Hamilelik döneminde cinsellik

Son 1.5 aya kadar yani 34 haftaya kadar falan olmuştu bizim. Ama korumalı olmuştu çünkü ejekulatta bulunan maddeler erken doğum tetikleyebiliyor. Korunarak ilişkiye girebilirsiniz 1 ay daha bence

Son 1.5 aya kadar yani 34 haftaya kadar falan olmuştu bizim. Ama korumalı olmuştu çünkü ejekulatta bulunan maddeler erken doğum tetikleyebiliyor. Korunarak ilişkiye girebilirsiniz 1 ay daha bence
Ben de öyle düşünüyorum, doğuma az kaldığında ben de ister istemez tereddüt yaşarım o dönemde istemem zaten

Ben de öyle düşünüyorum, doğuma az kaldığında ben de ister istemez tereddüt yaşarım o dönemde istemem zaten
Ay benim ne aklıma geldi. Biz bi keresinde beraber olmuştuk ben çarşaf islanacak kadar boşalmıştım ve suyum geldi diye tirsmistim sonra 😂😂😂

Vallahi senden cinsellik dersleri almak istiyorum ben 🤣🤣
Eşim iyi olmasa ben ders versem neye yarar 😂 libidom yüksek diyelim biraz da😂 ama doğumdan sonra bi 4-5 ay berbattı. İnanılmaz bir kuruluk problemi yaşadım. Hele ilk 2 ay falan vajinismus olmuş gibiydim sanki duvar vardı orda ne alaka hiç bir fikrim yok.

Eşim iyi olmasa ben ders versem neye yarar 😂 libidom yüksek diyelim biraz da😂 ama doğumdan sonra bi 4-5 ay berbattı. İnanılmaz bir kuruluk problemi yaşadım. Hele ilk 2 ay falan vajinismus olmuş gibiydim sanki duvar vardı orda ne alaka hiç bir fikrim yok.
Bende de vajinismus şüphesi var yani doktora gitmeden kendim hallettim durumu o yüzden de tam bir teşhis konmadı ama acı hâlâ oluyor o da ister istemez etkiliyor maalesef:KK43:

Bende de vajinismus şüphesi var yani doktora gitmeden kendim hallettim durumu o yüzden de tam bir teşhis konmadı ama acı hâlâ oluyor o da ister istemez etkiliyor maalesef:KK43:
Doktor görse iyi olur aslında. Çok kötü etkiliyor çünkü ilişkiyi,doğumdan sonra anladım bende onu. Normal doğum etkisi mi oldu bilmiyorum bendeki. Allah'tan kalıcı olmadı.

Doktor görse iyi olur aslında. Çok kötü etkiliyor çünkü ilişkiyi,doğumdan sonra anladım bende onu. Normal doğum etkisi mi oldu bilmiyorum bendeki. Allah'tan kalıcı olmadı.
Zaten çatı muayenesine falan az kaldı. O zaman doktor anlar diye düşünüyorum muayene edince. Bir de biz sık ilişki yaşamadığımızdan biraz başa sarıyordu sık olduğu zamanlar çok daha kolay oluyordu. Doğumdan sonra genişler derler ama sende tam tersi olmuş neyse ki geçmiş sonra. ben de aslında normal doğuma biraz güveniyorum öyle doğursam biraz genişlesem de rahatlasam diye :KK70: bakalım

Zaten çatı muayenesine falan az kaldı. O zaman doktor anlar diye düşünüyorum muayene edince. Bir de biz sık ilişki yaşamadığımızdan biraz başa sarıyordu sık olduğu zamanlar çok daha kolay oluyordu. Doğumdan sonra genişler derler ama sende tam tersi olmuş neyse ki geçmiş sonra. ben de aslında normal doğuma biraz güveniyorum öyle doğursam biraz genişlesem de rahatlasam diye :KK70: bakalım
Ben öyle bir genişleme hissetmedim valla eşime sordum o da bişey demedi gerçi olsa da söylemez o kafaya takarım diye😂 umarım sonrası güzel olur sizin için

Ediyoruz zaten. Hepimiz mental gücümüzle üredik biz. Cinsellik yok biz kizlara.
Sen almanyada domuz yağlı tulumba yiye yiye iyice çıldırmışssın itopluiti

Bence olması gereken ilk cinsellikte hamile kalınmasının amaçlanması ve sonrasında bir daha bu pis işe bulaşılmaması 🙏🏻
Sen de kudurdun mu sabret be vi,ldan atassever kılıklı eşşoğlu

Bunu bir doktora söyle bı dene bakalım ne diyecek o doktor.
Saçma sapan yorum yapıp durma.
Yanlış yönlendirme insanları.
Hamileyken cinsellik doğum için çok faydalı birde senin yotumunu ciddiye alanlar olursa yazik
Sen saçmalama cemoş ayısı cemil ipekçi misin nessin inekkızıinek

Kadınlar sabredemiyor bacım. Cinsellik sadece erkekler için var değil. Yazık. 😂
Sen de iyice azmışsın pis ne idüğü belirsiz çakma misissipi

Vallahi çok doğru bir tespit aksini düşünemedim
Sen de kes rum dönmesi pis mütereddi.

Kim melahate laf ettiyse hayvenoluhayvandır ayrıca hamileyken zaten hedefiniz hamile kalmak yani o işi yapmadan biraz daha sabredin piss azgıın kudruk karılar.Ne necis mülevves insanlarsınız. Allah bilir çoğunuz tesettürsünüz zaten.Hadi yallah aşağılık alçak mendebur meymenetsiz haramzâdeler!

Kim melahate laf ettiyse hayvenoluhayvandır ayrıca hamileyken zaten hedefiniz hamile kalmak yani o işi yapmadan biraz daha sabredin piss azgıın kudruk karılar.Ne necis mülevves insanlarsınız. Allah bilir çoğunuz tesettürsünüz zaten.Hadi yallah aşağılık alçak mendebur meymenetsiz haramzâdeler!
bekle geliyor senin banın Mune Mune abla rica etsem şutlar mısın şu densizi

Necis mulevves mutereddi aklını da al git surdan ya pis ağızlı bıktık senden

Ağza bak tuvalet fırçasıyla mı fırçalıyorsun dişlerini klozette mi çalkalıyorsun ağzını o nasıl pis ağız öyle öğk

Kuzum kuccuken seni 3 kere havaya atip hic tutmadilar mi? Annen hic mi folik asit icmedi? Bu kadar iq kaybini nasil yasadin?

Dikkat ! İstisnasız kuytu köşeye gerek yok bebek olduktan sonra . Zaten ne zaman başlayıp işin en heyecanlı kısmına gelince bi güzrl ağlıyorlar. Sonra eşle öylece göz göze bakıp çaresizce kalkıyorsun. 😀

X