hamileyim... yardim edin :(

Ben zaten günahini kaldiramiyacagimdan böyleyim. Iliskim inisli cikisli da olsa evlisin. Ne olursa olsun. Cinsel iliskini kesmende sorun . Bir erkek icin büyük sorun.
Ben lösemi hastasi oldum 18 yasimda. Ailem beni kaybedecegini sandiginda gözlerindeki korku, cagresizlik hala aklimda. Birakin cicek koparmayi , bir karinca ezilse bile insan yazik diyor.
hepsini biliyorum ben. Kizginligim kendim. Esime. Ben bu kadar salak miyim ki her defasinda tmm inaniyorum dedim. Salaklik bu evet. Bu bebek masum. Benim icimde tutunmaya calisan masum bir bebek. Allahin bana lutfu. Ben hepsini biliyorum ama çok ama çok yorgunun. Gozumu kapatigim an gece aklima tek gelen o bebegin gunahi. Canim yanmiyor iliklerime kadar sizliyor

Yanlis anlama beni lutfen. Ben olsam bosanirdim. Ama yine de ortada bir yuva var. Bosanmak icin acele etme. Bekle. Boyle seyler aceleye gelmez.

Ben zaten günahini kaldiramiyacagimdan böyleyim. Iliskim inisli cikisli da olsa evlisin. Ne olursa olsun. Cinsel iliskini kesmende sorun . Bir erkek icin büyük sorun.
Ben lösemi hastasi oldum 18 yasimda. Ailem beni kaybedecegini sandiginda gözlerindeki korku, cagresizlik hala aklimda. Birakin cicek koparmayi , bir karinca ezilse bile insan yazik diyor.
hepsini biliyorum ben. Kizginligim kendim. Esime. Ben bu kadar salak miyim ki her defasinda tmm inaniyorum dedim. Salaklik bu evet. Bu bebek masum. Benim icimde tutunmaya calisan masum bir bebek. Allahin bana lutfu. Ben hepsini biliyorum ama çok ama çok yorgunun. Gozumu kapatigim an gece aklima tek gelen o bebegin gunahi. Canim yanmiyor iliklerime kadar sizliyor
eşin olgunlaşmamış maalesef..belkide problemleri var ruhsal olarak..

eşin olgunlaşmamış maalesef..belkide problemleri var ruhsal olarak..
Olgunlasmadi dogru. Calismadi babasi parasini hic eksik etmedi. Paralari bitirdi babasi gitti son model telefon koydu cebine. Cikti gezdi bagardi oglum hakli sen eve gec gelince bagariyon ona dedi.

Olgunlasmadi dogru. Calismadi babasi parasini hic eksik etmedi. Paralari bitirdi babasi gitti son model telefon koydu cebine. Cikti gezdi bagardi oglum hakli sen eve gec gelince bagariyon ona dedi.
sürekli geç gelmeye hakkı yok..41 kere maaşallah 12 senede eşim sadece 1 defa 22.30 da eve geldi..:nazar:rabbim sizede gönlünüzce nasib eder inşallah..

Siz anlamiyor musunuz acaba? Benim burda aldigim aylik 7000 tl . Bebegime rahatlikla bakarim maddi yónden. Benim derdim manevi. Ben bunun günahindan, altindan kalkamamaktan korkuyorum. Bebegime kiyamiyorum zaten derdim baska. AnlamadaN yargilamayin
aldir lafinimi duymak istiyorsun.
yasin cok genc.parada kazaniyorsun .sorun ne.yoksa bosanirsam cocuk elime ayagima bag mi olur diyosun

Öncelikle duruma gerçekten üzüldüğümü belirtmek istiyorum. Bu bir sınav. Karşınıza birkaç seçenek çıkıyor ve sizin seçiminiz sonucunda ileride göreceğiniz muameleyi, yaşayacaklarınızı belirliyor. Lütfen seçiminiz Allah'ın size nasip ettiği bebeğinizi aldırmak olmasın. Siz evladınızdan vazgeçmeyin ki Rabb'im de sizden vazgeçmesin, yardım etsin, mükafatını versin. Ayrılıp ayrılmamak size kalmış yaşadıklarınızı en iyi siz bilirsiniz. Rabbim yardımcınız olsun, hakkınızda hayırlısı olsun.

aldir lafinimi duymak istiyorsun.
yasin cok genc.parada kazaniyorsun .sorun ne.yoksa bosanirsam cocuk elime ayagima bag mi olur diyosun
Cocuk ellime bag olucak diye degil . Ben geceleri karnima sarilip uyuyorum. Sorun esimin istememesi. Ben kendi basima büyütürüm. Nasil böyle sey dusunurum. Durumumun bebege yansimasi yeterince üzüyor beni zaten . Derdim milletde degil. Babasiz degil ki o bebek, kanli canli var. Ya keske icimi anlatabilsem

Siz anlamiyor musunuz acaba? Benim burda aldigim aylik 7000 tl . Bebegime rahatlikla bakarim maddi yónden. Benim derdim manevi. Ben bunun günahindan, altindan kalkamamaktan korkuyorum. Bebegime kiyamiyorum zaten derdim baska. AnlamadaN yargilamayin
Yuhhhhh. Pes dogrusu maddi acidanda bir.sikintin yok.hala maneviyat diyorsun. Herkezin sorunlari.var.. benim yerimde.olsan kimbilir.napardin.. bende gebeyim.. senin yerinde olmak.bile.isterdim.suan....

sen o bebeği kucağına aldıktan sonra gözün başka hiç birşeyi görmeyecek emin ol.aldırma yazık ona kıyma:KK43: aldır diyen varsa dinleme bence.sonra çok pişman olabilirsin.

