Hamileyim aldatildim yardim:(

Hiç vakit kaybetme hemen boşa .. bu kadar rezillik olmaz .. hamile eşine ,doğacak çocuğuna saygısı olmayan bir adamdan ne bekliyorsun ? Üstelik ilk değil , son da olmayacak ..

Doğumunu ailenin yanında gerçekleştir . Destek olurlar sana . Hem ne güzel kızın olacakmış ,sana en güzel hayat arkadaşı geliyor ..

Merhaba arkadaşlar. Ben 35 haftalık hamileyim esimle 7 yıl çıktıktan sonra severek evlendik. Evleneli 1 sene olacak.Hamileligim stresli geçti esim işinden oldu bir sure kendi annemde bir sure kayinvalidemde kaldik duzenli doktorumuz olmadı. Son aya girdik is buldu şehir degistirdik. Ev tasidim yerlestrdim ağlaya ağlaya geçti hamileligim anlayacağınız. Simdi tasinali 3 hafta oldu ise başlayalı da tabi bi yandan bebeğe hazırlık yapmak istedik beşiğini bile ikinci el aldık esimin elinde yok ailelerin durumu da belli kimse üzülmesin diye mütevazı davrandm bi kaç ay yatacak ikinci al alıp geçelim dedim. Çoğu şeyini almaşık bile .Bunun stresi ayrı dursun. Yinede küçük şeylerle mutlu olmaya çalıştım evde ona kendimce hazırlıklar yapıyorum. Konumuza gelecek olursak esimin beni aldattığını öğrendim tesadüf telefon faturasina bakiyordum bu ay en çok konuştuğu numara yabancı rehberine baktım kayıtlı değil kaydedip whatsaptan baktm bayan resmi. O uyuyordu. Aradım açmadı sonra msj attm müsait değil misin ben musaitim ac yazdm o da açtı ben esiyim kimsin dedim o da eşine sor dedi. Kapattm uyandirip sordum bu numara kimin diye ilk tanımıyorum dese de ben konuştum bayan eşine sor diyor kim dedim. İnstagramdan tanıştık sadece bir hafta konuştuk yüz yüze gorusmedik bile dedi. Hatta bana kızdı uste cikmaya calisti sen telefonumun nerelerine giriyorsun diye. Gecen pazar yüz yüze goruseceklermis ama engel çıkmış. Neyse kadın evli iki çocuğu var sadece dertlestik dedi. Benim kocamda beni aldatiyor pavyona gidiyor kızlar kucağına oturuyor ses cikarmiyorum dedi. İki hafta konusup mesajlasmislar . son bi kac gun konusmamislar.Esmde pisman oldum eve gelip seni bebegimizi dusundum dedi.Esim uç gündür yalvarıyor bi daha olmayacak kızımız için affet esseklik yaptım kopek gibi pismanim bize sans ver diye. En önemlisi de bu ilk değil daha önce de boyle konuşmalarını yakaladı. Evlendikten sonra herşeyi sildim o da bi daha asla olmayacak dedi. Evlendikten sonra bu ikinci oluyor . bana koyan da onca yaşadıklarımıza rağmen bana hatta bebegimle son haftalarda bize yaptığı. Ben affetmekten Yoruldum her defasında ayni sözler. Bu sefer çok pişman belli ama affetmek istemiyorum. Bosansam bi kaç haftaya bebeğimiz geliyor.napacagm bilmiyorum.
Boşanmak çok zor bir karar kimseye kolay kolay boşan demem ama bu evliliği bitirmeniz gerekiyor çünkü seni öyle zor bir zamanda bütün bunları yaşaması bana çok rahat bir adam olduğunu gösteriyor bir kere yapsa derim pişman olur diye ama ikinciyi de yapmış artık üç dört diye gider Allah yardımcın olsun çok zor bir tarafta kızın doğacak bir taraftan aldatildin boşanmak konusunda git gel yasiyosun dur eminim ama boşanmasan bile büyüklerinle artık konuş bu konuyu.

