hamileyim... yardim edin :(

Doctora gittim, 14 haftaya kadar yapiliyor. Ben yurt disinda oturuyorum.. Ama kiyamiyorum
of olan cocuğa olucak ya aldırsanda aldırmasanda belli sizin ewlilik bitmiş okadar laftan sonra kocanın. Aldırmaya kıyamazsın tabikide içinden bir parça artık ama babasız çocukta doğurmak zor olur, hadi doğurdun diyelim babası olan çocuklara imrenmicekmisin uf çok kötü bilemedim :KK43:

Herkesin bir derdi var, bizde yarın doktora gidicez bebek için, üç yıla yakın oldu evliliğimiz olmuyor çok uzun bir süreç endişeliyim sabır diyorum hep aldırmayın belki tutunduğunuz dal olur ama evliliğinizide hamileyim diye devam ettirmeyin eğer ılmayacağına inanıyorsanız, rabbim kolaylık versin.

of olan cocuğa olucak ya aldırsanda aldırmasanda belli sizin ewlilik bitmiş okadar laftan sonra kocanın. Aldırmaya kıyamazsın tabikide içinden bir parça artık ama babasız çocukta doğurmak zor olur, hadi doğurdun diyelim babası olan çocuklara imrenmicekmisin uf çok kötü bilemedim :KK43:

valla benim bir arkadaşımın kocası şehir dışında çalışıyor. çocuğu eve gelen erkek misafirlerin kucağından inmiyormuş. öyle bir sarılıyorki ayıramıyoruz diyor. Allah yardımcın olsun çok zor babasız onun gönlünü nasıl göreceksin bilmem ama

aldırmaya karşıyım. madem çocuk var barışmaya çalışsaydınla eşinle:KK66: kararsızım fln demeseydin keşke

benden alıntı yapmıssın yanlış anlasılmasın ben değilim o ben gayet mutluyum eşimle bebeğimle :))

Rabbim sana o çok istedigin bebegi verir insallah.. Sen dua ederken her gün ben icimdeki cana nasil kiyicam diye dusunuyorum. . Utaniyorum.. Icim aciyor
Canım bak şimdi böyle hissediyorsun, aldırısan sonrasında nasıl hissedeceğini az çok tahmin edebiliyorsundur. Durumunda varmış; o cana kıyma derim ben.
Hem çocuklu insanlar boşanmıyor mu? Onlar boşanınca çocuklarını atıyorlar mı sanki. 3 çocuğunu tek başına büyüten kadınlar biliyorum.

Aynen öyle.. olan o bebege olucak.. Dogucak babasini illaki sorucak , dedigim gibi kucuk yerdeyiz mecbur göstericem. Ama hakketmiyor! Canimi yakiyor bu durum artik. An geliyor cani cehenemme demek geliyor esim icin, an geliyor madem öyle niye bebek oldu diyorum kayboldum. Canim aciyor.karnim büymeye basladi off allahim sabir

Herkesin bir derdi var, bizde yarın doktora gidicez bebek için, üç yıla yakın oldu evliliğimiz olmuyor çok uzun bir süreç endişeliyim sabır diyorum hep aldırmayın belki tutunduğunuz dal olur ama evliliğinizide hamileyim diye devam ettirmeyin eğer ılmayacağına inanıyorsanız, rabbim kolaylık versin.
Insallah rabbim size istediginiz bebegi verir, o kadar isteniliyor insallah er yada gec rabbim sesinizi duyar.
Ben sansimi kulanamadim belkide.. belkide salaklik yaptim göz göre göre ama benim hatalarimi masum bir bebegin cekmesi beni kahrediyor

Bence hapı yanlış kullanmışsın çünkü 7 gün arada hamile kalamazsın.
Bir kere yumurtlama dönemin çoktan geçmiş oluyor ve de hap koruyuculuğunu devam ettiriyor o 7 günde.
Doktor artik haplarin dozlarinin degisik oldugunu soyledi. Hatirladigim kadariyla unutmadim da hic .

İşk haftalar olsa neyse diyelim kendinde diyorsun ellerini gördüm kalp atışları vs. Orada alınıyorsa bile bence artık aldırma sesi çıkmıyor diye cinayet işlediğin gerceğimi değiştirmez bu. Baba evine dönme bence evinde dur boşanmada. Kendi naparsa yapsın. O yokmuş gibi davran bebeğinide kreşe verirsin hemen işe dönersin böyle bir plan yap derim

Ben de 25 yasinda 2 bucuk senelik evliyim cnm 10 aylik da kizim var.. Ben de hamileyken esimle bir dargin bir barisik gecmisti.. hatta dogumuma gunlerr kala esimden habersiz, esimle tartistigimiz gecenin sabahinda annemlere sehirdisina gitmistim..karnim burnumdaydi hani.. esim telefon bile etmemisti bebek dogdu mu diye.. sonra babam Annem ben kalkip geldik sehirlerarasi o yolu tekrar cekip, esimle konustular,,ne donemler atlattik ama simde esim beni yere goge sigdiramiyo..kizimiza aşık..duzelir i.sallah cnm esin daha idrak edememis baba olacagini, hele bi zamangecsin duzelir Umarim..

Ben de 25 yasinda 2 bucuk senelik evliyim cnm 10 aylik da kizim var.. Ben de hamileyken esimle bir dargin bir barisik gecmisti.. hatta dogumuma gunlerr kala esimden habersiz, esimle tartistigimiz gecenin sabahinda annemlere sehirdisina gitmistim..karnim burnumdaydi hani.. esim telefon bile etmemisti bebek dogdu mu diye.. sonra babam Annem ben kalkip geldik sehirlerarasi o yolu tekrar cekip, esimle konustular,,ne donemler atlattik ama simde esim beni yere goge sigdiramiyo..kizimiza aşık..duzelir i.sallah cnm esin daha idrak edememis baba olacagini, hele bi zamangecsin duzelir Umarim..
Benim esim numarami engeledi. Bir kere aradim gizli numaradan konusim son kez diye sesimi duydu yüzüme kapatti. Bebegim var ortada bir sey olmustur mantigi yok bile onda ya. Nasil bir akil nasil bir vicdan?

ZOR BİR DURUM EN İYİ KORUNMA ERKEĞİN KORUNMASI BENCE EN SAĞLAM O DEĞİL Mİ KIZLAR BEN HPA KARSIYIM ZATEN KISIR YAPIYORMUŞ SÜREKLİ İÇİNCE OLMASIN DİE TETİKLİYORMUŞ KISIRLIĞI BÜNYE ALISIYOR GALİBA :KK56:

bi insan nasıl kendi bebeğinin istemez şaşıyorum ya o işi yaparken iyi nasıl baba olucak bu adam vicdan yok bikere

çok sevindim sizin adınıza. Allah aile saadetinizi bozmasın:nazar:

X