Hamileyken boşanmak...

Nafaka ve tazminat almadığın için sana o kadar kızgınım ki tahmin bile edemezsin

Sosyal hizmetleri arayıp ihbarcı olun bu çok ciddi bir husus. Merak etmeyin ihbarının kimliği paylaşılmıyor. Lütfen bunu es geçmeyin bir hayat söz konusu

Ben iki çocukla boşandım böyle bir eşten herşey den de istedim altınlar tazminat mallardan. Tabi çekişmeli boşandım ben. Birde darp vardı darp raporunu alınca mahkeme bir celsede boşadı. Benim eşimde karnımdaki çocuk için aynısını demişti 3 yaşında ki kızımida başından atar gibi önüme savurup "al götür sıpanıda ben bakamam sıpaya deyip karnındakinide ister doğur ister doğurma vebali senin boynuna " kapının önüne koydu bende kapının önüne koymadan " sen bakamazsın ama ben senin çalıştığın parayla çokta güzel bakarım çocuklarıma" dedim ama orda birşey anlamadı.ilk işim gidip darp raporu almak adliyeyi ilk açık bulduğumda da gidip dilekçe vermek oldu. Tebligat eline ulaştığında çok dolandı arkamda " nolur özür dilerim affet beni"diye amma o darp ve hakaretten önceydi deyip gözünün yaşına bile bakmadım sen şimdi onun önünde ezilir büzülürsen o seni ezmeye devam edecek bırak dimdik dur gerekirse boşanmayı çekişmeliye dönsün. Herşeyden işte evden arabadan ziynet eşyalarından tazminant en yüksek nafaka ne kadar alınıyorsa o kadar al. Ben 1000 tl kızıma 3000 tl de bana aldım bence sende alırsın.

Geçmiş olsun peki çalışıyor musunuz?
Zor oluyor mu iki çocukla?
Aileniz mi birliktesiniz?

Geçmiş olsun peki çalışıyor musunuz?
Zor oluyor mu iki çocukla?
Aileniz mi birliktesiniz?
Benim tek kolaylığım ailemle birlikte olmak.
Evet şuanda sağlık ocağında temizlikciyim en yakın zamanda üniversite sınavına girip bir zamnlar yarım bıraktığım doktor sekreterliğine başlıycam. Emin ol kendi ayakların üstünde durmak daha kolay birinin eline bakmak kadar zor birşey yok buhayatta ailem hamile olduğum için çalışmamı istemiyorlar ama ben çalışıp kendi ayaklarım üstünde durmak ve o evin benim üzerimde bıraktığı psikolojik etkiyi atmak istiyorum

Aferin sana ya valla helal olsun arkana bakmamışsın.
Ailenin arkanda olması da büyük şans.
Kızın babasıyla görüşüyor mu?

Nafaka ve tazminat almadığın için sana o kadar kızgınım ki tahmin bile edemezsin
Babam o adamın tek bir kuruşu dahi boğazından geçmeyecek. Eğer sana daha fazla nafaka ve tazminat verirse peşini bırakmaz talep edersen hakkımı sana helal etmem kendi paranı kendin kazanırsın bende sana bakarım zaten. Onun parasına ihtiyacımız yok diyince. Geri durdum. Yoksa elimde güzel deliller vardı.

Avukatım da var o da düğün takılarını söke söke alırım. Bilirkişi raporuna bakar dedi. Raporu aldık bana taktıkları altın 15.000 civarı yapıyor. Bir bileklik bir de kolye ikisi de teneke gibiydi zaten. Bu devirde 15.000 hiçbir şey değil tazminatım 40.000 o da verirse artık. İnşallah kesinleştirme imzasını atar da onu da öder.

Peki hamilelik konusunda karar verdin mi?