Sen zaten kararını vermişsin, vicdanını rahatlatacak bir şeyler arıyorsun burada ama boş bir arayış bu
Maddi durumun yerinde, yurt dışında imkanlar daha geniş, bu gelirle baba evinde olmak zorunda da değilsin
Ben babasız büyümüş bir çocuğum, yokluğu mutlaka hissedilir ancak çocuğu ayakta tutan annedir, yani babasız nasıl olur diye düşünmek boş, milyonlarca babasız çocuk var. Maddi-manevi her yönü ortada, kararını vermişsin ama aldırırsan çok pişman olacağını yine de söylüyorum. 2,5 aylık her azası sağlam bir bebek, bu yaptığın sebepsiz cana kıymak olur. Gerekli hallerdeki kürtaja karşı değilim ancak senin halinde bir gereklilik yok

Boşversene oyle kocayla cocuk yapacagına madem ekonomık ozgurlugun de var dogur tabı kı..o masum bır can..Bak meryem uzerlı nası bı adama ragmen dogrudu nası hayata tutundu..sen dogur bence..

Kararimi verdim cogunlukla evet. Deminden beri diyorum zaten bebegime kiyamiyorum diye. Ben allahsiz degilim. Esim istemiyor diye benim derdim . Dogucak bebek babasi isticek. Ne hakla?

Yuhhhhh. Pes dogrusu maddi acidanda bir.sikintin yok.hala maneviyat diyorsun. Herkezin sorunlari.var.. benim yerimde.olsan kimbilir.napardin.. bende gebeyim.. senin yerinde olmak.bile.isterdim.suan....
Hayatimi bilmeden özenme. Emin ol istemezdin. O kadar basit degil. Para ne ki ya ne? Ô cocuk büyünce Baban seni istemedi ama simdi görmen lazim demek zoruma gidiyor . Aslina bakarSan salakligim çok zoruma gidiyor . Nasil bu hale geldim diye.

Canim babası yanında olup da keşke ayrılsalarmis diyen o kadar çok insan varki. bunlardan biri de ben ve kardeşlerim.bir çocuk için evet baba çok önemli ama anne var ya. Annem mutlu olsun yeterki diyorsun. Sen kuzuna sevgini ver ve sükret allah sana o canı verdi ve o pislikten kurtarmış

Ailen sahip çıkıyosa da çıkmıyosa da aldırma güzel kardeşim.

Sen onun annesisin. Ha doğduğunda kıymışsın canına ha şimdi. O sana arkadaş olucak, yoluna yoldaş olucak.. Annenlerle aranı düzelt, bi işe gir.. Minicik kıyafetler minicik çoraplar dolucak dolabın. Küçücük elleri olucak annesi.. Nasıl kıyıcaksın ona sen.. Babanın evindesin de nolmuş.. Bunca sene nasıl durdunsa gene durursun allah yardım eder sana. Sen yavruna sakın kıyma. Şimdi çaresizlikten düşünüyosun ama acın dinince vicdanın sızlar..

Onun senden yiyecek ekmeği, senden alacak rızkı olmasaydı düşer miydi rahmine senin.. Bunca insan dualar ediyo onların da olsun diye. Sakın yapma annesi minişe kıyma babası saana koca olamadı diye.

Adını da biz koyarız burda düşünürüz konu da açarsın:KK19::emir_bebek::KK69:

Kararimi verdim cogunlukla evet. Deminden beri diyorum zaten bebegime kiyamiyorum diye. Ben allahsiz degilim. Esim istemiyor diye benim derdim . Dogucak bebek babasi isticek. Ne hakla?
Gözünü sende açıcak senelerce sen bakıcaksın istemez merak etme. Babasını isticek diye yavruna kıyma sen

Ailen sahip çıkıyosa da çıkmıyosa da aldırma güzel kardeşim.

Sen onun annesisin. Ha doğduğunda kıymışsın canına ha şimdi. O sana arkadaş olucak, yoluna yoldaş olucak.. Annenlerle aranı düzelt, bi işe gir.. Minicik kıyafetler minicik çoraplar dolucak dolabın. Küçücük elleri olucak annesi.. Nasıl kıyıcaksın ona sen.. Babanın evindesin de nolmuş.. Bunca sene nasıl durdunsa gene durursun allah yardım eder sana. Sen yavruna sakın kıyma. Şimdi çaresizlikten düşünüyosun ama acın dinince vicdanın sızlar..

Onun senden yiyecek ekmeği, senden alacak rızkı olmasaydı düşer miydi rahmine senin.. Bunca insan dualar ediyo onların da olsun diye. Sakın yapma annesi minişe kıyma babası saana koca olamadı diye.

Adını da biz koyarız burda düşünürüz konu da açarsın:KK19::emir_bebek::KK69:
Rabbim sizin yüreginize göre versin herseyi insallah ...

X