Hamilelikte kaygi bozuklugu ve xanax

Merhaba kızlar. Ben 4 gun önce dogum yaptım. Bilirsiniz ilaç kullanmıştım.bebekte bir sorun yok sağlıklı doğdu cok sükur. Sizlerde paylaşmak istedim. .tabi ileride zeka konusunda ne olur bilemem

Merhaba kızlar. Ben 4 gun önce dogum yaptım. Bilirsiniz ilaç kullanmıştım.bebekte bir sorun yok sağlıklı doğdu cok sükur. Sizlerde paylaşmak istedim. .tabi ileride zeka konusunda ne olur bilemem
Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah çok sevindim.

Merhaba arkadaşlar ben de bir ay önce doğum yaptım. 1 aydır annemlerde kalıyordum, dün kendi evime gectim ve nedenini bilmediğim bir kaygı oluştu. Bu geçer mi buraya yazmak istedim. Bebekle düzen oturtmak lazım. Tek kaldığım için mi acaba böyle oldum. İnşallah atak yaşamam

Merhaba arkadaşlar ben de bir ay önce doğum yaptım. 1 aydır annemlerde kalıyordum, dün kendi evime gectim ve nedenini bilmediğim bir kaygı oluştu. Bu geçer mi buraya yazmak istedim. Bebekle düzen oturtmak lazım. Tek kaldığım için mi acaba böyle oldum. İnşallah atak yaşamam
Kaygilansaniz da gececegini bilin. Neler gecmedi dusunsenize. Dogum bile yaptiniz.

Bende kaygılıyım cok yardimcim yok yanimda oturup ağlıyorum hep üstesinden nasıl gelicem diye

Kizlar bu prozac ne zaman etki ediyo ya. Daha bir kutunun yarisina gelmedim. 20 mg aliyorum gunde ama etkisi eh yani. Erken mi daha sizce.
Canım seni etkilememek için önceden söylemiyordum ama bence ilaca başlaman iyi olmuş 🌺 2 haftada yavaş yavaş etki etmeye başlar. Asıl etkiye ulaşması 1 ay sürer. Genel olarak antidepresanlar böyle. Belki sonra 30 a falan çıkarsın. Sana neden prızac yazdı. Lustral neden yazmadı.

Tekrardan merhaba siz ilk başta selectrayı ne kadar kullanmıştınız ben yaklaşık 25mg 2hafta 50mg 1hafta 100mg 2 haftadır kullanıyorum ama çok iyi bi düzelme yok citoles sanki yaygın anksiyete bozuklugunda daha etkiliymiş biraz araştırdım onu ne kadar kullanınca etkisini gördünüz birde ilk başta hapı değiştirince daha mı kötü oldunuz
Ben de 10 gün 25 mg 2 gün 50 mg kullandım. Sonra 100 e geçtim. Ama 100 e geçince düşük doz rexapin de almaya başladım. Rexapin uykuma yardımcı olunca toparlamam daha hızlandı. Çünkü beni uyuyamamak ya da gece kaygıyla nöbetle uyanmak, tatsız bi sabaha başlamak çok etkiliyordu. Uykuyu çözünce geri kalana da lustral 1 ay kadar sürede etkisini gösteriyor

Canım seni etkilememek için önceden söylemiyordum ama bence ilaca başlaman iyi olmuş 🌺 2 haftada yavaş yavaş etki etmeye başlar. Asıl etkiye ulaşması 1 ay sürer. Genel olarak antidepresanlar böyle. Belki sonra 30 a falan çıkarsın. Sana neden prızac yazdı. Lustral neden yazmadı.
Valla cano inan ben de dillendirmek istemedim kendime buyutmiyim diye ama valla eziyetmis. Bilmemki dedim ama Prozac verdi. Sonra birakicaksin doguma iki uc gun kala. Paxile gecicez o da sute gecmez dedi.

Bu sabah yine bunaltili uyandim yine garip garip senaryolar. Dun Arif Verimli twitterda sicaklarin bazi mental rahatsizliklari (panik bozukluk dahil) daha da costurdugunu yazmisti. Vallahi oyle sanirim ya. Su mubarek cuma gunu Allah'tan mental ve fiziksel saglik diliyorum hepimiz icin. Iyiki varsiniz kizlar.

Bu sabah yine bunaltili uyandim yine garip garip senaryolar. Dun Arif Verimli twitterda sicaklarin bazi mental rahatsizliklari (panik bozukluk dahil) daha da costurdugunu yazmisti. Vallahi oyle sanirim ya. Su mubarek cuma gunu Allah'tan mental ve fiziksel saglik diliyorum hepimiz icin. Iyiki varsiniz kizlar.
Allah senin de yüreğine ferahlık versin inşallah arkadaşım. Sen de iyi ki varsın

Bu sabah siddetli bi atak gecirdim. Bunalarak uyandim. Bi tane muz yiyeyim dedim, midemi mahvetti. Ogur ogur fena oldum. Sonrasi atak. En siddetlisiydi. Zaten iki uc gundur iyi degildim. Patladi. Ter icindeyim sunlari yazarken. Allahim yardim et.

Bu sabah siddetli bi atak gecirdim. Bunalarak uyandim. Bi tane muz yiyeyim dedim, midemi mahvetti. Ogur ogur fena oldum. Sonrasi atak. En siddetlisiydi. Zaten iki uc gundur iyi degildim. Patladi. Ter icindeyim sunlari yazarken. Allahim yardim et.
Çok üzüldüm. Rabbim yardımcın olsun. Bolca dua oku.

X