Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yani bu kokunun sebebi idrar yollari enfeksiyonu mu mantar mi anlamadim? Kasinti yanma vs yok idrar yaparken zorlanmiyorum da ama bu neyin nesi cozemedim. Enfeksiyon varken de hamile kalinamaz mi yani belki de aylardir bu yuzden gebelik olmuyor

Ak
Yani bu kokunun sebebi idrar yollari enfeksiyonu mu mantar mi anlamadim? Kasinti yanma vs yok idrar yaparken zorlanmiyorum da ama bu neyin nesi cozemedim. Enfeksiyon varken de hamile kalinamaz mi yani belki de aylardir bu yuzden gebelik olmuyor
Akıntıda iderarda dışkıda koku enfeksiyon sebebi nadirdr ilsa sadece idrarda yemekten etkilenir oda tüm yiyeceklerden değil bence düzgün bi doktora git canım geciktirmek iyi değil idrar testi bile iste olmadı urolojiye git kadın doğum bulamazsan

Ya benim 2 gün gecikti dün test yaptım negatif çıktı ovulasyon testi yapmıştım 13 gün önce yumurtladım o sıra kalmış olablir miyim o yüzden mi testte gözükmüyor acaba

Kızlaaaaar. Hamıleyın allahım ınansmıyorum. Gebelık bölümüne konu açtım bakın herkese umut olsun Bütün kk kadınları bebek bekleyen isteyen herkese
Rabbim kucağına almayı nasib etsin inşaallah birde ben bana noluyor anlasam daha iyi olacak ama hamilelik belirtin varmıydı

Rabbim kucağına almayı nasib etsin inşaallah birde ben bana noluyor anlasam daha iyi olacak ama hamilelik belirtin varmıydı
Hamılelık belirtisi olarak hanı yumurtlama gunumu bılemedıgımden gebelık beklemıyodum bılıyosun bide adette olunca hangısı belırtı hangısı degıl kestıremıyorum. Ama devamlı olarak uyuşukluk çok aşırı gaz hem sağa hem sola arada sırada giren keskin ağrılar. Bunlar adetlıyken yoktu ne zaman temızlendım ozaman basladı

Anladım canım inşaallah sağlılı bir şekilde kucağına alorsın evladını bende birkaçgündür rahatsızım ne olduğunu anlamadm da kimsede birşey demiyor en ihisi doktora sormak ama pazartesyi kadar beklemem gerekecek

Benimde gözüm ara sıra seni aramıyor değil :) vallahi bende değerlendirdim de bekliyorum kuzum daha çok var 14 gün vardır bakalım hayırlısı hakkımızda

Bat a 3 kala testte negatifi gördüm. Ctesi tekrarlicam hala yoksa h.ici bi doktor yolu ufukta gözüküyor

Akintinin tipine göre atesine gore ya da en dogru yol ovulasyon testi canim.

Sağol Can'ım benim adet bundan önceki adetime göre düzeldi yani ondan önce böyle koyu renk de ve az geliyordu prolaktinim yüksek çıkmıştı prolaktin ilacı kullanıyorum sanırım adetimi düzeltti ondan mı erken geldi acaba diyorum bide fitil kullanmıştım bu ay kaç aydır sürekli az geliyor ve kahverengi siyah renginde geliyordu sürekli ama adetim düzenliydi tek buay biraz erken geldi işte

Amin inşallah sağlıklıdır <3 sizin bat ne zaman , inşallah sağlıklı , hayırlı , dünyalar güzeli bir bebeğin habercisidir o silik çizgi :)
canımmm gözünüz aydın hemen ekliyorum hamişlere :) saglıklı hayırlı bır evlat olsun. kan verdın mı canım. saglıkla kucagına almak nasip olsun

kızlar yeterince koyulaşmamış sanki moralim bozuldu birini efektli attım diğerini efektsiz. çizgi görünüyor mu bilmiyorum buraya atarken de kalite düşüyor
canım ikisindede sılık cızgı goruyorum ama yakından daha net gozukur süphesiz. en garantisi kan vermek canım boyle beklemekde sınır edıyor

Kızlaaaaar. Hamıleyın allahım ınansmıyorum. Gebelık bölümüne konu açtım bakın herkese umut olsun Bütün kk kadınları bebek bekleyen isteyen herkese
canımmmm gözünüzz aydınnn. hayırlı ugurlu saglıklı bır bebiş olsun. allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin canım. ekliyorum hamişleree

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…