Hamileliğinizi Ailelere Nasil Söylediniz?hikayelerinizi Paylaşirmisiniz?

5 KASIMDA EŞiMİN İŞYERİNE MEKTUP GÖNDERDİM. ( Kurye ile )
6 KASIM GÖRÜMCEMİN DOĞUM GÜNÜYDÜ, KAYINVALİDEMLER DE ORADAYDI.
HEDİYEMİZİN ÜSTÜNE NOT İLİŞTİRDİK.

" Doğum günün kutlu oslun halacağım" YAZDIK. ÖNCE NE OLDUĞUNU ANLAMADI.
BİRKAÇ SANİYE SONRA HERKES BİRBİRİNİ TEBRİK EDİYOR, AĞLIYORDU :))

10 KASIM DA KARDEŞİMİN DOĞUM GÜNÜYDÜ.
ONA DA SÜRPRİZ YAPMAK İSTEMİŞTİK...
FAKAT DAYIM ACİLEN MENENJİT TEŞHİSİYLE HASTANEYE KALDIRILDI.
TÜM AiLE PERİŞANDIK.
ÖZELLİKLE ANNEM ÇOK KÖTÜYDÜ.
KÜÇÜK SULUK ALMIŞTIK. ( Kardeşimin hediyesiyle verecektik )
SABAH ANNEM YİNE AĞLIYORDU HASTANEYE GİDECEKTİ.
BİZDE SULUĞU VERDİK.
KUTUNUN ÜSTÜNE DE
" Anneanne kendini hemen bırakma, daha çok güzel günlerimiz olacak.
Benim hepinize ihtiyacım olacak" YAZMIŞTIK.
BURUK BİR SEVİNÇ OLDU AMA, MORAL OLDU...

BİZİM EN BÜYÜK ŞANSIMIZ AİLELERİNDE ÖZEL GÜNLERİNE DENK GELMESİYDİ.

merhaba kızlar ben hamile kalınca annemi aradım sana süprizim var dedim annemde hemen hamilemisin dei zaten habire soruyordu evet anneanne oluyorsun dedim tabi annemde babama bağırıyordu telefondan rahmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii torun geliyor diye kayınvalidemi hiç sormayın eşimle benim evlenmemi karşıydı zaten beni sevmiyordu o yüzden söylediğimde heee hayırl olsun dedi ağzının ucuyla başından aşağı kaynar su inmiş gibi oldu daha sonra ne aclelerri vardıda çocuk yapıyorlar demiş hamile kaldığımdada zaten 2,5 senelik evliydim bence aceleci davranmamıştım kusura bakmayın kızlar çok uzattım

Tabiki çok Uzatmadin Kusura Bakma Ama Kayinvalidene çok Kizdim.sonuçta Bebişi Tek Başina Yapmiyorsun Onun Oğlunun Caninin Bir Parçasina Nasil Böyle Davraniyor Aklim Almiyor..Kötü Kazenklava:

hatta beni sevmediği için komşuları demişki tamam gelinini sevmeye bilirsin ama doğacak kuzucuğun ne suçu var demişler oda itten it doğar itten kuzu doğduğu nerde görüşmüş demiş
gerçi takmıyorum allaha havele ediyorum şimdi kızım 2 yaşında seviyor gözüküyor ama inanmıyorum

Tabiki çok Uzatmadin Kusura Bakma Ama Kayinvalidene çok Kizdim.sonuçta Bebişi Tek Başina Yapmiyorsun Onun Oğlunun Caninin Bir Parçasina Nasil Böyle Davraniyor Aklim Almiyor..Kötü Kazenklava:

başakcım cok alemsın valla gulme krızıne gırdım ne o oyle oklavayı bıle elıne almısınnn sırnaşık şey

bence mesaj çek eğer cep telefonu kullanıyorsa, bir hastaneden çekiyormuş gibi resmi bir mesaj. torununuz yoldadır,hayırlı olsun kızınız ve gelecek torununuz sizi çok seviyor diye.:1hug:

kızlar bende henüz söylemedim eşim doktora gitmeden olmaz diyo doktorada haftaya gideceğiz of ben dayanamyıp söylerim hatta şimdi söylesem çatlıcam yaaa

başakcım Cok Alemsın Valla Gulme Krızıne Gırdım Ne O Oyle Oklavayı Bıle Elıne Almısınnn Sırnaşık şey

Ama Cnm Haksizmiyim çok Sinirlendim.doğmamiş Bi Bebeğin Günahi Ne çok Büyük Terbiyesizlik Diye Nitelendiriyorum...

Mor Boncuk Bencede Allah Büyük.kizina Da Allah Uzun ömür Nasip Etsin

kıslar ne güzel ya :dance:ah bi bende hamiş kalsam da sizin gibi gibi böle düşünsem ne büyük mutluluk...
bide ben merak ediyorum kıslar eşlerinize nasıl sölediniz nasıl bi süpriz yaptınız

Evlilik Ay Dönümümüze Denk Geldi Haber Vermem. Ben Işten Erken çiktim O Gün Eve Gittim Kocacima çok Güzel Bi Sofra Hazirladim.kapidan Başlamak üzere Yukari Yatak Odasina Kadar(evimiz 2 Katli)merdivenlere çiçek Ve Küçük Notlar Biraktim Yatağin üzerine De Idrar Test Sonucunu Ve "ben Geliyorum Babacim" Yazili Notu Biraktim.ama Eşim Notlari Okumak Yerine Beni Aradi Evin Içinde.neyseki Kapidaki Ilk Nota Baba Oluyorsun Yazmiştim..beni Bi Hayli Kucakladi Evde Firfir Döndük...darisi Size Kizlar

benim kizim dogali 1hafta sonra 2ay olucak teyzeleri gecen agustos ayinda hamile kalmistim esim zaten cocuk cocuk diye inliyordu eve bir koli idrar testi almisti heran elimizin altinda bulunsun diye ben artik umudu kesmistim bir gun alisveristen eve donduk birden aklima test yapmak geldi ama ne adetim gecikti ne belirti ne bisey testi yaptim banyonun tezgahina biraktim aldiklarimizi yerlestirdim testi unuttum aradan zaman gecti banyoya girdim teste bir baktim 2cizgi ama cizgi nasil silik nasil silik belli belirsiz kalbim bir tuhaf oldu esime gittim dedim hamileyim cift cizgi ay adam kriz gecirdi gozleri doldu salyalari damliyordu mutluluktan biz yurt disinda oturuyoruz o yuzden supriz imkanimiz yok hemen tum ailesini annemleri aradi kayinvalidem sok gecirmis sevincten telefonu kapatinca komsulari sakinlestirmisler aglama krizine girmis annemler deseniz oyle annem aglamaktan ne dedigi bile anlasilmiyordu 4aylik hamileyken turkiyeye tatile gittik herkez karnima dokunmaktan kendini alamiyordu karnim 6 aya kadar belirmedi bile kaynanam ayri opuyordu annem ayri opuyordu karnimi aslinda ilk torunlari degil ama buldumcuk ailesi hepsi hem benim hem esiminkiler simdi kizim dogdu ama lokum lokum severken elimde kalicak biblo 2ay sonra turkiyeye tatile gidicez herkez bizi degil onu bekliyor kucak delisi olup cikicak unutmadan elimde hala 1koli test var isteyene yolliyim bari :)))

sırnaşık şey ayy ya işallah ben ve benim gibi hamişliği isteyen herkese allh nasip etsin bu mutluluğu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…