyon gerçekleştiyse ve yumurta sperm ile buluşursa döllenme gerçekleşir ve buna erken döllenme denir daha geç ovulasyon gerçekleşirse geç dölleme denir
döllenme tüplerde gerçekleştikten sonra zigot rahime doğru yola çıkar ve uygun ortam bulup yerleşir.yerleştiği andan itibaren kanda hcg yükselmeye başlar.bu süre yaklaşık olarak adetin birinci gününden itibaren sayarsak 9 ile 11 günü buluyor tabi eğer zamanında ovulasyon gerçekleşmişse.
tesekkur ederim kani verdim 0.10 cikti ama bende hala muthis mide bulantisi ve bas dinmesi agiz eksiligi var beynimle kafatasim birbiinden ayri hareket ediuo sanki hayirlisi bakalim ayin 28.29 unda hasta olmazsam tekrar kan verecegim

Tesekkur ederim canim cevabin icin. Zaman kisitlamasi oldugu icin cok sitres oluyorum ister istemez. Sen sitres olmuyor musun canim. Doktor catlar dedi ama benim duzenli olmuyor reglim belki onun umdugu gibi catlamiycak. Bilemiyorum icim sikiliyor. Tesekkur ederim cevabin icin, ben acemiyim ilk kez kontrole gittim onun da etkisi var.[/Q
Insan stres oluyor tabiki ama takmamaya calis ben dusunmemeye calsyrm doktorumda hicbir skintin yok biraz sabret oluck dedi.Doktor onu ultrasonda gryr cnm gerek duysaydi ignegi vururdu .

Çoooook eski konulara baktım. Nerdeyse bebek isteyenlerin hepsi anne olmuş. Onlar adına nasıl mutlu oldum. İnşallah Allahım herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin.

X