Hamileliğimi gizlemek istemem anormal bir şey mi?

İlk 3 ay söylemek istemebilirsiniz ama sonrasında eşiniz ailesiyle paylaşmak istiyorsa paylaşır. Neyine şart koşuyorsunuz bunun 4-5 aya bilmesinler diye. Elti söylemişse söylememiş, böyle şeylerin peşine düşüp hesap kitap yapmak bana garip geliyor. Hamileliği saklamak, gizlemek, ekstra bir şey görmek, kadınlar arasında bununda bir karşılık vermeye dönüşmesi, değişik yani.

Sizin gebeliğiniz, sizin bedeniniz, sizin kararınız. Böyle bir soruyu sormanıza bile gerek yok. Kendiniz nasıl isterseniz, ne zaman isterseniz öyle yapın. Eşiniz de size uymak zorunda. Ayrıca içinizdeki hisse de güvenin. Evet gebelik haberini hiç dikkate almayan insanlar da var, hasetlenen insanlar da var. Benim çocuğum yok. Olması için niyetim de yok. Sokaktan hayvan sahiplenmek daha kutsal benim için. O yüzden gebelik haberleri benim için hiç bir şey ifade etmez. Ama etrafımda tam tersi insanlar da var. Mesela annemin kuzeninin senelerdir çocuğu olmuyor. Birinin gebelik haberini aldığı zaman triplere girer, kendini ortamlardan çeker vs. Garip garip hareketler. Hatta yanında çocuk sevilmesine bile katlanamaz. Bana garez yapıyorlar diye küser. Çeşit çeşit insan var. O yüzden nasıl biliyorsanız öyle yapın.

Yalan atiyorsun. Dogru olsa esim aileme soyleme 4-5 ay kismi olmazdi. Cunku elti kaynanaya soylemis size soylememis.
ay bacım sherlock holmes falan mı olmak isityorsn sen :)) ben indandırıcı olsn diye o kısmı ekledim evet elti kaynanaya sölyemiş 4.ayında ama ondan önce biz yüz yüze görüştüğümzde bana nasip dedi o zaman kaynanamda bilmiyordu

Eltim benden hamile oldugunu gizliyorsa bende ona dogumdan 4 5 ay sonra hediyesini veririm
Ay sen bana 5 aylik hamileyken soyledin ya bende geriden geliyorum dogumdan 5 ay gecti benim icin yeni dogurmus gibisin o yuzden al bakalim hediyeni derdim sdhfsjfjk

bnde öyle düşünüyorum

Ne gbı olumsuz yorum mesela konuyu çevirdi ğim falan yok tam tersi acık acık yazsaydım herkes eltiyi savunacakti çok gördüm burda
Yorumları da biliyorsanız eğlence olsun, azıcık yazışayım, laf dalaşına girip stres atayı diye mi konu açıyorsunuz? İyi eğlenceler o vakit.

Yorumları da biliyorsanız eğlence olsun, azıcık yazışayım, laf dalaşına girip stres atayı diye mi konu açıyorsunuz? İyi eğlenceler o vakit.
hayır gerçekten benmi abartıyorum diye fikir almak için konu açtım çünkü gerçektende üzülüyorummm hanımefendiciğimm

Doğuma çağırın en garanti öyle olur

Siz ben olabilir misiniz

E o zaman doğru düzgün yazsanız da burda gereksiz tepki çekmeseniz keşke.
Olabilir Allahın işi verende o vermeyen de ayrıca herkesin çocuğu olacak diye bir kural yok.
geenelde burda brden hereks eltici görümceci oluyorda o yüzden bu şekilde objektif yorumlar almak istedim

İyi misiniz niye eltinizmiş gibi konu açtınız Böyle eltiye Öyle elti. Kadını bu kadar kafaya takmayın, normalde de böyleyseniz söylememesi normal

İyi misiniz niye eltinizmiş gibi konu açtınız Böyle eltiye Öyle elti. Kadını bu kadar kafaya takmayın, normalde de böyleyseniz söylememesi normal
kadını kafaya taktığım falan yok ama düşün sen hamilesin ve 4 aylık ve bnde konusruken sana soruyorum düşünüyor msun diye neden saklama gereksiniminde bulunuyorsn iyi niyetli gelmiyor yaptığı

Bence çocuk bir iki yaşına gelince söyleyin nazar değmez böylelikle .
Insanlar, doğar, büyür ve ürerler bu dünyada canlı olan sayısız canlı gibi .. insanoğlu dünyada sadece kendi varlığını o kadar önemsemeye başladı ki .. Sizin çocuğunuz olacağı gibi eşinizin de çocuğu olacak bunu ailesiyle paylaşmak istemesi kadar normal bir duygu olamaz.

Çok takıntılısınız .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…