Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37

kuzum korun ben kaybettim banada 3 ay dediler 3 ay sonra 1 kimyasal oldu baklm yine denedik bu ay 3 aydr korunmuyorum ama hemen peşine yapanlar dış gebelik olmş deneme bekle bide genetik testlerine baktrdınmı

kuzum korun ben kaybettim banada 3 ay dediler 3 ay sonra 1 kimyasal oldu baklm yine denedik bu ay 3 aydr korunmuyorum ama hemen peşine yapanlar dış gebelik olmş deneme bekle bide genetik testlerine baktrdınmı
yaa hemen hemen aynı seylerı yasamısız sonun benzemesın benım ılk dusugumde 3 ay korundum hemen hamıle kaldım kımyasal oldu kımyasalda korunmayın dedı doktorum tam arastırmaya baslayalım derken hamıle oldugumu ogrendım 8+5 te kalbı durdu kuzumun sımdı trombofıl ve kromozom analızı yapıldı kanda ve ayrıca torch , prolaktın,protein s c aktıvıstesı homosısteın tsh vs bı kac test yapıldı canm sımdı ılkınde korunmustum uc ay sonra kımyasal yasadım falan :S o yuzden dıyorumkı testlerım temız cıkarsa bıde rahım fılmı varmıs onu cektırım ona gore bırakırım dıyorum

günaydın bayanlar dünden beri kasık ağrı çekiyorum dün sol taraf ağrıyodu bugün sağ taraf ağrıyo hem ağrıyo hem yanma oluyo

Çatladığını nerden anladın canım?

bende pıhtılaşma çıkt cnm şimdi öğrenir öğrenmez gtcem iğne hap alcam

Canim cok tebrik ederim. Hayirli olsun. Topikte acilisi yaptin insallah devami gelir.

Canım ben de eylülde küretaj odum.bana da 6 ay korun dediler.rahimin bi dinlenmesi kendine gelmesi gerekiyor.belki daha erken gebe kalırsın ama gebeliğini riske atmış olabilirsin.kendiliğinden düşük yaptıysan bu küretajdan çok daha iyi.küretaj sırasında rahim çok yoruluyor.bi ay önce de rahim içinde büyük bi perde vardı onu aldılar.bu defa da 2 ay korun dediler.2 ay dolmadan ben riske atamam.zaten benim de 2 düşüğüm bi de erken doğumum var.ayrıca bi de ameliyat.

bi tanıdığım düşüğün ardından hiç adet olmadan hamile kaldı.gebeliği çok sıkıntılı geçti.erken doğum yaptı o da.

bende pıhtılaşma çıkt cnm şimdi öğrenir öğrenmez gtcem iğne hap alcam
olsun en azından sebebı var canım benımde herseyım temız cıksada ıgneye baslıcaklar ogrenır ogrenmez oyle dedı doktorlarım yuksek dozda folık falan işte
mineati bende korundum canım rahım cok ıyı demıstı hatta ama ıkıncısı kımyasal olmustu işte neyse sımdı dedıkı testlerını falan yaptır belkı rahımde perde vardr ondan da olabılır dedı cok gecıms olsun bu arada sana perdeyı ne zaman aldırdın ? ne zaman korunmayı bırakacaksın yada bıraktınmı

Selam kizlar bu ay azda olsa bi umudum vardı benim ama dun geceden beri adet ağrısı gibi ağrım var göğüslerim sis iyice yine olmadi biliyorum

canım tam bi ay önce perdeyi aldırdım. adet günüm hiç değişmedi gününde oldum bitti.bi daha ki bat 5 ocak. kısmet olursa o tarihten sonra korunmayı bırakıcam.
ayrıca ben perde olduğunu iki yıl önce gebe kaldıktan sonra öğrendim.hem de ikiz gebelik ve bebeklerden biri perdeden dolayı düştü diğeri de erken doğdu şu anda çok şükür iyi. ilk annelik çok zor hele bi de erken doğması çook daha zor.bu yüzden yaşadıklarımı tekrar yaşamamak ümidiyle ameliyatımı oldum.

yaa senın bı bebişin dogdu yanı oylemı cook sevındım yaa :) inşallah tekrarı olmaz yasadıklarımızın rahım fılmınde mı cıktı perde oldugu ? bende fılmı cektırıp temız cıkarsa bırakacagım ama bı arkadasımın fılmden sora hısteroskobıde cıktı mesela ben dırek hısterskobı cektıreyım dıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…