Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Hos geldin aminnn sende bizde inşallah güzel sonuçlar alırızzz

Sabiiir sabiir belirtilerin benim gibi ama bende bu mide eksimesi ve gogus dolgunlugu dun basladi yani adet olmam gereken gun.. ama ben gec dollenme oldugumu dusunuyorum sorucam doktora kese gorununce az kaldi cok az dayan

Benim bat 28 Ağustos ve 0 belirti
Çok tuhaf oldum
Ne hissedeceğimi bilmiyorum

Her insanda farklı iste bu var yada yok olduğunu anlamına gelmez sadece anne adayını hecanlandırır
Her insanda farklı iste bu var yada yok olduğunu anlamına gelmez sadece anne adayını hecanlandırır
Ben zaten genel olarak çok ümitli değilim
Sigarayı bırakmak istiyorum ama olmuyor birtürlü
Günde yarım paket içiyordum şimdi birkaç gündür cok zor olsa da 4-6 arasına indirdim
Yine çok ama hemen bırakmak da zor

Ben de sigara içiyodum günde yarım paket kadar. Geçen ay bırakıcam dedim ve anında bıraktım. Canım çekmiyo mu evet çekiyo ama sağlığım açısından çok riskli olduğunu ve bunun ödenecek ufak bi bedel olduğunu da biliyorum o yüzden kafada bitirmek önemli. Keşke sigarayı bıraktığım gibi şu kilo verme işini de yapabilsem..

Inanın bende çok istiyorum
Ama işim gereği de cok stresli günler oluyor bazen
Tam o zaman canım sürekli cekiyor
Bütün hedefim 4 ten fazla içmemek
Bata son 5 gün bakalım
Tam azalsam gebelik varsa bile süper olur

Bence gebr kaldıgını ögrendigin an sigara umrunda bile olmayacak görürsün bak bebek dogar emmezse gene içeceksen iç ama zaten onun senin içinde beslediğimi ögrenince asla zarar gelsin istemiceksin Bırakamıyorsan yapcak bisey yok hamile kalana kadar azaltarak iç önceki kadar cok içme genede bu sekilde iyi iste bisey olmaz bence

Drmfk diye bi doktor var onun iki tane vitamini var zayıflama ve gebelik için kullanılıyor kadınlar asırı memnun hepside instagramdan bi bak derim adı işk basla yazıdgım gibi yazılıyor

Inanın bende çok istiyorum
Ama işim gereği de cok stresli günler oluyor bazen
Tam o zaman canım sürekli cekiyor
Bütün hedefim 4 ten fazla içmemek
Bata son 5 gün bakalım
Tam azalsam gebelik varsa bile süper olur
Stres malesef hayatımızın her alanında, sizi anlıyorum. Ama ne kadar çabuk olursa o kadar iyi sizin için. Ben de henüz hamile kalamadım ama bu ihtimali artıracak her şeyi denemeye hazırım. Siz de yavaş yavaş kendinizi çok zorlamadan en iyi yola doğru ilerleyin eminim ki başarırsınız

Ben de çok farkındayım dediğin gibi zararı vesaire
Bugün doktora gideceğim ve bana tekrardan sakız ve hap yazacak
Ben ama onları Almadan batı bekleyecem sonra kendim azaltamasam daha da alacam
Ama ben azaltacağıma çok inaniyorum

Drmfk diye bi doktor var onun iki tane vitamini var zayıflama ve gebelik için kullanılıyor kadınlar asırı memnun hepside instagramdan bi bak derim adı işk basla yazıdgım gibi yazılıyor
Bi bakıcam merak ettim teşekkür ederim. Acaba yan etkisi va olur mu? Şu an duphaston kullanıyorum bi de takviye olarak inofolic. Farklı bi etki yapmaz değil mi?

Güzel sözlerin için teşekkür ederim
Gayret ediyorum
Herşey bence kafamda bitiyor

Bi bakıcam merak ettim teşekkür ederim. Acaba yan etkisi va olur mu? Şu an duphaston kullanıyorum bi de takviye olarak inofolic. Farklı bi etki yapmaz değil mi?
Canım bende 9 kilo verdim
Bana sorarsan nasıl diye
Günde 12 bin adım yürüdüm
18 den sonra yemeği kesim
Eğer şeker krizimiz geliyorsa mesela hurma atıyordum ağzıma
Ve 3 litre su
Böyle hemen zayıfladım
Umarım sana da biraz yardımcı olur

Kızlar zaten günde cidden 3 litre su içebilsek cidden zayflanır ben kendi adıma içemiyorum zorlayınca da tiskiniyorum daha da

Kızlar zaten günde cidden 3 litre su içebilsek cidden zayflanır ben kendi adıma içemiyorum zorlayınca da tiskiniyorum daha da
Mesela elma aromalı tada kiraz aromalı su olur hafif kalori olur içinde ama su içmeye teşvik eder
Onu denedim mi

Hem pcos hem de insülin direncim var biraz zor gidiyo kilom o yüzden de çok çabuk bırakıyorum diyeti. Ama tekrar başlicam umarım faydası olur bana da, teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…