Hamileliğimi gizlemek istemem anormal bir şey mi?

:)) kral hareket

Eltinin sırf çocuğu yok kiskanir diye mi soylemedin , yoksa üzülür diye mi ? 2 aylık olunca söyleyin işte 4-5 aylık çok fazla değil mi ya ben de sinirlenirdim.

evet elti kaynanaya sölyemiş 4.ayında ama ondan önce biz yüz yüze görüştüğümzde bana nasip dedi o zaman kaynanamda bilmiyordu
ben eltime laf arasında sordum ama kendisi o zaman 4 aylık hamileymiş sonradan kayınvalideden duydum benim çok istediğimi bildiği için falan gizled
ben bir aylık hamileyim şuan bzde yeni öğrendik cünkü bnde adet düzensizliği vardı neyse dün eşime söyledim kendi aileme söylemedim dün eltim çaya gelmişti bayadır görüşmüuorduk

Boyle anaokulu seviyesinde atilan yalanlari yakalamayi cok seviyorum. Bir nevi hobim minik pinokyocuklari yakalamak.

Şimdiii. Yalan oldugunu soylediginiz ilk konuda eltiyle 1 aylik hamileyken gorustuk soylemedim dediniz. Sonra aslinda gorustugumde eltim 4 aylikti soylemedi diyorsunuz. Eltim 4 aylikken soylemediginde kv bilmiyordu ona da soylememisti diyorsunuz. Baska bi yerde de eltim kaynanaya 4. Ayda soyledi diyorsunuz.

Normal bir sekilde konu acsaniz herkes eltiye sallardi size destek olurdu. Ama yalan dolanla sosyal deney yapinca yine insanlar uzerinize geliyor.

Bu arada ben de 3 aylik hamileyim soyliyim de aman bana kimse soylemiyor demeyin

Biz iki eli aynı anda hamile kaldık. Eltim hamile kalır kalmaz söyledi. Beb 3 ay bekledim .o erken doğum yapıp benden 1 ay önce doğurdu.

Ablamdan dolayı senin durumu anlayabiliyorum. Ama gizlese gizledi diye. Söylese söyledi beni eziyor diyen bir sürü insan var bu yüzden arada kalmış olabilir mi

Eltinin sırf çocuğu yok kiskanir diye mi soylemedin , yoksa üzülür diye mi ? 2 aylık olunca söyleyin işte 4-5 aylık çok fazla değil mi ya ben de sinirlenirdim.
hamile olan eltim üzülürüm diye söylemediiğini düşünmüyorum sırf knedi kafasnda ki hüsnü kuruntulardan dolayı nazar değer düşer falan diye söylememiştr yapısı öyle

ah tatlım annenin zekası bebeğe geçiyormuş haberin olsun :)):) sonuçtaa ben eltimmiş gibi konu açtm değlmi herşeyi noktası noktasınamı yazacagım eltim 4 aylık hamileyken söyelmedi ana teması bu ne kendi kendine rollere giriyosun anlamış değilim

alakası yok 4 ay da gizlenmez onun altında artniyet ararım ben

hayır gerçekten benmi abartıyorum diye fikir almak için konu açtım çünkü gerçektende üzülüyorummm hanımefendiciğimm

Normal şartlarda kimseden hamilelik gizlemedim ama sizin gibi bebek görünce ağlayacak bir yakınım olsa hamileyim diyemezdim. Bu konuda çok hassas olduğunuz kendiniz söylediniz.
Kendini söyleyemedi gibi için belki KV ye söyletmiştir.

Size karşı hassas davramaya çalışmış olabilir. Hemen kötü düşünmeyin.

Herkesin fikrine saygım var ama ben böyle bir haberi ailemden saklayamam.

Eveet caniiiim biliyorum bu ikinci cocugum ilki de zehir gibi masallah suphanallah . Ama rabbime cok sukur yalancilik genetik olarak aktarilmiyor. Gerci cocuga da dogru rol model olmak lazim. İnsallah bir gun sizin de olur da durust olmayi denersiniz.

canım ben burda kendimi anlatmak adına yazdım eltimin bu düşüncelerimden haberi yoktu

konunun dürütslükle yalanla alakası yok şahsımca çünkü burda diğer türlü konu açsaydm gelecek yorumlarıda biliyordm

Ay tamam eltin pis kaka sen en masumusun

Yasama, yürütme ve sen

Ailelere hemen söylemiştik ama işyerime ben 3 ay bitince söylemiştim,4.ayın içerisindeydik hatta.
Ailelerden o kadar uzun süre saklamak doğru değil. Ha düşük süreciniz olmuştur öncesinde,ters giden birşeyler yaşamışsınızdır heveslenmesinler diye saklarsınız amenna ama 9 ay bu süreç asla garanti de değil birşeyler zaten.
İlk gebeliğimde sorunsuz bir hamilelik geçirip doğumda neredeyse bebeğimi kaybediyordum belki de başka problemler yaşanabilirdi(karnımda suyu bitti ani sezeryana alındım)bu mantıkla doğana kadar kimseye söylememek gerek.

Görüşmediğiniz kişilere karşı 5 ay saklayabilirsiniz ama diger türlü 3 aydan sonrası zor. Ben 5. aydan arkadaşlarıma vs söylemiştim çünkü bebeğimin engelli doğma ihtimali vardı aldirmaktan vazgeçtiğimde söylemeyi uygun buldum. Birde benim karnım çok belli olmuyordu, kilo almış gibi gözüküyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…