Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende dun burda okudum Youtube de de araştırdım . ..
Şöyle yapıyolar.. 3 damla parmağından aldıgın kan ve 3 damla idrar karıştıfıyorsun ve test çubuguna dökuyorsun . Bu daha erken sonuc verıyormus
Aaa cok mantikli. Ay durun demeyin cumartesi yapicam dedim kanima girmeyin ctesi öyle mi yapsam kiz idrara az geçmişse belki cikar cabuk. (Kanima girildi)

Reactions: H E
Aaa cok mantikli. Ay durun demeyin cumartesi yapicam dedim kanima girmeyin ctesi öyle mi yapsam kiz idrara az geçmişse belki cikar cabuk. (Kanima girildi)
Bilmiyorum valla benım daha 10 gun var Yapmamak için zor tutuyorum ama kesın çıkmıcak Boşu boşuna parmagımı delmıım dıye beklıyorum . Belkı pazartesı yaparım

Hadi bakalim ins olur. Haberleri bekliyoruz
benimde 18 ekim ama 3 gün oluyo biteli
Ben geç yumurtluyorum canım döngüm de uzadı 17 inci 19 uncu gün yumurtluyorum 31ile 33 gün arasında değişio döngü sürem ... Ama bugün yumurtladım akıntı geldi ve dün gece yarısı sancımm vardı... bu ay nasip bakalim.. seni takipteyim güzel haberl3r bekliyorum

Bilmiyorum valla benım daha 10 gun var Yapmamak için zor tutuyorum ama kesın çıkmıcak Boşu boşuna parmagımı delmıım dıye beklıyorum . Belkı pazartesı yaparım
Bekle bekle. Kiz benim yumurtam catladi bugun 11. Gün. 2 3 gun gec geldi topiş yumurta zaman da gecmiyo yoksa. Simdi simdi olduysa yuvalanmasi bitecek. Daha accuk hormon vardir ben bekliyim (kendini ikna edenlerde bugun)

Reactions: H E
Bekle bekle. Kiz benim yumurtam catladi bugun 11. Gün. 2 3 gun gec geldi topiş yumurta zaman da gecmiyo yoksa. Simdi simdi olduysa yuvalanmasi bitecek. Daha accuk hormon vardir ben bekliyim (kendini ikna edenlerde bugun)
Daah yenı mı yumurtladın
Yapma bence de ..
Benım yumurtalamadan sonraki 3. günüm bugun

belki faydası olur diye koydum resmi ilk hamileliğimde yapmıştım testleri
1. yazan adetten 2 gün önceydi 2. yazan tam adet günüydü kan verdim 83 çıkmıştı değer

Eki Görüntüle 2194563 belki faydası olur diye koydum resmi ilk hamileliğimde yapmıştım testleri
1. yazan adetten 2 gün önceydi 2. yazan tam adet günüydü kan verdim 83 çıkmıştı değer
markasını hatırlıyor musun testlerin? bir de adet günü 83se değer ilk test yaptığında çok silikken ortalama 40mış dimi

Merhaba hanimlar :) bu aydan pek umudum yoktu ama ovulasyon gunumden beri akintim ara ara devam ediyor bel ve kasik agrim da var tum bunlar beni umutlandiriyor ama hayirlisi:) bugun 20.gunum bata 10gun var beklemek simdiden cok zor bu arada birsey sormak istiyorum akintiyla ilgili. Yaklasik 4 5 aydir akintimda afedersiniz sogan yada sarimsak gibi bir koku oluyor pastirma cemen vs yemiyorum. Gecen ay idrar yollari icin doktora gittigimde bu sikayetimi de soyledim bana tek kullanimlik saseyle beraber bir de mantar icin iki kullanimlik vajinal fitil verdi ama o koku hala var sinirimi bozuyor artik. Boyle bir durum yasayan oldu mu aranizda? Aslnda en merak ettigim bu durum acaba gebelige engel mi?

Enfeksiyon olabilir hamileliğe engel neden mi ordaki bakteriler sipermleri öldüriyor ondan tedavi olun geç olmadan ilaç yeterli gelmemiş olabilir araştırıp gidin dojtora iyi bir doktor olsun ki tedavi uzun sürmesin birde coğunluk eger iliskiden sonra sabaha kadar beklersen yıkamadan enfeksiyon cabuk oluşuyormuş bendede kaş8ntı olmustu vajinada sonra o alıskanlıktan vazgectim simdi yok çok şükür

İçenler var sorun olmaz sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…