Hamileliğimi gizlemek istemem anormal bir şey mi?

İlk 3 ay normal de sonrası niye saklıyorsunuz ki? Ben 3 ay saklarım diye düşündüm ama her yerde kusunca herkes anladı saldım gitti sonrasını

benim 3 aylık oldu kaynanamlara söyledim 5 aylık olana kadarda eltımlere söyledim tabı tavır aldılar sanki önceden bilseler ne olacak

Doğurunca söyleyin bence

İstediğiniz kadar saklayın. Ben ilk hamileliğimde bunu düşünememiştim, çevremde de hamile kimsem yoktu, o heyecanla söylemiştim herkese. Sonra düşük yaşadım, bi de millete tekrar bu kaybı söylemem gerekmişti sonra oğluma hamile kaldım 3. Ay dolduğunda söyledim kendi aileme bile. Allah sizii korusun, sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

Millet bebenize mi merakli ki amannn yer gök bebe. Bebek icin uğraşmak zorunda kalanların da, uzuntuleri kendine!
Sanki bana şesade doğuracak:)
Bi bebek doğurdum erken doğduğu için ziyaretçi almadım eve enfeksiyon riskinden dolayı vs. Bende aynen öyle dedim sanki şehzade mi doğurduk bu ne ya iki göz iki kulak bebek yani niye abartıyor insanlar anlamıyorum her hafta aradılar meraktan. Yani evet millet bebemize meraklı mlsf ki

Shhshshss lütfen ama yüzüne kocaman emojide koyulmalı
Yaaa ahahahahhah bununla dalga geçmeyin ya ben bir iki defa bebek arabasında falan story attım yüzüne emoji koyup ama nazar değil sırf, Allah korusun manyak dolu ortalık diye. Hesabım kapalı ama olsun insan çekiniyor öyle bi dönem maalesef.

Günooo şekerim de hamileliği fazla mı abartıyoruz biraz şimdi söylesen ne olacak sanki merak etme herkesin gözü bebende değil 9 aylık hamileyim 5 haftalıkken öğrendim hemen söyledim annemlere kaynanamlara eltime arkadaşlarıma bişi olmuyo merak etme ama bu kötü düşünceler sonucu bebene bişi olur mu onu bilemem

Valla 5 ay sonra bana hamileliğini söyleyecek abla kardeş, görümce,elti yani aileden olan herhangi biriyle birdaha görüşmem ben. Bence çok ayıp. Ailemden biri için bence maksimum saklama seviyesi kalp atışını duyana kadardır o da 2 aylık oluyor. Ben kalp atışını da beklemedim valla keseyi gördüm söyledim hemen 6.haftaydı sanırım. Kalp atışını duyunca söyleyin mutlu olsun insanlar

Bana bunu yapan eltim

Bu anlattığımı eltim bana yaptı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…