Hamilelikte kaygi bozuklugu ve xanax

Lustral 25 ikinci hafta çok iyi geldi birkaç gün sonra etkisini kaybetmeye başladı 37.5 a çıktım anksiyeteden çıldıracak gibiyim psikoterapi de alıyorum online. Psikoterapi aldığım psikiyatrist 25 de kalmamı istemişti burdaki reçete için gittiğim doktor 50 ye çık demişti. Xanax içmek zorunda kaldım iki gündür. Bugün 10.gün 37.5 mg kullanıyorum.

13 Temmuz da başladım 4 gün 12.5 mg 20 gün 25 mg 10 gündür de 37.5 mg kullanıyorum hala kötüyüm

Bende hem selectra hem uykusuzlıl için som günlerde rexapin ay insallah Allah korur bebeklerimizi
Bence uyumaya başlamadan düzelmek çok zor. Ben hastanede bir gece uyudum ertesi gün yüzde 30 düzelme oldu. Sizin yerinizde olsam rexapin içerdim. Ben 1 aydan fazla 5 mg, bir kaç ay 2.5mg kullandım. Şimdi de çok kötü olursam alıyorum ama nadir. Ama lustral 25-50 falan rexapin olmadan etki etmedi. Lustral in tedavi dozu zaten 100 mg. Onun bile etki etmesi 3 haftayı buluyor. Ama uyumaya başlarsanız süreç hızlanıyor. 1 ay 2.5 mg rexapin kullansanız kendinize çabuk gelirsiniz. Sonra da Lustral etki eder nispeten daha rahat edersiniz. Rexapini bırakırsınız. Ben güçlü bi karakter değilim. Hamileliğim boyunca uyumadan gece krizleriyle idare edemezdim. Sağlık çalışanıyım, direk hastalarla muhatap oluyorum. İşimi falan yapamazdım. Yemek zorla yiyordum herşey çok kötüydü. Şimdi 29 haftalık hamileyim. Çok şükür ayrıntılıda falan bişey çıkmadı. Ama herkes kendini tanır. Bu şekilde idare edebiliyorsanız ilaçsız devam etmek tabi ki daha iyi. Ama ben kendime 9 ayı zindan edemedim. Hamileliğimden hiç tad alamazdım yoksa.

Bende hem selectra hem uykusuzlıl için som günlerde rexapin ay insallah Allah korur bebeklerimizi
tevekkül edelim Allahın iznyle bsey olmaz bende paxili haftada 1 kez 10 mg flan alıyorm xanax alıyorm ama mecbur ataklarm oluyo kızıma gebeliğimde daha agırdım ativan aldm 9 ay boyunca 3 aydan snra paxil 20 mg gece rexapin 2,5 ve remeron 15 mg banamısın demiyodu berbat gecmstı ama hamd olsun rabbime halen her gece duamı eder yatarım bana saglklı evlat nasip ettigin icin sukurler olsn dye insallah dogacak bebegimde saglıkla dunyaya gelır tefriciye okuyorum her gece az dusuk doz almama ragmen icimde korku annelik cok zor bazen diyorm mıllet parol almaya cekınırken bz neler kullanıyoruz uuzluyorum ama snra diyorum bunada sukur kanser hastaları hastalıgı atlatıp gebe kalıyor epilepsi hastaları ne yuksek mg larla ılac kullanıp cocuk doguruyor kat be kat zorda olanlar var rabbim kmseyi evladıyla sevdkkerıyle saglıkla imtihan etmesn varsa bu dünyada bir imtihanımız onuda kolay eylesn

Kızlar rexapinin herhangi bi yan etkisi falan var mı . Bende kullanmayı düşünüyorum uyuyamıyorum çünkü huzursuzluk hat safhada

Kızlar kötü ruh haliyle dolaşmaktansa ilaç kullanmak daha minimum zarar verir, zaten yüksek dozlar vermiyorlar gebelikte ve milyonlarca insan kullanıyor bu ilaçları.Gebelik çok zor bütün vucut kimyan değişiyor , bende kullandım misol xanax gibi ilaçlar ama dediğim gibi düşük dozda kullandım, bebeğimin zihinsel yada bedensel bi sağlık sorunu olmadı şükür ki Herkesin sınavı ağırdır ama derler ya Allah altından kalkamayacağı yükü vermez kuluna diye bende bu şekilde yaşadıklarımı atlattım şuan bunları yazma gücünü yaşadığım zorluklara ve bunları atlatabilmiş olmama bağlıyorum.Yaklaşık 3 yıl önce bende burada sayfaları çevirip çevirip benzer sorun yaşayan var mı diye saatlerce araştırma yapardım böyle devam edemezdim edersem ya kendi kendime zarar verecektim yada amansız bir hastalığa yakalanacaktım çünkü kelimenin tam anlamıyla çatlayacak durumdaydım kaç kez hastaneye yatmak istedim kendi isteğimle, gittiğim hastaneler kabul etmedi beni, onlardan onay almam için üzerimi başımı parçalamam etrafa ve kendime fiziki zararlar vermem gerekiyordu ..kimse anlamadı beni ruhuma beynime o kadar çok derin yaralar kazındıki hiçbir zaman telafisi olamayacak onarılamayacaktı..başka bir boyuta geçtim artık ben eski ben değildim, sıkıntılarımda öyle atlatılası sıkıntılar değildi, hiçbiri tanıdık değildi,ben hiç böyle birşey yaşamamıştım hayat bitmişti. karnımdaki bebeğinde önemi yoktu ne annelik hissediyordum ne de bir merak. zaten tek istediğim bu kördüğümün çözülmesiydi bana göre çaresi falanda yoktu gerçi çıkmazların çıkmazındaydım.Sonra bir enfeksiyon durumum oldu nihayet hastaneye yatmak zorunda kaldım, başka bir şehirdeydi.Eşimden çevremden uzaktaydım burada yatan herkes sıkıntılı gebelik geçiriyordu Onlarla arkadaş oldum ama hiçbirinin hikayesi benimkine benzemiyordu, hep kendimi başkalarının yerine koymak istedim bu kadar çok ruhsal sıkıntı çekeceğime şu tansiyondan yatan kadın gibi olsaydım vs diye.Sonra evladım doğdu.Artık psikiyatri okb ve kaygı bozukluğum için tam dozda ilaçlar verdi çok kısa bi sürede toparlandım doktor bile şaşırmıştı. lohusalık falan derken onlarıda atlattık bebeğimde 2 yaşında.Bu kadar kısa anlattığıma bakmayın çok fazla atlattığım detay var.Fazlasıyla , hayal kırıklkkları , tükenmişlik,bazende umut dolu günler yaşadım.Velhasılkelam geçiyor, hepsi geçiyor.

Çok geçmiş olsun . Allah bir daha göstermesin . Okb için ne kullandınız acaba dozu ne kadardı

Bende alıyorum rexapin çünkü yatıyorum yok içim uyuyo ama beynim uyanık cok kötü birsey ya acaba eski günlerimdeki gibi uyuyabilecek miyim rahatça

Amin Allaha emanetler vicdanımız sızlıyor tabi sızlamaz mı şimdiki hamileliğinizde de kullanıyor musunuz her akşam rexapin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…