Aile Planlaması hamileyim çocuğumu evlatlık vermek istiyorum

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2 dklik zevkiniz icin yapin sora yasim kucuk evlatlik vermek istiyorum yasiniz kucukse neden iliskii???? simdimi kucuk oldugnuz akliniza geldii önlemini alsaydiniz yazik degilmi o melege..
okadar evlat hasretiyle yanip tutusanlar varken neden boyle insanlar anne olurkii😠😠
Valla 31 yaşımda evlendim vajinismustum:KK70:dunya para.harcadik 5 sene önce...haaa durun tüm bunları atlattik tüp bebek annesiyim:) kaç tedavi gördüm.yazmamayim:KK70:

Valla 31 yaşımda evlendim vajinismustum:KK70:dunya para.harcadik 5 sene önce...haaa durun tüm bunları atlattik tüp bebek annesiyim:) kaç tedavi gördüm.yazmamayim:KK70:
gecmis olsun cnm cok sukur melegine kavusmussun😊😊
islerine geldimi kucugum diyolar 18 yasinda iliskiyi bilen kucuk olmuyo bide burda gelmis evlatlik vercekmis biri ciksa ben istiyom dese nolcak vercekmi acaba parami istiycek napcak merak ettim

islerine geldimi kucugum diyolar 18 yasinda iliskiyi bilen kucuk olmuyo bide burda gelmis evlatlik vercekmis biri ciksa ben istiyom dese nolcak vercekmi acaba parami istiycek napcak merak ettim
Bebeğe üzülüyorum :KK43:

Gordum canim da yazmak istemedim ya 😕 bazen kızıyorum bazen de diyorum ki kim bilir neler yasadi. Herkesin sinavi bir baska
Allah'tan ge
Çok teşekkür ederim güzel dileğin için:)
18 den küçük olsa bile rızası varsa karşı taraf kanunen suçlu olsa bile rızası olan da suçludur.ve hiç de küçük değil bana gore

18 yaşındayım öğrenciyim istemeden hamile kaldım aşdırmak için vaktim kalmamış ne şuan bakabilirim nede bu sorumluluğu alabilirim bu yüzden evlatlık vermek istiyorum çocuğu olmayan ni aileye ama naaıl yapıcam nerden bulucam bilmiyorum
Öncelikle sakın böyle Bir şey yapıp çocuğun da hayatını karartmayın yapmışsınız bir hata ama hatayı hatayla duzeltemezsiniz. Madem doğum gerçekleşecek gidip sevgi evlerine birakirsiniz çocuğunuz devlet kontrolünde güvenle büyür lütfen yasal olmayan şeylerin peşinden gidip hem kendi başınızı hem de o meleğin başını derde sokmayın . Ayrıca hamilelik saklayabileceginiz bir şey değil evet büyük bir hata yapmışsınız ama ailenizle bunu konusmalisiniz tabiki aaa yavrum önemli değil gibi bi tepki beklemeyin onlar da ana baba biraz sinirlenirler ama sonra onlarda çözüm için dusunecekler. Mantıklı düşünmek zorundasınız işin içindeyken oldukça zor ama bebeğin babasının da bu hamilelikten haberi olmalı belkide ailesi bebeğe sahip çıkacak önce en mantıklı çözümlerden ilerlemelisiniz eğer her iki tarafın ailesi de zamanla mantığına oturtamamis öfkesini yenememisse o zaman bebeğinizi sevgi evine birakirsiniz . Şuan içinde bulunduğunuz durum zor içimizdeki melekten kurtulmak istiyosunuz ama inanın hayatınızın ilerleyen yıllarında ona ulaşmak isticeksiniz yeniden hayatınızın bi parçası olmasını isticeksiniz . Eğer onu bi aileye verirseniz büyüdükçe kafasında bir sürü şeyler kurucak etrafındaki insanlar ona ne anlatirsa o kadarını bilecek ama sevgi evlerinde öyle olmaz her şeyi anlatan bi mektup yazarskniz dosyaniza eklenir ve bebeğiniz büyüdüğünde size öfke duymaz en azından . Tekrar söylüyorum hatayı hatayla kapatamazsiniz. Allah yardımcınız olsun bundan sonraki süreçte hayatınıza çeki düzen verin

Anlamıyorum anlayamıyorum ve anlamakta istemiyorum böylelerini yahu 4 yıldır bir taraflarımı yırttım bi evladım olsun diye, yemediğim iğne ilaç kalmadı affedersiniz sıçtığını ye ilaç olacak deseler onu bile yapmaya elverişli bi psikolojiye sahip oldum nerdeyse ama rabbim layık görmedi olmadı her ay koca bir hüsranla uğraşmak bi yana böyle şeyler duyunca görünce kalan aklımı kaçıracağım..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X