Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet eşim daha önce evlenmemiş o yüzden bana zor geliyor onun yanında konuşmak ben daha önce gebelik de yaşamadım ama birşey olmaması da kötü neden olmadığını bilmemek çok sıkıyor canımı

Kızlar birşey sorcam normalde bnm yumurtlama donemi su an ama akıntım bitti sanki hic gelmiyor bnm adet bitiminin hemen ertesi gunu akintim baslamisti (6. Gun) yani v3 devam etti akıntım adetin (12. Gunu) adetten sonra 7.gun cok fazla akıntım vardi yumurta beyazi kivaminda seffaf akışkan ondan sonra bi iki gun daha devam etti bitti acaba erken mi yumurtladim ki su kasık ağrım var ama akintim yok

Bence adet bitimi yumurtladın.

Eğr tutmuşsa seninde erken belli olur erken yumurtladn belliki

Muhtemelen erken olursun üzilme stres yapma bu insanı nasıl etkiliyor ben gördüm iki ay adet olmamıştm bundan önce ama bal kürü sayesinde adet oldum hormonlarda dizelmişti sonuç malum
Hayrlisi bklm kısmet bnm duzenliydi adetim ama gecn ay kimyasal oldu bozukduysa duzenim bilemiyorum

Allah im sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım ins.. Sağlıkla geçer ins hamileligin.. Yani adetten 4 gun once bklm ben adet gununu beklemeyi düşünüyorum
Asl8nda ongün önce lekelenme oldu ya herkes kanda ç8kar demistide ben inanmadm yoktur zaten diye belkide ozaman belliydi

Asl8nda ongün önce lekelenme oldu ya herkes kanda ç8kar demistide ben inanmadm yoktur zaten diye belkide ozaman belliydi
Yerlesme lekesi olmus yani muhtemelen ay canim saglikla devam eder ins ya svndm senin adina bklm bnm nolcak eger erken yumurtladysam ki oyle gozukuyor biz baya degerlendirmistik adet bitimi ins tutmustur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…