Hamileliğimi gizlemek istemem anormal bir şey mi?

askolottammm

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2024
710
-114
28
Hepinize günooo arkadaşlar ben bir aylık hamileyim şuan bzde yeni öğrendik cünkü bnde adet düzensizliği vardı neyse dün eşime söyledim kendi aileme söylemedim dün eltim çaya gelmişti bayadır görüşmüuorduk onda sordu ona da yok dedim cünkü onunda çocuğu yok bilsin istemedim şimdide eşim tutturmuş aileme de söyleyelim hayır dedim onlara söyleme onlar 4 5 aylık olana kadar bilmesinler zaten uzaktayz görmez etmezler ne var bunda eşim bana trip atıyor yanliş mıyım onlar bilmesinler sonra söylerz zaten

Çocuğu olmuyor da dememiş yok demiş, belki kendi isteğiyle yoktur. Ne garip bi düşünce

Çocuğu olmuyor da dememiş yok demiş, belki kendi isteğiyle yoktur. Ne garip bi düşünce
Başıma geldi bu benim 3 yıl kendi isteğimizle çocuk yapmadık. Bu süreçte iş yerinde bi kaç kişi çocuğumuz olmuyor diye bana söylemediler hamileliklerini. Söylerkende böyle suç işlemiş gibi sanki ben çok üzülecekmişim gibi bi havalar..bir tanesi nazar değer havasına bile girdi .

4-5 ay çok fazla. Kalp atışını duyunca söyleyin ailelere bence. En azından anne babalara

canım bana sorarsan ilk dört ay kimseye söylememek lazım nazar olabilir düşük olabilir. Özellikle ilk gebeliklerde düşük olabiliyor diye biliyorum. En en yakınlarına bile annen kardeşin vs. üç ayı görmeden söyleme benim fikrimce. Bu arada hayırlı uğurlu olsun sağlık berektle gelsin yavrunuz

Eşimle son gebeligimde cinsiyet belli olana kadar söylemeyelim demiştik öyle de yaptık. Herkes işte neden söylemedin vs dedi .biz böyle karar aldık dedim ...

Çünkü biliyordum kız mı erkek mi sürekli soracaklar .ayyy nasıl bakacaksın 3 çocuğa diyip sinirlerimi ziplatacaklar

Bundan 3 ay kurtulmuş oldum

5 ay istesede saklayamaz vücutta müthiş degisiklik oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…