Merhaba arkadaşlar. Ben 35 haftalık hamileyim esimle 7 yıl çıktıktan sonra severek evlendik. Evleneli 1 sene olacak.Hamileligim stresli geçti esim işinden oldu bir sure kendi annemde bir sure kayinvalidemde kaldik duzenli doktorumuz olmadı. Son aya girdik is buldu şehir degistirdik. Ev tasidim yerlestrdim ağlaya ağlaya geçti hamileligim anlayacağınız. Simdi tasinali 3 hafta oldu ise başlayalı da tabi bi yandan bebeğe hazırlık yapmak istedik beşiğini bile ikinci el aldık esimin elinde yok ailelerin durumu da belli kimse üzülmesin diye mütevazı davrandm bi kaç ay yatacak ikinci al alıp geçelim dedim. Çoğu şeyini almaşık bile .Bunun stresi ayrı dursun. Yinede küçük şeylerle mutlu olmaya çalıştım evde ona kendimce hazırlıklar yapıyorum. Konumuza gelecek olursak esimin beni aldattığını öğrendim tesadüf telefon faturasina bakiyordum bu ay en çok konuştuğu numara yabancı rehberine baktım kayıtlı değil kaydedip whatsaptan baktm bayan resmi. O uyuyordu. Aradım açmadı sonra msj attm müsait değil misin ben musaitim ac yazdm o da açtı ben esiyim kimsin dedim o da eşine sor dedi. Kapattm uyandirip sordum bu numara kimin diye ilk tanımıyorum dese de ben konuştum bayan eşine sor diyor kim dedim. İnstagramdan tanıştık sadece bir hafta konuştuk yüz yüze gorusmedik bile dedi. Hatta bana kızdı uste cikmaya calisti sen telefonumun nerelerine giriyorsun diye. Gecen pazar yüz yüze goruseceklermis ama engel çıkmış. Neyse kadın evli iki çocuğu var sadece dertlestik dedi. Benim kocamda beni aldatiyor pavyona gidiyor kızlar kucağına oturuyor ses cikarmiyorum dedi. İki hafta konusup mesajlasmislar . son bi kac gun konusmamislar.Esmde pisman oldum eve gelip seni bebegimizi dusundum dedi.Esim uç gündür yalvarıyor bi daha olmayacak kızımız için affet esseklik yaptım kopek gibi pismanim bize sans ver diye. En önemlisi de bu ilk değil daha önce de boyle konuşmalarını yakaladı. Evlendikten sonra herşeyi sildim o da bi daha asla olmayacak dedi. Evlendikten sonra bu ikinci oluyor . bana koyan da onca yaşadıklarımıza rağmen bana hatta bebegimle son haftalarda bize yaptığı. Ben affetmekten Yoruldum her defasında ayni sözler. Bu sefer çok pişman belli ama affetmek istemiyorum. Bosansam bi kaç haftaya bebeğimiz geliyor.napacagm bilmiyorum.
Allah yardımcın olsun çok çok zor bir durum. Sen bu kadar çaba gösterip her şeye göğüs gerip hemde beyefendinin çocuğunu taşıyorsun maddi sıkıntılar bir tarafa bebek doğmak üzere adam nelerin peşinde. Bu çocuğu nasıl yetiştireceğiz ne yedireceğiz isteklerini nasıl karşılayacağız..vs dertlerine düşeceğine nelerle uğraşıyor. Çocuğu doğur ve sonra ne yapacağına öyle karar ver bence çünkü zamanlama uygun değil altından kalkamazsın. Söylemek ayrıl demek de dile kolay tabii ama inşallah senin için hayırlısı olan gerçekleşir..

tavrınızı alın affetmeyın sız onun bebegınızı tasırken yaptıgı dusundugu seye bak ya. degmez bunlara.

Benim kocam da beni aldatıyor falan filan nedir ya? Dertleşiyorlarmış dertleşecek insan mı kalmamış bırak Allah aşkına

Eşi o kadar sıkıntı çeksin hiç birşeyin hevesini alamasın,adam kalksın aldatsın.
Bu ne çirkinlik ya insanlıktan çıkmış.
Herşeye de tahammülün olmasın güzelim. Ne kadar idare edersen o kadar (çok afedersin lafım sana değil)salak yerine koymaya çalışıyorlar. Biraz dişli ol.
İsteklerini çoğalt ki çalışsın evi nasıl geçindireceğinin derdine düşsün karısını aldatmanın peşine değil!
Şimdi boşanamazsın ki.
Eğer ailen arkanda duruyorsa annenin evine dön derim.

