Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bitmeyen son 3 gün yapmışlar

Nasıl hissediyorsun sen?
Zaten pimpirikli bir yapım var regl belirtim de yok hamilelikte

Valla stresten çalışamaz oldum işte bugün
bende öyle canım işe falan yoğunlaşamıyorum adet belirtim falanda yok sadece gögüslerim de acıma var oda bastırınca o kadar

Kızlar kızımın odasını temizleidm cam kapi pencere hali dolap sildim perde astım su an gobek deligin 4 5 parmak asagisina igne batiyor gibi oluyor kasıklarim agriyor neden ki acaba

inşallah canım herhangi bir belirtin varmı:)
hesapladığım yumurtlama günümden 8 9 gün sonra geçen pazar batmalar oldu yerleşme diye umuyorum. şu anda onun dışında başka belirti yok. ben temmuzda bi düşük yapmıştım sat a göre 8. haftada 6 haftalık kadardı kalbi atmadı gelişmesi geriymiş kendiliğinden düştü

inşallah tekrar nasip eder rabbim canım benimde tahmini yumurtlamadan 5 6 gün sonra batmalar oldu başka olmadı bir de dün bu saatlerde alt arın bölgemde çok keskin bir acı hissettim 1 2 dakika içinde kayboldu oda

yarın sabah test yapmamak için kendimi zor tutuyorum
Valla Cumartesi'ye ya kadar yapmam sanırım. Cumartesi sabah da regl değilsem test yaparım

Benim durum farklı biraz tabi lohusalık sonrası ilk regl ilk yumurtlama denemem. Belki düzenim de bozulmuş olabilir

Valla Cumartesi'ye ya kadar yapmam sanırım. Cumartesi sabah da regl değilsem test yaparım

Benim durum farklı biraz tabi lohusalık sonrası ilk regl ilk yumurtlama denemem. Belki düzenim de bozulmuş olabilir
kuzum senin bir bebeğin varmş Allah bağışlasın beniz daha ilk ve 1 yıldır deniyoruz o yüzden biraz fazla sabırsızım ikinci bebeği olsa hiç bat falan takip etmem herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…