Hamilelik döneminde cinsellik

Dikkat ! İstisnasız kuytu köşeye gerek yok bebek olduktan sonra . Zaten ne zaman başlayıp işin en heyecanlı kısmına gelince bi güzrl ağlıyorlar. Sonra eşle öylece göz göze bakıp çaresizce kalkıyorsun. 😀
Bunu dün gece peşpeşe 3 kez yaşadık 🤣 biz inatla vazgeçmedik o da inatla vazgecmedi,her uyudu diyip adamın yanına döndüğümde uyandı 🤦🤣

Bunu dün gece peşpeşe 3 kez yaşadık 🤣 biz inatla vazgeçmedik o da inatla vazgecmedi,her uyudu diyip adamın yanına döndüğümde uyandı 🤦🤣
Daha çok yaşarsın bacım. 5 yaşına geldik.bazı şeyler değişmiyor. Yemeğe oturunca tuvalet mevzusu. Kahvede aynı. Balkona kahve keyfi diye her çıktığımda anneeee diye bağırır. Değişmiyor evlendirincede anneee demezse iyi 😅

Vazgeçseydin mışıl mışıl uyuduğunu görürdün tabi sen uyumadan. uyudunmu tam en güzel anında başlıyorlar uffff gene anne oluyorum fena kaşınmışım 😅😅

31 haftalık hamileyim. Riskli bir hamilelik dönemi geçirmedim/geçirmiyorum şükür.
Kendi doktorum hiçbir zaman cinselliği yasaklamadı. Bir ara 7 haftalıkken devlette muayene olmuştum ordaki doktor ilk üç ay ne olur ne olmaz diye önermiyorum cinsellik dedi. Gebe okulundaki ebe de ilk üç ay yasak dedi. Eşim de huylandı pimpirikli biridir. Neyse çok sık birlikte olmadık yani ilk üç aylık dönemde.
Şimdi son trimester döneminde olunca yine bi huylanmalar var. Çünkü ilk üç ayda önermeyenler son üç ayda da önermiyorlar. Hatta ebe son üç ay ayda bir kere falan dedi.
Kendi doktorum yasaklamamış da olsa eşim sık ilişkiye girmekten çekiniyor.
Sizler bu dönemde bir sorun yaşadınız mı bununla ilgili?
Biz çok sık ilişkiye girdik bir şey de olmadı diyen ya da tam tersi ilişki yüzünden sorun yaşadık diyeniniz var mı?
Aksine doğumu kolaylaştırıyor son aylardki birliktelikler, üstelik kadın için çok daha haz verici oluyor, çocuk oldultan sonra o isteği bulamayacakken kendinize haksızlık etmeyin derim

X