Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yerlesme lekesi olmus yani muhtemelen ay canim saglikla devam eder ins ya svndm senin adina bklm bnm nolcak eger erken yumurtladysam ki oyle gozukuyor biz baya degerlendirmistik adet bitimi ins tutmustur
İnşaallah canım benim hormonlarına baktırmışmıydın ben e2 degerin 300 digerleri en ideal değerlerdeydi doktor tedavi gören hastalar anca bu değeri görebilir nasıl oldu bu diye okadar saş8rdı ki hala gülüyorum dokora rabbim şifayı doğada vermiş onlar naparsa yapsın bal kürü ile testere dişli aslan pençesi uygulamoştm şifa niyetine hemen olabilir diye düş7nmemiştim zaten ama nasipmiş demekki birde ben ikizim küçiğünde ikiz ikiziminde ilk hamileliği ikizdi yani yumurtaloklar çabuk gelişmeye müsait kücikkende doktorun biri demisti maşaallah ne büyük yumurtaloklarn hamile kalırsan ikiz olabilir demişti valla ikiz bile olabilir varsa benim.birde karnım kasoklarom göbegim hala ağrıyor baya sıkıntılo neden buladar sürsün anlamadm ki dokora gidicem ama birtane docent bayan var esim ona götürmek istiyor daha önce tahlil yapsın diye erkek doktor müsaitti ona göndermem dedi biraz çekimser yanindayken hormonlarla ilgilide değisik konuştu diye sevmedi birde erkek diye zaten görünmemi de istemiyor bakalım kan vereyimde emin olaym

Baktrdim cnm hormonlar normal dendi insülin dieencim vardi o yuzden pek olumlu bakmiyordu doktorlar gecen ay test yaptrmistm insülin degerimde kırıldı sukur ki gecen ay kimyasal oldu korunmana gerek yok denemeye devam aknt yok dedi bklm nolcak...bnm eşimde ayni erkek doktor istemiyor ..genetik olarak ailede ikiz varsa olma ihtimali oluyor zaten çanm hayırlısı olsun hkknda ikiz tatli oluyor a ma bakimi masrafi zor tabi biraz kontrole gidince haberdar edersen sevinirim

İkiz olma ihtimali cok canım ben ikizim küçuk kardeşimde ikiz ikiziminde ilk hamileliği ikizdi oyüzden dedim kanda belli olurmu ki degerlerden ikizmi değilmi diye

Haberdar ederim tabi canım ilk degerimi ögreneyimde bi

Kizlar bugün vajinanin sol tarafi yani bacak birlesimin yanı çok ağrıyor üzerine elimi koyunca cok acıyor neden acaba ayin 2 sinde yumurtlama oldu kist var desem adetliykende doktora gitmistim hicbir sorun yoktu hic başıma böyle bisi gelmedi 1 gün öncesinde 2 gün boyunca sizlama seklindeydi suan aci ve agri var

Apandisitle alakali bisry olabilir mi tam bilgim yok tahmin yürütüyorum o bolgede die biliorum yanlis hatrlamiyorsam ama gerci sag kasik tarafinda derker demi onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…