Aile Planlaması hamileyim çocuğumu evlatlık vermek istiyorum

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bakabilecek gücünüz ve yardımcı olacak birisi yoksa en sağlıklısı yuvaya verin en azından iş güç sahibi olunca yanınıza alırsınız hafta sonları gider görürsünüz şimdi korkuyla ve cahillikle evlatlık vermek istiyorsunuz fakat ileride pişman olursunuz o yüzden sakın sakın evlatlık vermeyin

Evlatlık vereceğin kişilerin sapık katil psikopat olmadıklarını nerden biliceksin
Onun hayatı şuan senin ellerinde sen siper olacaksın ailen cevren sana ne derse desin umrunda olmicak güçlü ol 18 yaşında olman artık birşeyi degistirmez o daha çok küçük ona hayatın bu yükünü yükleme sahip çık lütfen

18 yaşındayım öğrenciyim istemeden hamile kaldım aşdırmak için vaktim kalmamış ne şuan bakabilirim nede bu sorumluluğu alabilirim bu yüzden evlatlık vermek istiyorum çocuğu olmayan ni aileye ama naaıl yapıcam nerden bulucam bilmiyorum
senin gibi bir kiz cocugunu evlatlik verdi tabi cocugu olmayan aile aldi. buyuttu 5 6 yaslarina getirdi hop kiz. sevgilisiyle barisiyor evlrniyor cocugu buluyor hoppppp ben annesiyiyim diye almak istiyor bizim. sag duyulu hakimlerimiz biyolojik anneye vrriyor eeeee sorarim simdi evlatlik verilen aileye yazik degil mi duygularla oynayan. onceden cahil sonra gene cahil kendini anne sanan kisi gelip cocugu aliyor annelik duygularin kabarmasin ilerde tek istegim buuuu sosyal hizmetler var esirgeme kurumi. bizim. kapi gibi devletimiz sahip cikar rahat ol sen beni bamlamayin ama evlat. bambaska bisey. ailene anlatmak tan baska caren yokkk cocuk

18 yaşındayım öğrenciyim istemeden hamile kaldım aşdırmak için vaktim kalmamış ne şuan bakabilirim nede bu sorumluluğu alabilirim bu yüzden evlatlık vermek istiyorum çocuğu olmayan ni aileye ama naaıl yapıcam nerden bulucam bilmiyorum
O bebeğin suçu neydi nasıl insansin beş dakikalık zevk için yetim öksüz belki de kimsesiz bir cocuk bırakıyorsunuz sonra utanmadan buraya gelip konu acmissiniz çocuk satar gibi ar kalmamış Allah'ım sen o sabinin yüzüne bak nolur

2 dklik zevkiniz icin yapin sora yasim kucuk evlatlik vermek istiyorum yasiniz kucukse neden iliskii???? simdimi kucuk oldugnuz akliniza geldii önlemini alsaydiniz yazik degilmi o melege..
okadar evlat hasretiyle yanip tutusanlar varken neden boyle insanlar anne olurkii😠😠
Rabbim ayrı ayrı sınavdan geciriyo iste bizleri

2 dklik zevkiniz icin yapin sora yasim kucuk evlatlik vermek istiyorum yasiniz kucukse neden iliskii???? simdimi kucuk oldugnuz akliniza geldii önlemini alsaydiniz yazik degilmi o melege..
okadar evlat hasretiyle yanip tutusanlar varken neden boyle insanlar anne olurkii😠😠
bende anlamiyorum hata yaptigimiz zamn cahildik genctik safdik birakalim bu isleri. cinseligi bilen herseyi bilir..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X