Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin inşallah sağlıklıdır <3 sizin bat ne zaman , inşallah sağlıklı , hayırlı , dünyalar güzeli bir bebeğin habercisidir o silik çizgi :)
inşallah canım :KK66: bat normalde dündü ama 2 gün geç yumurtladım bu ay. yani bat yarın diyebiliriz. yarın tekrarlayacağım testi buraya da atarım

Bende geçen regl olunca yasadım ufak bi depresyon. Yoruldum diye. Ama sabir herseyin ilaci onu da biliyorum. Cok zor Allah yardimcimiz olsun hepimizin. Icini ferah tut oyle biz zamanda gelecek ki bu gunlerimizi unutucaz insallah

İnşallah o günler tez zamanda gelir...

Arkadaşlar merhaba öncelikle rabbim hepimize de o güzel duyguyu tattırır inşallah bi sorum olacak yardım edin lütfen önceki konumda da bahsetmiştim rahim filmi çektireceğim bunun için reglimin sökmesi gerekiyor doktorum tarlusal verdi bazı forumlarda rahim filminden önce hayıt tohumu ve aslanpençesinin faydalı olduğu söylendi aktardan aldım ve sabah akşam olmak üzere günde ikişer bardak içiyorum aralıklı şekilde sorum şu tarlusal kullanırken bu bitkileri de içmemin sakıncası olur mu yanlış bişey de yapmak istemiyorum lütfen yardımınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim

Kızlar selam şimdi benim adetim geldi bugün akşam üzeri normal de 4 gün erken geldi hiç böyle olmazdı benim peki yumurtlama günümü Nasıl hesap edicem kaç günden hesap edicem yumurtlama günüm de değişir dimi erken geldiği için adetim Geçen ay yumurtlamayı kaçırdım fitil kullandığım için doktor ilişki yok demişti oda yumurtlama zamanıma denk geldi

Kızlar selam şimdi benim adetim geldi bugün akşam üzeri normal de 4 gün erken geldi hiç böyle olmazdı benim peki yumurtlama günümü Nasıl hesap edicem kaç günden hesap edicem yumurtlama günüm de değişir dimi erken geldiği için adetim Geçen ay yumurtlamayı kaçırdım fitil kullandığım için doktor ilişki yok demişti oda yumurtlama zamanıma denk geldi
Akintinin tipine göre atesine gore ya da en dogru yol ovulasyon testi canim.

kızlar yeterince koyulaşmamış sanki moralim bozuldu :KK43: birini efektli attım diğerini efektsiz. çizgi görünüyor mu bilmiyorum buraya atarken de kalite düşüyor

Eklentiler

• 595B3476-80D5-47A4-A467-204F2C60527E.jpeg
    595B3476-80D5-47A4-A467-204F2C60527E.jpeg
    64,9 KB · Görüntüleme: 41
  • 6E9332FA-A08B-4738-9231-3730948905FB.jpeg
    6E9332FA-A08B-4738-9231-3730948905FB.jpeg
    52,6 KB · Görüntüleme: 47
Bende dun burda okudum :KK48: Youtube de de araştırdım . ..
Şöyle yapıyolar.. 3 damla parmağından aldıgın kan ve 3 damla idrar karıştıfıyorsun ve test çubuguna dökuyorsun . Bu daha erken sonuc verıyormus
yarın sabah da onu deniyim bari. teşekkürler:super:

• Beğen
Reactions: H E
X