Biraz dişlenin. Onun bunun lafını tehdidini ciddiye alırsanız korkarsanız ömür geçmez. Karşınızda koca bir hayat var, bütün ömrünüzü o küçük ilçede geçirmeyeceksiniz kendinizi koruyun ama herkesin laflarını da ciddiye alıp korkmayın

kesinlikle boşan. ama bebek için bişey diyemem bende şu an bebek sahibi olmak istiyorum o sebeple mantıklı bişey diyemiyorum. ama bebek olursa o aile ile hiç bi zaman bağın kopmamış olacak bilesin. hamile bir kadına bunlar yapılmaz o kv nin görümcenin kocanı da allah bildiği gibi yapsın.

şu kurduğu cümle o kadar kötü ki ne demek inşallah ölür kendi cocuguna böyle diyen adamdan hersey beklenir vicdansız

Lütfen aldırma bebeğini. Bu konu hiç olmayacak şekilde karşıma çıktı yapılan hiçbir şeyin affı yok ama bu bebek senin bebeğin eşin baba olmayı istemiyor belli ki ama sen annesin. Ailende hep yanındaymış yani bebeğine bakarlar sen çalışırsın bebekle kendine yeni bi hayat kurarsın her şey koca demek değil ki bundan sonra hayatına girecek adam da seni bebeğinle kabul etsin veya hiç kabul etmesin bak seni bekar çocuksuzken alan adam senin kıymetini bildi mi bilmedi yani kısmet bu işler ama bebeğine kıyma lütfen ömür boyu pişman olacağından eminim. Bu saatten sonra güçlü olmak zorundasın bebeğin ve kendin için. Ayrıca dava çekişmeliye gitsin sana söyledikleri bebeğin için söyledikleri yaptıkları hep kanıt sonuçta nafakayı da kendin için değil bebeğin için alırsın

Arkadaşlar yeni güncellemeyle geldim. İnanın çok zor bir hafta atlattım. Canımdan canlar gitti desem abartmış olmam. Tüm akrabalarım ailem bin şükür ki yanımda. Hatta işin garip tarafı karşı tarafın akrabalarından 2 kişi de iletişime geçip beni haklı bulduklarını söylüyor. Eş kişisi de tam tersi söylüyordu herkes onu haklı buluyormuş vs vs diye. Bu biraz daha beni rahatlatıyor çünkü haksızlıkla boğuşmak benim için her zaman çok zor olan bir durumdu. Bebeğim maalesef ki o kadar strese gelemedi. İnanın bebeğinizin parçalarını görmek kadar zor bir durum yok. Rabbim kimseye yaşatmasın. Bu durum beni çok fazla üzüyor. Doktor bebeğin sağlıklı olduğunu düşmesinin anormal olduğunu stresten kendimi çok fazla kastığımı söyledi. Bebek annenin tüm üzüntüsünü hissedermiş. Kendimi hasta edecek kadar yemeden içmeden kesildim. Çünkü bu bebek bana dayanaktı. Birbirimize destek olacaktı ben ondan güç bulacaktım. İlahi adaletin tecelli bulmasını çok istiyorum. Bu dünyada kötüye bir şey olduğunu hiç görmedim ama inanın benden sonraki gelecek olana iyi davranırlarsa çok üzülürüm. Çünkü ben bu durumların hiçbirini asla hak etmedim diye düşünüyorum. Pazartesi ise başlıyorum inşallah. Kendi ayaklarım üzerinde duracağım. Psikolojik olarak toparlanmam evet zor olacak farkındayım. Pişmanlığını görmek sürüm sürüm süründüğünü görmek inanın çok istiyorum. Rabbim inşallah o günleri de gösterir. Beddua etmiyorum Kv-görümce ve eş üçlüsünü Allah'a havale ediyorum. İnşallah bulurlar.

Senden sonra gelecek olanı boşver, araları kötü bile olsa sana iyi gösterecekler terbiyesiz oldukları için, onlardan zararın çıkmasını bekleyerek kendi hayatından olma, işine gücüne bak, er ya da geç herkes cezasını bulur

İnşallah ama kötülerin hiç belasını bulduğunu görmedim bu hayatta. Hep mutlular.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…