Çok üzüldüm Rabbim yardımcınız olsun. Öncelikle bebeğinizi sağ salim kucağınıza alın, sonrada imkanınız varda boşanmayı düşünürsünüz. Ama şimdilik öncelikle bebeğinizin doğumunu düşününü sadece..

Pişmanlık sen farketmeden olsaydı gerçekten pişmanlık olurdu. Ama adam sen farkedene kadar aldatmış. Kendini pişman diye kandırma. Sen bu adamın aldatmalarına ömür boyu göz yumacaksın belli ki o yüzden hiç ortalığı ayağa kaldırma sessizce sindir bu durumu. Adamında yüzüne vurma nasılsa tekrar yapacak bari o seni boşamasın.

( Yerinde olsam boşanmak için 1 saat bile beklemem giderim anamın evinde paşalar gibi bakarım, biraz vicdanı olan bir aile zaten sana destek olur. Kimse boşanmak için evlenmiyor, kimseninde garantisi yok. Sen istedin diyemezler.)

Takip edilmiş yakalanmış yediği halt ortaya çıkınca pişmanım diye numaralar yapıyor adam inanılacak gibi değil Allahım kapilardan bacalardan ırak, hem ayranı yok içmeye hemde ne naneler peşinde bu yoklukta bu hallerde gözleri felfecir okuyor kardeşim bu adamla evli kalacaksın belliki ama bırak kızına baba olsun sana koca olmasın ona eş olma ona asla güvenme daha ne zor günler yaşayacaksınız bebekten sonra sadakat yok neler yapar o adam neler uçkur düşkünü adam..

alışmış kudurmuştan beterdir canım seni kale alsa
zaten tekrarlamazdı peşinde pervane olurdu en ufak
bişeyinden şüplenicen diye dizininin dibinden bile ayrılmazdı
düşünmeye gerek bile yok diycem ama durumun zor kimsenin başına
gelmeden anlayamaz o yüzden karar senin canım rabbim sana yardım etsin.
daha doğmamış küçücük yavrunun yüzüne baksın inşallah.

Haddinizi bilin bizim dertleşmiş olmak yada çözüm bulmamız dan size ne
Of size mi demiş onu allah aşkına?
Konu sahibesi anlatmış kocasının konuştuğu diğer kadın adama benim de kocam beni anlatıyor tarzında bir şey diyormuş.
Yani had bildiriyorsunuz kendinizce ama diğer üye de zaten adamın konuştuğu diğer kadına kızmış.
Sinirinizi yanlış okuyup anlayarak üyelerden çıkarmayın bence.
Dertleşmeniz de bizi ilgilendirmez bu arada...

bebişi bi doğur önce biraz zaman geçsin iş ilanlarına da bak en uygun zamanda toparlanınca boşanma dilekçesini yollarsın, hatta o numaranın vs olduğu kağıtları alma kanıt olarak kullanırsın nafaka alırsın hem, ama asla affetme . mecburiyetten beraber olacağınız sürede de yumuşama

Of size mi demiş onu allah aşkına?
Konu sahibesi anlatmış kocasının konuştuğu diğer kadın adama benim de kocam beni anlatıyor tarzında bir şey diyormuş.
Yani had bildiriyorsunuz kendinizce ama diğer üye de zaten adamın konuştuğu diğer kadına kızmış.
Sinirinizi yanlış okuyup anlayarak üyelerden çıkarmayın bence.
Dertleşmeniz de bizi ilgilendirmez bu arada...
Off tekrar okuyunca anladım msj yazan üyeden Özür dilerim .
Gerçekten fark edememişim

9 aylık hamileyken boşanan bir arkadaşım var. Böyle olmaz kardeş... Şiddet ve aldatmanın affı olmamalıymış acı şekilde öğrendim.

X