Hamileliğimi gizlemek istemem anormal bir şey mi?

Güncellemeyi yeni gördüm. Ben de olsam size söyleyemezdim. Düşünmüyor musun diye niye soruyorsunuz ki? Bu şekilde biri bana sorsa hiç söylemem.
allah herkesin kalbine göre versin beni tanıyor msuunda böyle gereksiz konuşup canımı sıkıyorsn neyseki ilahi adalet var burda böyle yazmakla olmuyor bu yazdığından da mesulsn

hıc ınandırıcı degıl tamamen cevirmece

Sizin açınızdan durum nasıl bilemem, ancak öncesinde düşük yaptığım için çevremde 2 yakınım benden gebeliğini gizledi. Akıllarınca kalbim kırılırmış. Bunu düşünmek bana düşerdi. Yani eltiniz üstünden saçma sapan düşüncelere girmeyin birtek siz doğurgan değilsiniz size özelmiş gibi davranmayın

3aydan sonrası abartı insanlar oturup sizin çocuğunuz olacak diye sizi kıskanmayacak. Ne sanıyorsunuz ki hamileliği herkes imrenerek ooo çocuğu olacak diye hasetlenmeyecek size.
evet ama konudaki hamile olmayan kişi benim eltim öyle dşündü herhaldeki söylemedi

evet hamile olan eltim tam tersi olamayan anlattım biraz önce

3 aylık olana kadar bende söylemedim, sonuçta bebek kalıcı olacak mı belli değildi ( bebeğim olmuyordu) 3 aylıkken sadece eşimin annesi ve kendi çekirdek aileme dedim , 4 aylıkken de herkese duyurduk , bu sizin kararınız herkes saygı duymalı...

Söylemediyse o onun saçmalığı aklı başında bir insan böyle birşey yapmaz. Olumsuz yorum alınca konuyuda çevirmeye çalışıyorsunuz.
Ne gbı olumsuz yorum mesela konuyu çevirdi ğim falan yok tam tersi acık acık yazsaydım herkes eltiyi savunacakti çok gördüm burda

Eltnize söylememe sebebiniz nedir tam olarak? Benim kaynım, eşimle çok tezat karakter. Sanki başka aileden gibi. Bunların çocukları olmuyor, ben ne zaman hamile kalsam, eltimi yerin dibine sokuyor. Eşim bir kez ciddi ciddi dövecekti, o derece saygısız eşine.

Hal böyle olunca, hamile kaldığım zaman söylemedik onlara. Çünkü eltimi üzüyor dengesiz kaynım. Bir de sanki suçluymuşum gibi bir his geliyor bana ama eltimden değil, kaynım dolayısı ile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…